0

1

@budel17 maksymalnie mają być 40/50 kg lżejsze

5


Tak mają mniej więcej wyglądać nowe bolidy F1 od 2026. Podobne do tych co były do roku 2008.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

6

Co się dzieje teraz to jest błazenada rządu straż graniczna stara się aby było bezpieczne w kraju a tu żandarmieria karze straż. Ten błazen Kosiniak Kamysz niech poda się do dymisji ale w sumie co to da jak inny kasztan przyjdzie.

0

@tristan87 smukła kobita, hihi

1

@HighestInTheRoom a czemu nie. Jestem na każdą rasę otwarty :)

3

@tristan87 brawo dla Pana Brauna

0

@Pawel13sz ciekaw czy badziewny mam smak jak Prime Logana Paula.

1

@nowy19pl u nas bardziej pasowałby Lautaro Martinez albo Julian Alvarez

0

@MesQueUnClub_87 może trochę za dużo coli. Ja wolę jak jest pół na pół

1

@Szklaner ale po kiego grzyba zajmować się takimi pierdołami jak nakrętki. Chyba są ważniejsze sprawy.

0

@MesQueUnClub_87 a w jakich proporcjach łycha z Colą była?

5

Człowiek żyje na tym świecie prawie 30 lat ale i tak łudzi się że Madryt przegra finał LM

1

@MesQueUnClub_87 z ballentines, z Jim beamem słabe było?

3

@4drian0 tera to nie to samo pod Colą cherry. Szkoda że nie było mi dane pić whiskey z Cherry Coke

10

@MesQueUnClub96 ja tam nie jestem z nich dumny

1

@PatrychoO może tak być jak z The Fiendem. Postać postacią ale żeby w ogóle nie sprzedać kilkunastu Stompów od Rollinsa to była wtedy tam przesada. Już nie pamiętam ile tego było, z 8 Curb Stompów?

1

@MichuZ44 ea zniszczyło tą grę. Kiedyś co roku kupowałem f1

0

@Arden Matt Cashtan

0

@Hasszz w sumie racja

0

Kto gorszy Rosja czy Izrael? Jedni i drudzy nic nie warci ale jaka jest ogólna narracja?
Tylko Rosja zła.

0

@tadzik447 a no tak xd

1

Jakby obrócić ekran to GP Monako wygrał polak Karol Leklerowicz :D

0

@Ptasior Ponoć Haas jest zainteresowany Oconem a za Hulkenberga może wejść Bearman.

11

@Kgorecki2500 komuch wspomina komucha, co się dziwić.

1

@Barcasub tak można. Stone Cold, Undertaker, The Rock są legendami

0

@zadafcb ona jest w tej federacji dlatego tylko że ma plecy w wwe

0

@Comentateiro wcześniej miałem lepsze :)

3

@mekston w sumie już na Imole mogliby zrobić takie malowanie

15


Specjalne malowanie McLarena na GP Monako

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?