0

@mekston ja mam konto jak nie było jeszcze tego.

1

@mordini123 nie poznałem bez malunku :)

5

@norbi77 nic nowego w świecie wojen

0

@tomek8756 bidulka

2


Ricky Starks w NXT, szybko poszło. Wczoraj było wiadomo że odszedł z AEW.
@mordini123 @zadafcb

2

Brać Jonathana Davida jak jest za darmo

1

Żeby nie było tak że z Szczęsnym kontraktu nie przedłużą, Pena będzie chciał odejść a przerwa Ter Stegena się przedłuży :D

0

@mordini123 Nie wiem dlaczego olał tag teamy. Ewentualnie Cedric mógłby pójść tam do Hurt Syndicate.

0

@mordini123 mam nadzieję że Tony Khan ich nie przygarnie. Najprawdopodobniej Malakai Black, Ricky Starks, Miro i Fenix powoli zmierzają do wwe. Nie wiem co Khan ma w głowie żeby dobrze nie wykorzystać takich zawodników jak Black czy Starks. Wardlow, Scorpio Sky też są olewani.

1

@gumaz układanie na paletę kartonów z chusteczkami nawilżanymi co schodziły z taśmy. Paradoksalnie kartony cięższe były lepsze do układania niż małe bo duże schodziły wolniej z taśmy a małe szybciej. Na układaniu robiłem tydzień, później poszedłem gdziej zasilało się maszynę rolkami włókniny z których właśnie robiło się chusteczki i było trochę lepiej ale bez szału. Łącznie robiłem w tej firmie ponad 3 miesiące i na 3 zmiany. Początek kwietnia a na hali prawie 30 stopni i trzeba było jeszcze w czepkach chodzić. Zwolnili mnie ale to to dłuższa historia.
Ogólnie mówiąc nie polecam.

0

@MesQueUnClub96 Valencia też nie nadaję się do gry

1

@mordini123 german suplex

0

@zadafcb jestem po banie i nie miałem okazji skomentować. Zwycięscy RR Matchy zostali źle dobrani. Charlotte jak zwykle po powrocie dostaję push, a Uso walczył już o pas kilka razy. Rozumiem że jest popularny ale nie był to dobry ruch. Logan eliminujący Stylesa i Punka xd. Mój typ to był McIntyre i Alexa.

0

@Popitek12 co jak co ale zasłużył, to że ładnie w rodzinkę McMahonów wszedł to już zupełnie inna sprawa. Punk to też hipokryta

0

@HarveySpecter folksdojczka Nowacka powinna za to beknąć

3

Już w Kiepskich wiedzieli że cała kasa z WOŚP leci do Izraela i Moskwy :)


0

@JordiAlbion też tak bym ułożył. Ale to taki ranking typu najlepszy z najgorszych

1

@tbas to chyba była federacja ECW nie wwe ale później ich wykupili

1

@zadafcb najlepszy z tej rodzinki samoańskiej

0

@clyde do rana może się wyjaśni :)

1

Szczęsny to nasz talizman jak coś odwali to wygrywany

0

Widział ktoś taki powalony mecz kiedyś?

3

Komentarz usunięty

2

@Sulimo na topie w branży od wielu lat jest Angela White :)
@Lionel_Messi10

0

@Pnog37 niech kombinują z tym ale bym wolał aby to usunęli

0

@Lionel_Messi10 kiedyś był problem jak zmniejszali belkę to musieli serię zaczynać od nowa więc to było trochę bez sensu a tak przynajmniej nie trzeba byłoby zaczynać od nowa.

0

@FcPortoFan1999 z czasem może by Willingen albo Kuusamo przerobiliby

0

@Lionel_Messi10 punkty za belkę mogły zostać ale przelicznik wiatru bym usunął

3

https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/71083094/fis-zatwierdzila-nowy-rodzaj-skoczni-narciarskich-giant-hill-o-hs-150-do-184-m/amp
Fajne byłoby jakby takie skocznie powstały. To byłby powiew świeżości w tym sporcie.

2

https://ibb.co/0Y4370h
Dziś szykuje się degustacja takiego trunku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?