lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop Ja już w Fifie 14 kupowałem go do FC Porto.
@FcPortoFan1999
0
@Kgorecki2500 Do polityki odnosiłeś się nie raz więc oznaczyłem
0
Nie wiem czy wiesz @Kgorecki2500 ale Trzecia Droga to też grupa nacjonalistów, mają swój blok na marszach niepodległości.
1
@SteuerFreiMoney Jeszcze lepiej smakuje Redbull z Jagermeisterem. Tak w ogóle to Jagermeister powinien być sponsorem tytularnym Redbulla :)
Uwaga!
Alkohol jest dla osób odpowiedzialnych, pij z rozwagą
0
@priest9999 Pomieszane z poplątaniem :D
0
Dziwne te głosowania w Sejmie, Konfederacja na Hołownie, później częściowo na Witkową. A PiS chyba też na Bosaka głosował?
0
@SeWo77 I tak lepiej byłoby jakby WRC2 było najwyższą klasą niż co jest aktualnie teraz. Plus taki też że byłoby sporo prywaciarzy wtedy bo seria byłaby tańsza
0
@mekston i Toyota Redbullem rajdów
0
@SeWo77 W WRC 2 jest więcej aut bo mamy, Hyundaia, Skodę, Forda, Citroena, Peugot nie startuje ale mają auto w specyfikacji Rally 2 więc też mogłoby startować i Toyota ma od przyszłego sezonu wystawiać Yariskę w WRC2. Może po prostu zrobić aby WRC 2 było najwyższą kategorią w rajdach, wiadomo że w osiągach jest spora różnica od Rally1 ale dwa razy więcej aut.
8
Ciekawe czasy w WRC. Sporo zwrotów akcji, dwa razy więcej producentów. Chciałbym aby wróciły czasy jak jest tylu producentów. Teraz mamy Toyotę, Hyundaia i Forda. Alpine i Skoda coś tam wspominali kiedyś że może wejdą do WRC ale to melodia dalekiej przyszłości. Teraz w WRC są hybrydy i mam nadzieję że nikt tam nie ma pomysłu aby przechodzić na elektryki bo to już będzie totalne pogrzebanie serii
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
Niezłą robotę mają w Sejmie, 2 godziny przerwy
1
@VegetaPolska eee, Schumacher kiedyś podobnie spychał Barichello :)
0
@hayek @FcPortoFan1999 to prawda.
2
Wyjątkowa oprawa przed meczem Legia vs Lech
12
@tomek8756 Słusznie że po nim jadą
5
Jeszcze Polska nie zginęła.....
1
@TheNekro94 jeśli chodzi o McDonalda to najlepsza kanapka ale nie ma podjazdu do prawdziwch burgerów
2
@Blantozaur W grze F1 czy w innych grach wyścigowych online, tam dopiero jest toksycznie
1
https://ibb.co/tCC4TG9
Oprawa na Łazienkowskiej przy dzisiejszym meczu.
1
@urbipl podczas covidu to każdy łamał konstytucję
21
https://powrotroberta.pl/2023/11/kacper-sztuka-dolaczy-do-programu-juniorskiego-red-bulla.html
Sztuka pod skrzydłami Redbulla !
Z Helmutem Marko nie będzie miał łatwo ale to świetna informacja.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
Komentarz usunięty
1
Gramy jak gramy ale ci niby komentatorzy tak dupe liżą Szachtarowi że szok. Jawny karny, błąd techniczny w tym przypadku to karny
10
https://ibb.co/C9ggVC9
Na trzeźwo nie da się tego oglądać
@Lionel_Messi10
0
@Transu96 czarnoskórej milf nie widziałeś nigdy? :)
10
Awatar na Listopad
https://ibb.co/5sknYz9
https://ibb.co/6s5Zqmw
https://ibb.co/Mh2pWmw
@IronSanHybrid @PanZagadka @lukasbarca86 @baczmus @Chaoss @qwer123 @Lionel_Messi10 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Kessie
5
@SteuerFreiMoney coś w tym jest. Szacun dla Kubicy który wygrał odrazu klasyfikację WRC 2 i to po poważanym wypadku.
7
Alonso to Alonso. Oby jeździł jak najdłużej
0
@domin682 nie wiem w sumie jakie to
1
@Lionel_Messi10 nie znałem jej wcześniej:D