lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO pepsi twist samenu można zrobić, wystarczy plasterek cytryny
4
Nawzajem!
0
@D10SLEO nie spojleruj
0
@messi33 nie ma opcji aby zamarznął. Chyba że podróba, bo wódka nie otwierana może zamarznąć jak jest jakaś lewa
10
Dzięki branży tytoniowej w F1 mieliśmy najkultowniejsze malowania bolidów. Camel, JPS, Rothmans, West, Benson&Hedges i Marlboro oczywiście. To były ponadczasowe malowania.
2
@MesQueUnClub96 słodki, słodki a przyjdą wakacje to takie pizdy wypuszczą go na ulicę bo będzie już niewygodny.
2
@MesQueUnClub96 jak nie wzięli teraz Tsunody do Redbulla to już nigdy go nie wezmą i w 2026 będzie dla Aston Martina jeździł bo to bardziej junior Hondy niż Redbulla
3
@barcelonaLM tzw. ekspert
0
@GigiAmoroso dodałbym jeszcze odcinek ,,Biurokracja"
3
Jakie dziadostwo, ja pierdole.
0
@ikar34 już się nie wysilaj
0
@Aragorn33 jaki wybór? Czosnkowski to niemiecki pachoł
0
@ikar34 to głosuj na idiotów pokroju Trzaskowskiego albo no name Nawrockiego.
1
@D10SLEO rzucanie igłami to sport? :D
0
@blakkudium taki czarny Herb psuje całą koszulkę
3
@Pedri16Future sporo osób przez niego się dowiedziała że w Sejmie są świętowane żydowskie rytuały
3
@Ojciec5tkidzieci co za kretyn
0
@BorzyKrzys już od jakiegoś czasu wiem że to cwaniaczki są.
2
@mordini123 akurat to nie jest konieczne ale jak będzie to będzie
2
@MichuZ44 Gianna Michaels legendarna artystka :)
0
@KrychaFCB leki mają się sprzedawać a nie leczyć. Farmacja światem rządzi
3
@Pedri16Future burdelo kapuczino
0
@Sulimo a po co ci link? :)
4
Grubo po 22 więc można poruszyć pewne tematy :)
Był ktoś może na takim masażu ero?
22
@BorzyKrzys a opaska tęczowa nie jest niby sprawą polityczną, sami sobie zaprzeczają
2
@ranger3120 to raptem 3 razy dziennie, dasz radę
4
Legenda Legii Warszawa Lucjan Brychczy nie żyje, miał 90 lat.
0
@MichuZ44 początek końca Okonia w F1 ale Alpine słabo się z nim pożegnało.
1
@Pawlak1992 w black week nie opłaca się kupować.
1
@MichuZ44 jeszcze polską wódkę polewa