1

Romek Biliński zajął drugie miejsce w głównym wyścigu na ulicach Monako w F3

0

@Tabaluga37 Pokazał jak wygląda to wszystko za kulisami. Niby się kłócą a tak naprawdę wolą alko razem.

0

@kamilop niektórzy powiedzą że lepiej pić czarną kawę i jeść suchy chleb niż się z kurestwem zadawać, poniekąd się zgodzę ale z drugiej strony mam wywalone na to

0

@michal26 widziałem komentarz że w pierwszej turze typ będzie głosował na Zandberga a w drugiej na Nawrockiego

0

@ShawnC w tym jest problem

0

Patrząc jak sobie radzi McTominay, Anthony, i może ten Rashford by się nadał na zmiennika.

1

@Popitek12 z tego co wiem to chyba nie ich wina

1

@Jakchcesz być precyzyjnym to blowbang :D

0

To był finał europejskiej rozgrywek?

0

@LambiPL jest naprawdę ładna

0

To ciekawe że pewna onlyfansiara którą obserwuje na Instagramie głosowała na Mentzena

2

@misterio jest Elana Toruń

0

Na Instagramie jakieś plotki się pojawiły że Emiliano Martinez może dołączyć do Barcelony. MATS out?

7

Niestety 60% głosujących Polaków to idioci

5

@MesQueUnClub22 bardziej mnie martwi 30% Bążura

2

Pewnie Leclerc z karą xd. Kiedyś Kubica z Masą się wypychali i było git

1

Romek Biliński nawet nieźle sobie radzi w F3, dużo lepiej niż Sztuka

0

@mordini123 czasem mam wrażenie że Vince McMahon jeszcze macza tam palce

2

@Kgorecki2500 ostatnio nie miałem popcorn girl

@VegetaPolska pożyjemy zobaczymy

2

Kardynał Janusz wita z mojego awatara

5

@Luciano99 to są kasztany nie kibice

42

Nawet sędziowska kurwa nas nie powstrzymała.

0

Jestem ciekaw kiedy Marciniak pójdzie do tańca z gwiazdami.

0

Z jednej strony żal a z drugiej strony pokazali co mogli

0

@mordini123 sam osobiście widziałem go na żywo w Warszawie. W NJPW już był, zapewne byłby teraz w AEW, walczył na pierwszym All In jeszcze jak nie było pod AEW

0

@mordini123 takie były zarzuty na niego aczkolwiek żadnego wyroku nie miał. Wyautowany został z pro wrestlingu ale na ptw był w Warszawie:)

1

@Popitek12 Nie widzę logiki w kolejnym przypadku, zwolnili Strowmana co ma mega potencjał monster heela a ponoć zakontraktowali idiotę Del Rio po raz kolejny

0

@Lucyffffer1922 ją to nawet koleżanki z branży krytykują

1

@mordini123 Patrząc na Strowmana to nie mięli za bardzo pomysłu na niego

1

@mordini123 pewnie pojawi się w TNA jak wcześniej Indi Hartwell

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?