lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 niestety dalej jest mistrzem.
0
@Frimpong na pierwszy rzut oka wydają być to trafne transfery ale mimo wszystko może być inaczej
1
@Lionel_Messi10 myślałem że jesteś zakochany w Emiliano Martinezie
1
@mordini123 musieli jakoś lukę po wwe wypełnić
1
@Arden Uwaga, pedofilka! :D
0
Jestem ciekaw tego Hajty tak się wymądrza a czemu on nie wystartuje w wyborach na prezesa Polskiego Związku piłki deptanej?
0
Nico Williams jest to świetny wybór na LS ale Luis Diaz w jego cenie jeszcze lepszym byłby wyborem
0
@BorzyKrzys jeszcze powrót na GP Monako i występ w Indy 500 i będzie potrójna korona w motorsporcie
1
@D10SLEO że został pieprzoną legendą
0
Teraz musi się coś ruszyć w polskim motorsporcie. Mam na myśli jakieś sensowne dofinansowanie młodych kierowców
16
Kubica to wygrałby sam wyścig jakby przepisy pozwalały. Brawa również dla piekarzy.
3
Chciałbym zobaczyć Inter Europol w klasie hypercarów ale to są dużo większe koszta
1
@Chaoss coś się odwali, tak czuję
1
Ekipa Kubicy ma sporą szansę na wygranie LeMans
0
Ferrari idzie ładnie w LeMans.
13
I co teraz? Izrael będzie traktowany jako ofiara? Żałosny i śliski to jest twór.
3
Kolejny wygenerowany Samoańczyk w wwe. Tam jedynie Fatu jest godny uwagi.
A pasy w AEW Continental i International łączą się w pas o nazwie Unified. Nazwa taka sobie ale z wyglądu ładny.
@mordini123 @Popitek12 @PatrychoO
1
Gortat to chłop wysoki jak topola a głupi jak fasola. Oczywiście nie obrażając Jasia Fasoli
0
@DTMisTheBest akurat oglądałem końcówkę kwalifikacji.
1
Filozof za dwa grosze
0
@Deathwing112 koło niej kolejny internetowy cwl po pasucie
0
Niebywałe że jedenastu zawodowców nie mogło obalić Finlandii
1
@Culer9002 nie pieprzy się w tańcu
1
@mordini123 pas IC był kiedyś w NJPW
1
@mordini123 Jestem ciekaw co zrobią z pasami Continental i International, oby nie poszli po najmniejszej linii oporu i zrobili jednego pasa o nazwie Intercontinental
1
@Lionel_Messi10 a dopiero połówka wypita
0
@lukaszbrk z prostaka i tak nie zrobisz elegancika
0
@Popitek12 Wiem że się przelicze ale chciałbym aby LA Knight to wygrał ale będzie tak jak piszesz.
3
Kenny Omega vs Kazuchika Okada na All In
CM Punk vs John Cena na Night of Champions
Szykują się dwa nostalgiczne pojedynki
@mordini123 @Popitek12 @PatrychoO
0
@JordiAlbion pierwszy powinien odejść Kulesza a po nim Probierz