0

@mekston @MESSIah16 RB Lipsk i Salzburg ich właścicielem jest Redbull i grali razem w LM.

0

@negreanu w dablju nie raz była używana gaśnica i żadnej afery nie było

2

https://ibb.co/GxdrRwW
Ile już powstało memów z Braunem to głowa mała ale ten najlepszy. Oto Grzegorz ,, Edge" Braun. Kto oglądał WWE to wie kto to.


Tutaj ostatnie wejście Edga dla WWE, jak widać dużo jest podobieństw do tego incydentu w Sejmie :)

2

@M_Kos
@Lionel_Messi10 wszystko wykupił:)

0

@BorzyKrzys nie wiem czy najlepsza ale mogliby do niej wrócić.

6

https://powrotroberta.pl/2023/12/fia-oglosila-liste-zgloszen-na-sezon-2024-co-z-nazwami-ekip.html
Stake F1 Team Kick Sauber. Taka trochę nie spójna ta nazwa. Ogólnie firma Stake nie jest legalna w niektórych państwach.
Wg. Wikipedii nazwa konstruktora czyli ta co będzie wyświetlana przy transmisji będzie to Kick-Sauber

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

2

Xavi to taki farmazoniarz że głowa mała

0

Xavi to się nadaję do tarcia chrzanu.

0

@TR3YWAY no ta, cel to €$£. Na instagramie też są już subskrypcję i można tam zarabiać

0

@TR3YWAY niektóre nie wrzucają full nudesów i filmów xxx a bardziej ,,hot" foty

1

@JarekS dobrze gadasz, jakbym miał możliwość to bym ci polał kielicha

0

@Cochise nie udawaj głupca

1

@Cochise a w knesecie masz np. krzyż?

0

@Cochise nie 100% ale duża większość

2

@Ptasior @Cochise @takisobiektos
A Polska jakie ma korzenie religijne? Chrześcijańskie a nie judaistyczne

4

Co byłoby jakby ktoś przyszedł z krzyżem i zaczął się modlić? Wtedy każdy by krzyczał że sejm to nie miejsce na manifestacje religijne, lewactwo mówiło by o skandalu bo trzeba rozdzielić kościół od państwa. Żydowski symbol w Sejmie już nie przeszkada? Oni mogą propagować swoje wierzenia w obcym państwie?
Zrobił co zrobił, nie pochwalam. Teraz kilka dni pożywki dla mediów. I co z tego z tej aferki, jak PiS kradł ile wlezie a PO lada chwila wraca do tego. To są poważniejsze sprawy.

0

@Johnnie_Walker Polin to w hebrajskim nazwa Polski

3

Nie pochwalam zachowania Brauna ale tu jest Polska a nie Polin!

0

@Kgorecki2500 50% ministerstw jest do utylizacji

3

@Dalhi lubię pierogi ruskie i co teraz?

0

Jak lubię musztardę rosyjską to jestem ruskim agentem ? Pytam się bo teraz moda jest na takie tezy

2

@escarabajo niech ten Polski Zełeński nie obraża mi tu kibiców

0

@VegetaPolska co to za pytanie xd

3

Polityka i polityka, znajdźcie jakiś inny temat.

11

Przed meczem Holandia vs Austria podczas Euro będziemy mieć wrażenie że jesteśmy po wyścigu F1 :)
https://www.instagram.com/reel/C0lV7ent31Y/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

2

@tristan87 Ale wiadomo że Kubica testował bolid FE, więc wie co mówi :)

0

@pioz123 w normie BMI się mieści i to na spokojnie

0

@pioz123 jaka gruba?

1

@TR3YWAY nie stara a dojrzała pani

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?