lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@piasqnfcb i tak zaślepieni będą na niego głosować
0
@mordini123 trochę dziwią zwolnienia, Strowmana, Kai, i Jadę. Ale robią miejsce nowym zawodnikom.
0
@zodiak_10 jeszcze nie mam
0
@zodiak_10 nie znam
0
@Pawci023x ja właśnie w weekend jestem ustawiony na spotkanie. Wróciłem do aplikacji miesiąc temu. Będzie to pierwsze spotkanie przez takie aplikację
0
@DolMac u mnie jest już dobrze
3
Atak Ortona na Cenę
Heel turn Becky Lynch
Powrót Ruseva
Pojawienie się zawodniczek z NXT
Gunter udusił komentatora
Koalicja Heyman, Rollins, Breakker
Lepsze te Raw niż pierwszy dzień WM
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO
1
@Coutinho007 jakby za to karne gwizdali to w meczach byłoby po 5 karnych minimum
1
@DTMisTheBest ja obserwuje to i to :)
0
Ja wiem że ten Main Event powinien być dużo lepiej rozpisany ale najważniejsze że Cena pobił rekord aczkolwiek w żaden sposób nie jestem jego fanem.
1
@PatrychoO powinno być Finn, Finn Balor
0
@Transu96 Stone Cold podobnież jak Hajto
0
@zadafcb po prostu mogli dłużej walczyć
0
@zodiak_10 co jak co Logan umie walczyć ale nie powinien pokonać AJ
5
Liv Hot Morgan
0
@Transu96 już lepiej byłoby jakby odeszli do AEW
0
YouTuber pokonał prawdziwego wrestlera, Bullshit
0
@mordini123 ta frakcja powinna przejść gruntowną zmianę
1
Teraz Orton dostanie title shota o pas TNA ? :)
0
@mordini123 co z tego jak został zesqushowany
2
Joe Hendry niegdyś walczył w Warszawie na PTW teraz WrestleMania
2
Syn Eddiego Guererro mistrzem Intercontinental
0
W końcu Mcintyre coś wygrał. Niezła walka
0
@Transu96 lepsza nudna Bianca?
7
Ciul że nie zagra z Realem ale gorzej że z Interem nie zagra
0
Czułem to że Żyd Heyman zdradzi Punka i Reignsa. Nie pierwszy raz to robi
0
Plus że Tiffany Strapon obroniła pas
0
@zadafcb to masz małe wymagania
4
Narazie to Saturday Main Event a nie WrestleMania
Cienko
0
@zadafcb Naomi jeszcze ok ale Cargill to babochłop