lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gdyby nie druga połowa byłby remis :)
0
@maroon ja widzę ale ich głupotę
0
@blablak żydy
1
@MichuZ44 gdyby dało radę poszerzyć tor i zmniejszyć bolidy to wyścigi byłyby ciekawsze a tak jeden na dziesięć wyścigów nie jest może procesją
1
@Uukasz_93 musi mieć wtyki wysoko w prokuraturze, nie ma innej opcji
0
@tomek8756 zawsze raz do roku zjem drwala, napewno lepszy niż ten burger rywala z Max Burgers tam już w ogóle jest tragedia.
3
@MesQueUnClub_87 od czasu do czasu kręciłem trochę
4
@MesQueUnClub_87 jeszcze u mnie piekarnik działa na pół gwizdka, jedna grzałka nie działa.
3
@MesQueUnClub_87 już jest dobrze
11
@MesQueUnClub_87 https://zapodaj.net/plik-JJOI9sU6A5
U mnie na śniadanie była pizza na plackach tortilla. Na pierwszy rzut oka wygląda jak normalna pizza.
4
W F1 18 lutego 2025 jedna wspólna prezentacja zespołów. To wszystko w Londynie.
0
@MesQueUnClub_87 w tym przypadku co mam to akurat prywatnie jest odrazu a państwowo dopiero za kilka miesięcy.
2
Człowiek płaci składki zdrowotne a w końcu jest potrzeba to trzeba czekać uj wie ile ale prywatnie taka sama placówka może odrazu przyjąć.
0
@tomek8756 oni ogólnie są anty partyjni, bez wyjątku.
0
@MessiForeverTheBest https://www.designfootball.com/gallery/football-crests/barcelona-logo-redesign-47466
Takie coś w miarę ale zachowałbym czarne kontury od zewnątrz herbu ale czy jest sens coś zmieniać?
0
Chcielibyście jakieś zmiany w herbie?
0
Jeski tak to Nike mógłby jeszcze zrobić koszulki w barwach Los Angeles Lakers
1
Pierwszy piledriver w WWE od czasów jak Punk zrobił na Cenę nie licząc Destroyerów i Tombstonów, widać że bardzo asekuracyjnie wyszło ale lepsze to niż nic.
@mordini123 @PatrychoO
1
@KrychaFCB nie pamiętam czy to ta organizacja ale kiedyś fundacja zrobiła prowokację że niby pies jest trzymany w złych warunkach, do okoła błoto, łańcuch brudny ale piesek czysty jak biel.
1
@Rust_Cohle gadasz kocopoły jak mały Kazio po dużym piwie.
0
@IAmLegend było transparent Łukaszenka uj
0
Moim zdaniem kolejnym prezydentem USA zostanie Mark Calaway znany jako The Undertaker. Calaway popiera Donalda Trumpa.
0
@MesQueUnClub_87 mi chodzi że to może być totalny chłam a nie ubrania
0
Szukam jakiejś kamizelki z kapturem, jak wpisuje w Google to jest wysyp z takich sklepów jak np. Denley. W ogóle z tej strony warto zamawiać coś?
0
https://ibb.co/zmCLKPW
Jak zagryzać małpkę to żelkami o smaku banana a na etykiecie jest małpka :)
1
@MichuZ44 Taki coś nazywane jest artystą?
0
@JohnnyBarca reprezentacja Węgier
0
Kwalifikacje F1 przełożone ale faktycznie słusznie? Bo nie oglądam. Podejrzewam że opony deszczowe jak zwykle nadają się do kosza.
0
@Borneo takie skrajne zachowania na ulicy są tylko pożywķą dla mediów a dla rządu aby udupić normalnych kierowców.
0
Póki co koszulki na przyszły sezon nie zapowiadają się ciekawie.