0

Polska znów podzielona, tydzień temu wybory a teraz akcja Probierza z Lewym.

1

@Kapitan hawk można dodać też że nigdy nie przegrał w finale mistrzostw świata

0

@Bobo25 Probierz to niech kupi sobie nowy garnitur a piłkę nożną niech sobie odpuści

0

Żaden piłkarz nie może być wyżej niż selekcjoner czy trener ale ten pet Probierz nie ma nic wspólnego z trenerką.

1

@BorzyKrzys proponuje czystą, ewentualnie miętowa staropolską z dino co ma przynajmniej 30% alko w setce

0

@Mezocyklon87 paradoksalnie dla konfederacji tak ale nie dla Polski

0

@zadafcb po mojemu zrobiła błąd że w tym momencie poszła do wwe.

0

@lithotripter Jak ratusz Miasta dał chociaż złotówkę na tą organizacją to można go tak nazwać

12

Tak gada się że Nawrocki to gangster i sutener. Jakoś nikt mu zarzutów za gangsterke nie dał. A sutenerem jest Trzaskowski bo miasto Warszawa wspierało organizację Kolektyw Kamelia zajmującą się tzw. ,,sex workgingiem"

4

Oczywiście teraz jeszcze szczucie demokratów że przegrał ich wybranek w demokratycznynch wyborach. Znam osoby takie które głosowały na Nawrota a umieją powiedzieć nawet dobre słowo o Trzasku. Jak polityka podzieliła ludzi to w palę się nie mieści. Jak dla mnie Trzaskowski to najlepszy prezydent RP od 89', nic nie spieprzył :)

3

Przynajmniej nikt nie będzie bił nowego prezydenta. Nie jak we Francji

0

@Comentateiro Większość wybrała jak wybrała. A ty za to nie szanujesz demokracji.

0

@Popitek12 Triple H fajnie zarządzał złotym NXT. Ale główny roster to co innego to są sponsorzy, netflix, tko, rock. Każdy chcę namącić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mordini123 ciul z Carlito ale Truth. WWE zaczyna się robić coraz bardziej irytujące. Jeszcze są plotki że mogą zakazać przekleństw na galach dla widzów. Aktualnie dla mnie AEW robi lepszy wrestling pomimo kilku nielogicznych rzeczy. Szkoda TNA z tą współpracą z dablju

0

@1LY0 też tak mi się wydaje. Chciałbym kupić tą koszulkę ale nigdzie już nie ma

0

0

@Deraxium myślę że byłaby sieka jakieś 4-5

0

@Popitek12 Pewnie przez tą walkę zrobią walkę Punk vs Styles na randomowym saturday Main Event. Ogólnie wwe teraz idzie po najmniejszej linii oporu. #aewrules

0

Jak dobrze że Piastri wybrał McLarena a nie Alpine.

1

Jestem ciekaw barw Audi w F1. Mogliby przenieść barwy z Audi Quatro Rally
https://ae01.alicdn.com/kf/Sd36d7c20f5a744ae97e8422f907714d0P.jpg_640x640q90.jpg

1

Kogel Mogel z kremem pistacjowym, smak dzieciństwa w ulepszonej wersji. Jakbym był influrencerem to byłby z tego viral hit :)

0

@michal26 Ludzie za szybko zarzucili mu łatkę sprzedawczyka. Chyba że po cichu dadzą mu jakiegoś ministra finansów itp.

0

@lucas/catalan ja w tej chwili używam przystępnych cenach perfum bruno banani (bordowy flakon), Azzaro Chrome Aqua. Niedawno używałem Chopard 1000 Millie Miglia ale mi się nie spodobał

0

@Benz Valentino ma świetne zapachy według mnie.

1

@mr Barca fajny zapach, kiedyś testerem się psikałem :)

1

@Almogaver właśnie chciałem ten zapach kupić ale promocja na niego się skończyła

0

@ranger3120 wyższa półka:)

1

@agaFCB oczywiście że tak

0

Jakich perfum używacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?