4

Gdyby nie druga połowa byłby remis :)

0

@maroon ja widzę ale ich głupotę

0

@blablak żydy

1

@MichuZ44 gdyby dało radę poszerzyć tor i zmniejszyć bolidy to wyścigi byłyby ciekawsze a tak jeden na dziesięć wyścigów nie jest może procesją

1

@Uukasz_93 musi mieć wtyki wysoko w prokuraturze, nie ma innej opcji

0

@tomek8756 zawsze raz do roku zjem drwala, napewno lepszy niż ten burger rywala z Max Burgers tam już w ogóle jest tragedia.

3

@MesQueUnClub_87 od czasu do czasu kręciłem trochę

4

@MesQueUnClub_87 jeszcze u mnie piekarnik działa na pół gwizdka, jedna grzałka nie działa.

3

@MesQueUnClub_87 już jest dobrze

11

@MesQueUnClub_87 https://zapodaj.net/plik-JJOI9sU6A5
U mnie na śniadanie była pizza na plackach tortilla. Na pierwszy rzut oka wygląda jak normalna pizza.

4

W F1 18 lutego 2025 jedna wspólna prezentacja zespołów. To wszystko w Londynie.

0

@MesQueUnClub_87 w tym przypadku co mam to akurat prywatnie jest odrazu a państwowo dopiero za kilka miesięcy.

2

Człowiek płaci składki zdrowotne a w końcu jest potrzeba to trzeba czekać uj wie ile ale prywatnie taka sama placówka może odrazu przyjąć.

0

@tomek8756 oni ogólnie są anty partyjni, bez wyjątku.

0

@MessiForeverTheBest https://www.designfootball.com/gallery/football-crests/barcelona-logo-redesign-47466
Takie coś w miarę ale zachowałbym czarne kontury od zewnątrz herbu ale czy jest sens coś zmieniać?

0

Chcielibyście jakieś zmiany w herbie?

0

Jeski tak to Nike mógłby jeszcze zrobić koszulki w barwach Los Angeles Lakers

1


Pierwszy piledriver w WWE od czasów jak Punk zrobił na Cenę nie licząc Destroyerów i Tombstonów, widać że bardzo asekuracyjnie wyszło ale lepsze to niż nic.
@mordini123 @PatrychoO

1

@KrychaFCB nie pamiętam czy to ta organizacja ale kiedyś fundacja zrobiła prowokację że niby pies jest trzymany w złych warunkach, do okoła błoto, łańcuch brudny ale piesek czysty jak biel.

1

@Rust_Cohle gadasz kocopoły jak mały Kazio po dużym piwie.

0

@IAmLegend było transparent Łukaszenka uj

0

Moim zdaniem kolejnym prezydentem USA zostanie Mark Calaway znany jako The Undertaker. Calaway popiera Donalda Trumpa.

0

@MesQueUnClub_87 mi chodzi że to może być totalny chłam a nie ubrania

0

Szukam jakiejś kamizelki z kapturem, jak wpisuje w Google to jest wysyp z takich sklepów jak np. Denley. W ogóle z tej strony warto zamawiać coś?

0

https://ibb.co/zmCLKPW
Jak zagryzać małpkę to żelkami o smaku banana a na etykiecie jest małpka :)

1

@MichuZ44 Taki coś nazywane jest artystą?

0

@JohnnyBarca reprezentacja Węgier

0

Kwalifikacje F1 przełożone ale faktycznie słusznie? Bo nie oglądam. Podejrzewam że opony deszczowe jak zwykle nadają się do kosza.

0

@Borneo takie skrajne zachowania na ulicy są tylko pożywķą dla mediów a dla rządu aby udupić normalnych kierowców.

0

Póki co koszulki na przyszły sezon nie zapowiadają się ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?