1

@MichuZ44 Nie pierwszy, nie ostatni talent co się zmarnuje, niestety. On ma większy talent niż Sztuka

0

@Stinger_ Już za rok na nowym Camp Nou będzie strzelał :)

1

@MichuZ44 Norris topowy kierowca ale na takie słowa jest jeszcze za szybko. No cóż brytol brytylowi robi dobrze:)

8

Jeszcze Zalewski na skrzydło i jazda :D

1

Oglądał ktoś na netflixie dokument o byłym już właścicielu WWE? Przez dokument dowiedziałem się że syn McMahona chciał kupić kiedyś UFC a resztę człowiek wiedział wcześniej już. Napewno dużo rzeczy nie powiedzieli, ponoć niezła jajca działy się jak byli w trasie. Tak ogólnie postać telewizyjna McMahona to była jego prawdziwa osobowość czyli dupek do kwadratu. Z jednej strony McMahon to diabeł ale z drugiej strony on to wszystko stworzył. Tyle brudów była na niego ale i tak federacja przetrwała, wiedział komu i ile dać pod stołem, to pewne.
@PatrychoO @FCB24 @mordini123

0

@clyde Nie ma opcji żeby to wybaczyć. Pewnych rzeczy nie toleruje

0

@Kondziubarca ludzie to fetyszyści lubią bdsm

0

@DLFCB z tego co się dowiedziałem przed chwilą to on jest jej fagasem, na jego instagramie jest napisane że jest CEO tej Natali xd.

5

Koniec silników Renault w F1. Sezon 2025 będzie ostatnim.
Kawał historii zrobili w F1.

Renault weszło do najważniejszej serii wyścigowej w 1977 jako konstruktor, umieszczając silnik turbodoładowany do swojego pierwszego samochodu, Renault RS01. W 1983 roku, producent zaczął dostarczać jednostki napędowe innym zespołom. Choć francuska stajnia wygrywała wyścigi i walczyła o tytuły mistrzowskie, wycofała się po sezonie 1985, kontynuując dostarczanie silników innym zespołom do 1986. W sezonach 1989–1997, producent dostarczał silniki zespołom Ligier, Williams i Benetton. Z dwoma ostatnimi zespołami, Renault odnosiło sukcesy, zdobywając łącznie pięć tytułów mistrzowskich.

W marcu 2000, Renault za 120 milionów dolarów zakupiło Benettona. W sezonach 2000–2001 startowali jeszcze pod starą nazwą, by w 2002 zmienić ją na Renault F1 Team. Zespół zdobył tytuły mistrzowskie wśród kierowców (dzięki Fernando Alonso) i konstruktorów w sezonach 2005–2006. W 2009 spółka Genii Capital wykupiła 75% udziałów, a rok później pozostałe 25% należące do Renault, które z kolei zostały sprzedane Grupie Lotus. Wskutek tego zmieniono nazwę na Lotus Renault GP, które działało do 2011. Po sezonie ekipa ponownie zmieniła nazwę na Lotus F1 Team, wskutek większego zaangażowania Grupy Lotus w ekipę.

Renault ponownie dostarczało silniki innym zespołom od 2007. Największe sukcesy święcił z zespołem Red Bull Racing, z którym zdobyli w latach 2010-2013 tytuły wśród kierowców (Sebastian Vettel) i konstruktorów. Po raz kolejny Renault powróciło do Formuły 1 w sezonie 2016, nabywając Lotusa. Po sezonie 2020 zespół zmienił nazwę na Alpine F1 Team.

1

Ta Premier League nie lepsza pod względem sędziowania. Czerwo za takie coś to przesada trochę

0

@marcin62 stosunki z każdym można mieć poprawne a to musi iść w parze z jakimś interesem na którym można coś zyskać.

2

Taka prawda że nie wiadomo kto w tym klubie mówi prawdę w tej sprawie, nikomu nie można wierzyć

0

@Chaoss czyli swastyka też nie powinna tam zakazana

1

@barcanawieki ale kary pewnie nie będzie? Podwójne standardy

0

@MichuZ44 szczerze mówiąc wątpię jakby to wypaliło

1

@KrychaFCB Odchodząc z Redbulla zniszczył sobie karierę. Można gdybać co byłoby jakby został. Szkoda że sympatycznego Australiczyka nie będzie już w F1. Ale liczba kierowców z Australii będzie dalej się zgadzała :)

1

Bodajże w 2012 były jakieś plotki że Szczęsny może przejść do Barcelony po ponad dekadzie sprawdza się to :)

0

@viscabee9 ok to oddajmy, część każdemu zbrodniarzowi od Stalina do Bandery ?

8

@viscabee9 to pokazuje ciemnotę ludu w tym twoją

2

Ale jak na Sam Mames były podobizny Che Guevary to było dobrze? Aferę z dupy robią bo ktoś użył niemieckiego języka.

0

@mekston no tak. Każdy każdego podpiernicza

0

@MichuZ44 maFIA, krótko mówiąc. Redbullik się poskarżył.

0

@pt9 właśnie City ma niezłe, Inter ma słabe

0

@norbi77 co jak co ale nie było powodzi za kadencji pisu :D

0

@BorzyKrzys te hieny dziennikarskie nie powinni się pojawiać w tych miejscach, tylko przeszkadzają

1

@Comentateiro finału Ligi Mistrzów napewno nie będzie z Manchester United :)

0

Napewno nie było tutaj winy Sainza.

0

@mekston wec może

2

@MichuZ44 ciekaw kto sierotę przygarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?