lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pomimo27 tak kombinują że przed końcem sezonu Verstappen ich obu przegoni
0
Nie no faul słuszny ale czy byłoby tak samo w drugą stronę?
0
@michal26 wiem o co chodzi. Dla niektórych po tym wyroku sądu najwyższego jest rzekomy zakaz aborcji.
0
@michal26 a ludzie mówią że jest zakaz aborcji albo w dużej mierze ograniczona
0
@Stinger_ ciekaw czy zrobią w końcu skocznie typu gigant. Harachov i Ironwood chyba wstrzymane zostały ale jest w grze jeszcze Ljubno
0
@mordini123 jestem ciekaw cen. Ostatnio ceny gal wwe poszły sporo w górę. W 2015 na live event w Warszawie bilet w pierwszym w rzędzie przy rampie kosztował bodajże 300 zł chyba (byłem tam), już dokładnie nie pamiętam ile to to kosz. Teraz pewnie z 500 będzie kosztował. Tak czy inaczej raczej do Gdańska się nie wybieram
2
DIOZ to banda złodziei.
0
Irytuję mnie ten de La Fuente.
0
@AssisMoreira spokojnie, ze śmietaną będzie to ala carbonara. Po za tym lubię makaron z truskawkami i śmietaną więc możesz złożyć donos do mafiozo
0
@Kgorecki2500 między boczkiem a ty włoskim Guanciale jest jakaś duża różnica?
4
Jutro zrobię sobie carbonare. Niekoniecznie z typowo włoskich produktów ale że makaron mogę jeść i jeść to myślę że będzie dobrze. Przecież to jest dosyć proste.
@Lionel_Messi10
0
Będzie jak z tą katedrą w Barcelonie. Za nim zrobią to początek będzie się sypał
2
@kubix05 lubię jak dziewczyny chodzą bez stanika i jak coś nie coś prześwituje. Plus małego biustu jest taki że dziewczyny na codzień tak mogą chodzić i nie muszą się martwić o rozmiar stanika
0
Ten Laporta to niech założy sobie partie polityczną, niezły to jest farmazon.
2
@Derpowsky Valverde był najlepszy z najgorszych
5
Ruska kurka i ***** Izrael na trybunach.
0
@norbi77 skoro kupili bilety na Litwę to by kupili do Warszawy
1
@macio_944 wyrażają tylko swoją opinię
1
@DamianPSV to się jeszcze okaże. Messim z charakteru może nie będzie ale to nic nie znaczy jeszcze.
0
@esem91 od kiedy ziemniaki walczą w MMA?
0
@Gary współpraca została zakończona odrazu
0
@MesQueUnClub_87 jakoby nie celowe uszkodzenie części maszyny. Inicjatorem był pracodawca
0
Należy się odprawa jak pracodawca rozwiązał umowę za porozumieniem stron?
0
@Herato Odejście Neymara mimo że to były ogromne pieniądze zapoczątkowało kłopoty finansowe
0
@Trojanek23 Ponieważ rządzą światem i każdy się boi odezwać
1
@catalunya24
https://www.dw.com/pl/regu%C5%82a-501-bundesliga-bez-dyktatu-korporacji/a-58707593
1
Tu w końcu trzeba przejść co najmniej na model Niemiecki ale dziadygi z socio tego nie pojmują
5
@Kgorecki2500 kiedyś ładną prowokację zrobili że niby pies jest trzymany w złych warunkach
1
@RozowaPantera dla mnie blik bo nie używam. W żabce w sumie często nie jestem.
0
@LeszekFCB nie trzeba być jakimś bystrym żeby się nie zorientować kto rządzi światem