lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Romek Biliński zajął drugie miejsce w głównym wyścigu na ulicach Monako w F3
0
@Tabaluga37 Pokazał jak wygląda to wszystko za kulisami. Niby się kłócą a tak naprawdę wolą alko razem.
0
@kamilop niektórzy powiedzą że lepiej pić czarną kawę i jeść suchy chleb niż się z kurestwem zadawać, poniekąd się zgodzę ale z drugiej strony mam wywalone na to
0
@michal26 widziałem komentarz że w pierwszej turze typ będzie głosował na Zandberga a w drugiej na Nawrockiego
0
@ShawnC w tym jest problem
0
Patrząc jak sobie radzi McTominay, Anthony, i może ten Rashford by się nadał na zmiennika.
1
@Popitek12 z tego co wiem to chyba nie ich wina
1
@Jakchcesz być precyzyjnym to blowbang :D
0
To był finał europejskiej rozgrywek?
0
@LambiPL jest naprawdę ładna
0
To ciekawe że pewna onlyfansiara którą obserwuje na Instagramie głosowała na Mentzena
2
@misterio jest Elana Toruń
0
Na Instagramie jakieś plotki się pojawiły że Emiliano Martinez może dołączyć do Barcelony. MATS out?
7
Niestety 60% głosujących Polaków to idioci
5
@MesQueUnClub22 bardziej mnie martwi 30% Bążura
2
Pewnie Leclerc z karą xd. Kiedyś Kubica z Masą się wypychali i było git
1
Romek Biliński nawet nieźle sobie radzi w F3, dużo lepiej niż Sztuka
0
@mordini123 czasem mam wrażenie że Vince McMahon jeszcze macza tam palce
2
@Kgorecki2500 ostatnio nie miałem popcorn girl
@VegetaPolska pożyjemy zobaczymy
2
Kardynał Janusz wita z mojego awatara
5
@Luciano99 to są kasztany nie kibice
42
Nawet sędziowska kurwa nas nie powstrzymała.
0
Jestem ciekaw kiedy Marciniak pójdzie do tańca z gwiazdami.
0
Z jednej strony żal a z drugiej strony pokazali co mogli
0
@mordini123 sam osobiście widziałem go na żywo w Warszawie. W NJPW już był, zapewne byłby teraz w AEW, walczył na pierwszym All In jeszcze jak nie było pod AEW
0
@mordini123 takie były zarzuty na niego aczkolwiek żadnego wyroku nie miał. Wyautowany został z pro wrestlingu ale na ptw był w Warszawie:)
1
@Popitek12 Nie widzę logiki w kolejnym przypadku, zwolnili Strowmana co ma mega potencjał monster heela a ponoć zakontraktowali idiotę Del Rio po raz kolejny
0
@Lucyffffer1922 ją to nawet koleżanki z branży krytykują
1
@mordini123 Patrząc na Strowmana to nie mięli za bardzo pomysłu na niego
1
@mordini123 pewnie pojawi się w TNA jak wcześniej Indi Hartwell