0

@Pomimo27 tak kombinują że przed końcem sezonu Verstappen ich obu przegoni

0

Nie no faul słuszny ale czy byłoby tak samo w drugą stronę?

0

@michal26 wiem o co chodzi. Dla niektórych po tym wyroku sądu najwyższego jest rzekomy zakaz aborcji.

0

@michal26 a ludzie mówią że jest zakaz aborcji albo w dużej mierze ograniczona

0

@Stinger_ ciekaw czy zrobią w końcu skocznie typu gigant. Harachov i Ironwood chyba wstrzymane zostały ale jest w grze jeszcze Ljubno

0

@mordini123 jestem ciekaw cen. Ostatnio ceny gal wwe poszły sporo w górę. W 2015 na live event w Warszawie bilet w pierwszym w rzędzie przy rampie kosztował bodajże 300 zł chyba (byłem tam), już dokładnie nie pamiętam ile to to kosz. Teraz pewnie z 500 będzie kosztował. Tak czy inaczej raczej do Gdańska się nie wybieram

2


DIOZ to banda złodziei.

0

Irytuję mnie ten de La Fuente.

0

@AssisMoreira spokojnie, ze śmietaną będzie to ala carbonara. Po za tym lubię makaron z truskawkami i śmietaną więc możesz złożyć donos do mafiozo

0

@Kgorecki2500 między boczkiem a ty włoskim Guanciale jest jakaś duża różnica?

4

Jutro zrobię sobie carbonare. Niekoniecznie z typowo włoskich produktów ale że makaron mogę jeść i jeść to myślę że będzie dobrze. Przecież to jest dosyć proste.
@Lionel_Messi10

0

Będzie jak z tą katedrą w Barcelonie. Za nim zrobią to początek będzie się sypał

2

@kubix05 lubię jak dziewczyny chodzą bez stanika i jak coś nie coś prześwituje. Plus małego biustu jest taki że dziewczyny na codzień tak mogą chodzić i nie muszą się martwić o rozmiar stanika

0

Ten Laporta to niech założy sobie partie polityczną, niezły to jest farmazon.

2

@Derpowsky Valverde był najlepszy z najgorszych

5

Ruska kurka i ***** Izrael na trybunach.

0

@norbi77 skoro kupili bilety na Litwę to by kupili do Warszawy

1

@macio_944 wyrażają tylko swoją opinię

1

@DamianPSV to się jeszcze okaże. Messim z charakteru może nie będzie ale to nic nie znaczy jeszcze.

0

@esem91 od kiedy ziemniaki walczą w MMA?

0

@Gary współpraca została zakończona odrazu

0

@MesQueUnClub_87 jakoby nie celowe uszkodzenie części maszyny. Inicjatorem był pracodawca

0

Należy się odprawa jak pracodawca rozwiązał umowę za porozumieniem stron?

0

@Herato Odejście Neymara mimo że to były ogromne pieniądze zapoczątkowało kłopoty finansowe

0

@Trojanek23 Ponieważ rządzą światem i każdy się boi odezwać

1

Tu w końcu trzeba przejść co najmniej na model Niemiecki ale dziadygi z socio tego nie pojmują

5

@Kgorecki2500 kiedyś ładną prowokację zrobili że niby pies jest trzymany w złych warunkach

1

@RozowaPantera dla mnie blik bo nie używam. W żabce w sumie często nie jestem.

0

@LeszekFCB nie trzeba być jakimś bystrym żeby się nie zorientować kto rządzi światem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?