6

Tu akurat nie ma racji

2

@DTMisTheBest za wąski tor na te taczki.

2

Co za populista. Chyba że przyciągnie jakiegoś szejka xd

0

@cules100pro 4 bramki napewno są w zasięgu ale zapewne jeszcze stracimy jakiegoś gola

1

Jak tu nie pić w tygodniu
@Lionel_Messi10

0

@FCB_dimiC ja mam dresy i po kilku praniach zmechaciły się. Mam dresy pumy cztery lata i nie ma nic

0

@ranger3120 ja zaryzykuję i zamówię sobie tę perfumy.

0

@ranger3120 sugerujesz że to słabe perfumy?

0

@mordini123 właśnie chodziło o giganty, Harrachov i Ironwood budują, budują i zbudować nie mogą zbudować.

@Matheu12 normalne skocznie też by nie zawadziły

0

@Matheu12 ciekaw czy doczekamy się w końcu skoczni pomiędzy dużą a mamucią

1

Szczerze mówiąc, myślałem że Tomasiak, może zdobyć chociaż brąz a tu srebro.

1

@mordini123 widziałem to xd

0

@Karol145 ale z takim gimnickiem będzie drugim Marellą

0

@Karol145 kit Wilson to pajac, ale i tak większy sens był w nim niż w La Parce.

0

@Karol145 Zwycięstwo Morgan ok ale sama walka średnia. Męski mecz był dobry do pewnego momentu. Plus debiut Hobbsa. Właśnie Lesnara powinien wyrzucić Obafemi. Już to pisałem ale mam dość rodziny Rocka.

1

@Popitek12 po prostu kontrakty im wygasły

0

@Popitek12 chujostwo zrobili z Royal Rumble. Wolę AEW tak czy inaczej

4

@Barclonismo rzygam rodzinką the rocka. Wyjątkiem jest Fatu

1

@Popitek12 mogli dać Fatu ale oczywiście z rodzinki Rocka najważniejszy jest Romek

1

@zadafcb moje typy na zwycięzców RR meczów. To Bron Breakker i niestety powracająca nudna Bianca Blair. A typu drugiego wyboru to Jacob Fatu i Liv Morgan.

1

To przejdzie do historii

4

Wyniki pod nas ale nie na Camp Nou

0

@RomanGroza te skocznie fanów i własna konfiguracja pucharu świata w najnowszej aktualizacji rozbudziły tą grę na dłuższy czas. Choć zawszę coś znajdzie się aby gra była coraz lepsza.

0

@Cryptolis kod rejestracyjny?

4

Gra ktoś w DSJ 4?

1

@Lionel_Messi10 najlepszego

1

@MichuZ44 można byłoby spodziewać że Cadillac może nie zdążyć na testy. A tu proszę może nawet nie będą najgorszym zespołem w stawce.

3

@Bernard777 powinni puszczać fragment jakieś piosenki Coldplay

1

@Kgorecki2500 nie pij Pepsi bo dostaniesz epilepsji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?