lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston ja mam konto jak nie było jeszcze tego.
1
@mordini123 nie poznałem bez malunku :)
5
@norbi77 nic nowego w świecie wojen
0
@tomek8756 bidulka
2
Ricky Starks w NXT, szybko poszło. Wczoraj było wiadomo że odszedł z AEW.
@mordini123 @zadafcb
2
Brać Jonathana Davida jak jest za darmo
1
Żeby nie było tak że z Szczęsnym kontraktu nie przedłużą, Pena będzie chciał odejść a przerwa Ter Stegena się przedłuży :D
0
@mordini123 Nie wiem dlaczego olał tag teamy. Ewentualnie Cedric mógłby pójść tam do Hurt Syndicate.
0
@mordini123 mam nadzieję że Tony Khan ich nie przygarnie. Najprawdopodobniej Malakai Black, Ricky Starks, Miro i Fenix powoli zmierzają do wwe. Nie wiem co Khan ma w głowie żeby dobrze nie wykorzystać takich zawodników jak Black czy Starks. Wardlow, Scorpio Sky też są olewani.
1
@gumaz układanie na paletę kartonów z chusteczkami nawilżanymi co schodziły z taśmy. Paradoksalnie kartony cięższe były lepsze do układania niż małe bo duże schodziły wolniej z taśmy a małe szybciej. Na układaniu robiłem tydzień, później poszedłem gdziej zasilało się maszynę rolkami włókniny z których właśnie robiło się chusteczki i było trochę lepiej ale bez szału. Łącznie robiłem w tej firmie ponad 3 miesiące i na 3 zmiany. Początek kwietnia a na hali prawie 30 stopni i trzeba było jeszcze w czepkach chodzić. Zwolnili mnie ale to to dłuższa historia.
Ogólnie mówiąc nie polecam.
0
@MesQueUnClub96 Valencia też nie nadaję się do gry
1
@mordini123 german suplex
0
@zadafcb jestem po banie i nie miałem okazji skomentować. Zwycięscy RR Matchy zostali źle dobrani. Charlotte jak zwykle po powrocie dostaję push, a Uso walczył już o pas kilka razy. Rozumiem że jest popularny ale nie był to dobry ruch. Logan eliminujący Stylesa i Punka xd. Mój typ to był McIntyre i Alexa.
0
@Popitek12 co jak co ale zasłużył, to że ładnie w rodzinkę McMahonów wszedł to już zupełnie inna sprawa. Punk to też hipokryta
0
@HarveySpecter folksdojczka Nowacka powinna za to beknąć
3
Już w Kiepskich wiedzieli że cała kasa z WOŚP leci do Izraela i Moskwy :)
0
@JordiAlbion też tak bym ułożył. Ale to taki ranking typu najlepszy z najgorszych
1
@tbas to chyba była federacja ECW nie wwe ale później ich wykupili
1
@zadafcb najlepszy z tej rodzinki samoańskiej
0
@clyde do rana może się wyjaśni :)
1
Szczęsny to nasz talizman jak coś odwali to wygrywany
0
Widział ktoś taki powalony mecz kiedyś?
3
Komentarz usunięty
2
@Sulimo na topie w branży od wielu lat jest Angela White :)
@Lionel_Messi10
0
@Pnog37 niech kombinują z tym ale bym wolał aby to usunęli
0
@Lionel_Messi10 kiedyś był problem jak zmniejszali belkę to musieli serię zaczynać od nowa więc to było trochę bez sensu a tak przynajmniej nie trzeba byłoby zaczynać od nowa.
0
@FcPortoFan1999 z czasem może by Willingen albo Kuusamo przerobiliby
0
@Lionel_Messi10 punkty za belkę mogły zostać ale przelicznik wiatru bym usunął
3
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/71083094/fis-zatwierdzila-nowy-rodzaj-skoczni-narciarskich-giant-hill-o-hs-150-do-184-m/amp
Fajne byłoby jakby takie skocznie powstały. To byłby powiew świeżości w tym sporcie.
2
https://ibb.co/0Y4370h
Dziś szykuje się degustacja takiego trunku