1

@mordini123 niestety dalej jest mistrzem.

0

@Frimpong na pierwszy rzut oka wydają być to trafne transfery ale mimo wszystko może być inaczej

1

@Lionel_Messi10 myślałem że jesteś zakochany w Emiliano Martinezie

1

@mordini123 musieli jakoś lukę po wwe wypełnić

1

@Arden Uwaga, pedofilka! :D

0

Jestem ciekaw tego Hajty tak się wymądrza a czemu on nie wystartuje w wyborach na prezesa Polskiego Związku piłki deptanej?

0

Nico Williams jest to świetny wybór na LS ale Luis Diaz w jego cenie jeszcze lepszym byłby wyborem

0

@BorzyKrzys jeszcze powrót na GP Monako i występ w Indy 500 i będzie potrójna korona w motorsporcie

1

@D10SLEO że został pieprzoną legendą

0

Teraz musi się coś ruszyć w polskim motorsporcie. Mam na myśli jakieś sensowne dofinansowanie młodych kierowców

16

Kubica to wygrałby sam wyścig jakby przepisy pozwalały. Brawa również dla piekarzy.

3

Chciałbym zobaczyć Inter Europol w klasie hypercarów ale to są dużo większe koszta

1

@Chaoss coś się odwali, tak czuję

1

Ekipa Kubicy ma sporą szansę na wygranie LeMans

0

Ferrari idzie ładnie w LeMans.

13

I co teraz? Izrael będzie traktowany jako ofiara? Żałosny i śliski to jest twór.

3

Kolejny wygenerowany Samoańczyk w wwe. Tam jedynie Fatu jest godny uwagi.

A pasy w AEW Continental i International łączą się w pas o nazwie Unified. Nazwa taka sobie ale z wyglądu ładny.
@mordini123 @Popitek12 @PatrychoO

1

Gortat to chłop wysoki jak topola a głupi jak fasola. Oczywiście nie obrażając Jasia Fasoli

0

@DTMisTheBest akurat oglądałem końcówkę kwalifikacji.

1

Filozof za dwa grosze

0

@Deathwing112 koło niej kolejny internetowy cwl po pasucie

0

Niebywałe że jedenastu zawodowców nie mogło obalić Finlandii

1

@Culer9002 nie pieprzy się w tańcu

1

@mordini123 pas IC był kiedyś w NJPW

1

@mordini123 Jestem ciekaw co zrobią z pasami Continental i International, oby nie poszli po najmniejszej linii oporu i zrobili jednego pasa o nazwie Intercontinental

1

@Lionel_Messi10 a dopiero połówka wypita

0

@lukaszbrk z prostaka i tak nie zrobisz elegancika

0

@Popitek12 Wiem że się przelicze ale chciałbym aby LA Knight to wygrał ale będzie tak jak piszesz.

3

Kenny Omega vs Kazuchika Okada na All In
CM Punk vs John Cena na Night of Champions
Szykują się dwa nostalgiczne pojedynki
@mordini123 @Popitek12 @PatrychoO

0

@JordiAlbion pierwszy powinien odejść Kulesza a po nim Probierz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?