lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football Mercedesa ?
1
@budel17 maksymalnie mają być 40/50 kg lżejsze
5
Tak mają mniej więcej wyglądać nowe bolidy F1 od 2026. Podobne do tych co były do roku 2008.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
6
Co się dzieje teraz to jest błazenada rządu straż graniczna stara się aby było bezpieczne w kraju a tu żandarmieria karze straż. Ten błazen Kosiniak Kamysz niech poda się do dymisji ale w sumie co to da jak inny kasztan przyjdzie.
0
@tristan87 smukła kobita, hihi
1
@HighestInTheRoom a czemu nie. Jestem na każdą rasę otwarty :)
3
@tristan87 brawo dla Pana Brauna
0
@Pawel13sz ciekaw czy badziewny mam smak jak Prime Logana Paula.
1
@nowy19pl u nas bardziej pasowałby Lautaro Martinez albo Julian Alvarez
0
@MesQueUnClub_87 może trochę za dużo coli. Ja wolę jak jest pół na pół
1
@Szklaner ale po kiego grzyba zajmować się takimi pierdołami jak nakrętki. Chyba są ważniejsze sprawy.
0
@MesQueUnClub_87 a w jakich proporcjach łycha z Colą była?
5
Człowiek żyje na tym świecie prawie 30 lat ale i tak łudzi się że Madryt przegra finał LM
1
@MesQueUnClub_87 z ballentines, z Jim beamem słabe było?
3
@4drian0 tera to nie to samo pod Colą cherry. Szkoda że nie było mi dane pić whiskey z Cherry Coke
10
@MesQueUnClub96 ja tam nie jestem z nich dumny
1
@PatrychoO może tak być jak z The Fiendem. Postać postacią ale żeby w ogóle nie sprzedać kilkunastu Stompów od Rollinsa to była wtedy tam przesada. Już nie pamiętam ile tego było, z 8 Curb Stompów?
1
@MichuZ44 ea zniszczyło tą grę. Kiedyś co roku kupowałem f1
0
@Arden Matt Cashtan
0
@Hasszz w sumie racja
0
Kto gorszy Rosja czy Izrael? Jedni i drudzy nic nie warci ale jaka jest ogólna narracja?
Tylko Rosja zła.
0
@tadzik447 a no tak xd
1
Jakby obrócić ekran to GP Monako wygrał polak Karol Leklerowicz :D
0
@Ptasior Ponoć Haas jest zainteresowany Oconem a za Hulkenberga może wejść Bearman.
11
@Kgorecki2500 komuch wspomina komucha, co się dziwić.
1
@Barcasub tak można. Stone Cold, Undertaker, The Rock są legendami
0
@zadafcb ona jest w tej federacji dlatego tylko że ma plecy w wwe
0
@Comentateiro wcześniej miałem lepsze :)
3
@mekston w sumie już na Imole mogliby zrobić takie malowanie
15
Specjalne malowanie McLarena na GP Monako
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football