lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wierzę, Hamilton w Ferrari od 2025. Ciekaw kto za niego do Mercedesa a Sainz pewnie pójdzie do Audi od 2026.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@Bykunn jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
@Barcanajlepszyteam najprawdopodobniej tak, znów Redbull wszystko wygra
12
Bez nowego zespołu w F1, chyba trzeba sobie odpuścić na jakiś czas F1. Andretti nie wnosi dodatkowej wartości wg. Liberty Media jest jeszcze więcej wymyślonych powodów. Chyba zapomnieli że nazwisko Andretti wygrywało mistrzostwo F1 i jest ogólnie legendą w motorsporcie ale co tam taki Haas ma większą wartość.
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39127-Oficjalnie-F1-odrzucila-wniosek-Andrettiego.html
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football @SteuerFreiMoney
0
@zadafcb realizacja walizki przez Priesta a Balor mógłby wygrać o pretendenta Elimination Chamber i mamy Triple Threat Match na WM.
0
@Klejnot_Nilu przy takim bookingu kobiet w AEW nie było to trudne ale jeszcze Brit Baker nie była źle prowadzona i Hikaru Shida za pierwszym razem. Teraz w dywizji kobiet jest bałagan jak już Omega nie prowadzi dywizji kobiet. Wszystko przy Cargill było tam sztuczne wg mnie.
Z tych co wymieniłeś to Logan Paul, Cena, Lesnar są part timerami, Solo jest pachołkiem ale i tak typ mnie w ogóle nie przekonuje ale i tak Priest ma ciężko aby się przebić
@negreanu
Co do kobit też stawiam na Bayley vs Io Sky i Becky vs Ripley
0
@Popitek12 Royal Rumble Match to dobra okazja aby znów się wybić
1
@Popitek12 Bianca jest nudna jak flaki z olejem
@Klejnot_Nilu Powiedziałem że Priest vs Balor miałby sens ale teraz jest za mało czasu na to ale w końcu Priest musi zrealizować walizkę bo czas na realizację ucieka. Ta Jade Cargill to tylko w AEW walczyła z samymi randomkami o pas TV Women's
0
@Klejnot_Nilu Balor miałby z kim walczyć ale Priest musiałby jeszcze zrealizować swoją walizkę. Ale chyba na EC ma nie być Reignsa. Sama walka Rock vs Reigns powinna być bez pasa więc Orton mógłby przejąć pas od Romka a potem na EC Cody wygrywa walkę w komorze o pretendenta na Wrestlemanie i mamy Cody vs Orton, oni mają dużą historię ze sobą więc wszystko by pasowało. Teraz mamy jubileuszową 40 WM a w przeszłości 20 i 30 Wrestlemania Main Eventy to były Triple Threat Matche więc takie coś jak Rock vs Reigns vs Rhodes miałby jakiś sens. Wracając do Punka to jego walka z Rollinsem mogła być bez pasa na szali.
3
Dziś w nocy Royal Rumble Matche
Moje typy: CM Punk bądź Finn Balor choć ten drugi to byłaby fajna niespodzianka. Mam nadzieję że nie wyjadą z jakimś Codym Rhoadsem a co gorsza z The Rockiem
Women's Royal Rumble Match
Jedyny sensowny typ to Bayley chyba że do federacji wróci Sasha Banks.
@zadafcb @Popitek12 @PatrychoO @Transu96 @negreanu @BorzyKrzys
9
https://www.instagram.com/reel/C2jozrToIGT/?igsh=OW96Zm0yeXZ5cTM5
Takie obrazki na tegorocznym rajdzie Monte Carlo. Jest klimat
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football @SteuerFreiMoney
2
@zadafcb kilka lat za późno
4
@Kgorecki2500 oni mają taki parasol obronny że w pale się nie mieści
0
@LM10GOAT właśnie wczoraj o tym pisałem @NeroTFP1
0
@NeroTFP1 to nic w porównaniu co lewica wprowadza do języka :)
1
@zadafcb i tak nic mu nie zrobią. Stworzył ten biznes ale jednocześnie to śliski typ. Dobrze że już nie ma wpływów na wwe ale to i tak kilka lat za późno.
0
@BorzyKrzys pani Lauren nie jest za bardzo w moim guście. A Dua Lipa ani hot ani flop.
4
@Arden Ewidentnie Koalicja Rządząca tworzy sobie elektorat przy kolejnych wyborach. Tak samo z tymi pracami domowymi w szkole
10
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39108-Red-Bull-oglosil-nowa-nazwe-drugiego-swojego-zespolu.html Coraz dziwniejsze te nowe nazwy.
Jak nie Stake F1 Team to teraz Visa Cash App RB F1 Team. W przypadku Stake nazwa przynajmniej jest krótka i treściwa.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@zadafcb teraz czekać na wątki eldżibiti w dablju
0
@MichuZ44 za dużo tych ulicznych torów jest w kalendarzu
5
@Firestone pisz, nie żałuj sobie
0
Ten sędzia powinienem dostać w cymbał.
0
@MESSIah16 kiedy czarny trans papieżem? :)
0
Niech ktoś zrobi screeny nagłówków z kocopołów co wygaduję Xavi. Niezły farmazoniarz.
9
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39099-Oficjalnie-Kacper-Sztuka-w-F3-i-zespole-MP-Motorsport.html
Oficjalnie Sztuka w F3 w zespole MP Motorsport
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
2
@Kgorecki2500,,naród wybrany" zabrał mu immunitet
25
@macio_944 nie popłacz się
8
Te fanowskie malowanie jest dużo lepsze od tego co McLaren pokazał. Połączenie nie dalekiej historii z teraźniejszością
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@michal26 nawet mniej niż dwa miesiące.
9
McLaren jako pierwszy pokazał malowanie na sezon 2024
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football