lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dupę to on w szkole dostawał, mam źródło bardzo bliskie że to była oferma
1
@mordini123 jeszcze Gunther ma starą wejściówkę.
@PatrychoO Jeyem to już rzygam jak go widzę
1
@PatrychoO Ja o Guntherze pomyślałem za nim ogłosili turniej, najgorzej jak to będzie ktoś z dwójki Solo/Jey. Sam Cena chciał niby żeby zawodnik był nowszej generacji.
0
@BorzyKrzys goldiggerki nie mają narodowości takie są wszędzie
0
@Azazel_Pazuzu trochę to podejrzane.
0
@Encore wszystko jest możliwe
0
Co się stało Antonelim?
0
Verstappen to bierze
1
@Criss18Barca już wtedy miał łeb na karku i poukładane w głowie.
1
@Kessie myślę że sezon 2026 będzie ostatnim Leclerca w Ferrari
0
@Stinger_ raz na rok to garbaty się wyprostuje
0
@Stinger_ wystarczy pewnie jakieś ok. 55 kilometrów mieć do pracy żeby tyle wydać.
1
@Popitek12 ty chyba sobie żartujesz?
3
@fcbarcafan19 szkoda że wojsko w Polsce nie może aresztować premiera :)
0
Jedno jest pewne, potrzebnych jest dwóch obrońców środkowych, lewonożny i za pardodyste z nr 4.
0
@Limaker przynajmniej meczu nie zniszczył
0
@Xxxbarca4ever dokładnie, uj że to druga minuta
1
@heniusss szkoda że el clasico teraz nie wypada
5
@PatrychoO Sikorski będzie go jeszcze przepraszał
0
@Popitek12 ja oglądam prawię dwadzieścia lat i widziałem przynajmniej kilku lepszych. Nie mówię że jest zły ale goatem nie jest. Może nim będzie za 10 lat a nie teraz
2
@Popitek12 chłopczyk a nie goat
0
@Roobo wytrawny już gracz
0
@BulaKG właśnie dobrze brzmiał na żywo
0
@Prorokk to znak że ultrasi będą wpuszczani :)
0
@VegetaPolska chodzi o Sabil A? Jak tak to ją kojarzę
2
@Popitek12 YouTuber z Lesnarem w drużynie :)
Takie walki powinny być wolne od PG więc wolę odpowiednik AEW czyli Blood & Guts
0
@VegetaPolska nie znam
7
@LeoMessiiBarcaPepa znam przypadek że typ był niby po szkole mechatronicznej a nie odróżniał kombinerek od przecinaka
1
@Uukasz_93 tu nie ma co się kłócić obaj stworzyli historię. Można gdybać, gdyby nie fenomen Małysza to nie byłoby Stocha.
1
@Sulimo prędzej im bym uwierzył