0

Teoretycznie może być trzech Polaków w F2. Dobrze byłoby jakby chociaż jeden był.

0

@BillyButcher debil totalny

0

@DTMisTheBest zaraz się rozkręci

0

@FCB24 niestety tak. Były też plotki że będą dwie WM w roku, w Arabii i w USA

1

Wrestlemania 43 w Arabii Saudyjskiej
Edit: MoneyMania

0

@Ku84fcb 18 wystarczy

1

@Republikanin czemu nie

0

@Roobo Piłsudskiego udaje

1

@Starrk w kraju co jest wojna?

4

@wyrek to są jakieś jaja

0

@tbas co ty bredzisz?

0

@Destroyer_of_Worlds media mają pożywkę na kilka dni

0

@sergio5 układ hybrydowy ma chyba zostać a paliwa będą zero emisyjne

0

0

@KrychaFCB ciekaw czy jakby było odwrotnie czy tak samo by postąpili

2

@ShawnC jak Balde co chwilę łapie urazy

1

@RosjaninBut nie siedzi już w polityce to powiedział prawdę o żydach. Ale trzeba pamiętać jak rządził.

6

W normalnej rzeczywistości z nr 2 powinien być Grimaldo

1

@Lionel_Messi10 szczera prawda

0

@Lionel_Messi10 ale toxic, wyjebałbym takiej lepe na ryj, choć nigdy nie uderzyłem kobiety

1

@lithotripter @Robert_Kubica niestety czasu nie cofnę

0

Armani nie żyje a ja wczoraj kupiłem zamienił perfum Emporio Armani Stronger With You Absolutely :D

2

@Kgorecki2500 sami tworzą problemy a potem z wysiłkiem z nimi walczą. Geniusze

1

@gorgota właśnie zamówiłem :)

0

@pax przyczasem nie pomyliłeś tego Joopa z czerwonym flakonikiem?

0

@snupson dawno miałeś? Producenci lubią psuć zapachy

0

@Eklerek HP kompletnie nie pasuje do Ferrari.

5

@fcbarcafan19 łycha to na myszach jest pędzona

2

@Popitek12 np. TNA ogłosiło galę o nazwie znanej z wwe, nigh of champions

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?