lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 w podesłanych prowokatorów jak coś a przy okazji oberwali normalni
1
@JohnnySilverhand policji łatwej psiknąć w rolników
0
@marcin62 niech sie za robotę wezmą, takie niedojda nawet farby nie umie normalnie wylać
0
@budel17 nie mogę wejść bo nie mam facebooka
1
@PatrychoO kupię pewnie ale później jak będzie mała promocja czyli pewnie za dwa miesiące. Nie wiem czy kupię Deluxe Edition ale napewno kupię DLC z Punkiem a jeszcze w tej paczce będą Dudley Boyz. Narazie ogrywam 2k23, dokończe tryb Universe do Wrestlemanii, mam zaraz Royal Rumble to szybko pójdzie.
Co do nowej gry mogliby przywrócić zwarcia na początku walki jak to było bodajże w 2k16 bo tak odrazu walkę możesz zacząć od jakiegoś powerbomba itp. Ciekawostką jest że jest nowsza wejściówka do ustawienia takiego Kennego Omegi pod Nazwą The Cleaner który nic nie ma wspólnego z wwe
0
@koksik2700 starszą bo pełnoletnia :)
0
@PaPo nike, Spotify są złote więc numerki też powinny
1
@jacobFCB fałszywa twarz, lekko mówiąc
1
@Comentateiro @MarioVeB! Mata swoją uśmiechniętą Polskę her Tuska, betony.
1
@michal26 betonowi nie przemówisz do rozumu
0
@zmiter912576 niet, on ma jakiś mózg
0
Mam taki rebus, małpka bez mózgu to?
2
Redbulowce jazda z białymi
0
@Barcasub Polska wrestlerka Diana Strong
4
Taka prawda że ekslacja burd na protestach jest na rękę Pisowi tak samo jak PO. Wiadomo pisiory to hipokryci i teraz nagle popierają rolników a peowce chcą od środka rozwalić protest prowokacjami jak dawniej.
4
@Saviola88 dobrze powiedziane
4
@Saviola88 stare zagrywki POlicji
0
@Kgorecki2500 ten lewy jakiś spuchnięty to Kamysz czy Kosiniak?
2
@Bobo25 Tusk z Kaczyńskim ze swoimi sługusami to by się nie wypłacili przez tyle lat w rozdupacaniu kraju
0
@Visca_barca nawet to i co z tego? Inni nie mogą protestować?
4
@Calzone ojojoj. Jak zwykle policja to marionetki w rękach władzy nie szkoda mi ich.
2
@Gall na podejrzanych i na trollów trzeba uważać ale niech inne grupy dołączają do protestu
7
Murem za rolnikami!!!
2
@Safrani to inne grupy muszą zacząć też protestować. Między innymi zielony ład tyczy się zwykłych kierowców
1
@Popitek12 on chyba bez nałogowy to gorzej nie będzie :)
A podobno Allin ma wchodzić na Mount Everest
4
Oficjalnie bogata kariera Stinga zakończona zwycięstwem w walce o pasy Tag Team. Potem pasy mają zostać znakowane.
@Stinger_ @PatrychoO @Popitek12
Darby Allin to też kozak że takie akcję przyjmuję. Ogólnie piękne zakończenie kariery.
https://www.instagram.com/reel/C4GkPuAp3ap/?igsh=anExcHNsYmpqenRu
0
@budel17 Ponoć było już spotkanie Jos-Wolff, może coś jest na rzeczy.
0
@FCB_dimiC Coś musi być na rzeczy
0
Komentarz usunięty
13
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39289-Jos-Verstappen-o-Hornerze-robi-z-siebie-ofiare-a-to-on-powoduje-problemy.html
Jak widać w Redbullu jest za dobrze. Ktoś chce stołek Hornera przejąć. Tak ogólnie stary Verstappen to niezły aparat jest.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football