lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teoretycznie może być trzech Polaków w F2. Dobrze byłoby jakby chociaż jeden był.
0
@BillyButcher debil totalny
0
@DTMisTheBest zaraz się rozkręci
0
@FCB24 niestety tak. Były też plotki że będą dwie WM w roku, w Arabii i w USA
1
Wrestlemania 43 w Arabii Saudyjskiej
Edit: MoneyMania
0
@Ku84fcb 18 wystarczy
1
@Republikanin czemu nie
0
@Roobo Piłsudskiego udaje
1
@Starrk w kraju co jest wojna?
4
@wyrek to są jakieś jaja
0
@tbas co ty bredzisz?
0
@Destroyer_of_Worlds media mają pożywkę na kilka dni
0
@sergio5 układ hybrydowy ma chyba zostać a paliwa będą zero emisyjne
0
@pluszek popierasz ?@Lionel_Messi10
0
@KrychaFCB ciekaw czy jakby było odwrotnie czy tak samo by postąpili
2
@ShawnC jak Balde co chwilę łapie urazy
1
@RosjaninBut nie siedzi już w polityce to powiedział prawdę o żydach. Ale trzeba pamiętać jak rządził.
6
W normalnej rzeczywistości z nr 2 powinien być Grimaldo
1
@Lionel_Messi10 szczera prawda
0
@Lionel_Messi10 ale toxic, wyjebałbym takiej lepe na ryj, choć nigdy nie uderzyłem kobiety
1
@lithotripter @Robert_Kubica niestety czasu nie cofnę
0
Armani nie żyje a ja wczoraj kupiłem zamienił perfum Emporio Armani Stronger With You Absolutely :D
2
@Kgorecki2500 sami tworzą problemy a potem z wysiłkiem z nimi walczą. Geniusze
1
@gorgota właśnie zamówiłem :)
0
@pax przyczasem nie pomyliłeś tego Joopa z czerwonym flakonikiem?
0
@snupson dawno miałeś? Producenci lubią psuć zapachy
0
Szukam perfum na jesień, w miarę nie drogie
https://www.notino.pl/bentley/bentley-for-men-woda-toaletowa-dla-mczyzn/
https://www.notino.pl/calvin-klein/obsession-for-men-woda-toaletowa-dla-mczyzn/
https://www.notino.pl/joop/homme-woda-toaletowa-dla-mczyzn/
Ktoś używał tych perfum co podałem?
0
@Eklerek HP kompletnie nie pasuje do Ferrari.
5
@fcbarcafan19 łycha to na myszach jest pędzona
2
@Popitek12 np. TNA ogłosiło galę o nazwie znanej z wwe, nigh of champions