1

@kamilop Ja już w Fifie 14 kupowałem go do FC Porto.
@FcPortoFan1999

0

@Kgorecki2500 Do polityki odnosiłeś się nie raz więc oznaczyłem

0

Nie wiem czy wiesz @Kgorecki2500 ale Trzecia Droga to też grupa nacjonalistów, mają swój blok na marszach niepodległości.

1

@SteuerFreiMoney Jeszcze lepiej smakuje Redbull z Jagermeisterem. Tak w ogóle to Jagermeister powinien być sponsorem tytularnym Redbulla :)

Uwaga!
Alkohol jest dla osób odpowiedzialnych, pij z rozwagą

0

@priest9999 Pomieszane z poplątaniem :D

0

Dziwne te głosowania w Sejmie, Konfederacja na Hołownie, później częściowo na Witkową. A PiS chyba też na Bosaka głosował?

0

@SeWo77 I tak lepiej byłoby jakby WRC2 było najwyższą klasą niż co jest aktualnie teraz. Plus taki też że byłoby sporo prywaciarzy wtedy bo seria byłaby tańsza

0

@mekston i Toyota Redbullem rajdów

0

@SeWo77 W WRC 2 jest więcej aut bo mamy, Hyundaia, Skodę, Forda, Citroena, Peugot nie startuje ale mają auto w specyfikacji Rally 2 więc też mogłoby startować i Toyota ma od przyszłego sezonu wystawiać Yariskę w WRC2. Może po prostu zrobić aby WRC 2 było najwyższą kategorią w rajdach, wiadomo że w osiągach jest spora różnica od Rally1 ale dwa razy więcej aut.

8

Ciekawe czasy w WRC. Sporo zwrotów akcji, dwa razy więcej producentów. Chciałbym aby wróciły czasy jak jest tylu producentów. Teraz mamy Toyotę, Hyundaia i Forda. Alpine i Skoda coś tam wspominali kiedyś że może wejdą do WRC ale to melodia dalekiej przyszłości. Teraz w WRC są hybrydy i mam nadzieję że nikt tam nie ma pomysłu aby przechodzić na elektryki bo to już będzie totalne pogrzebanie serii



@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

Niezłą robotę mają w Sejmie, 2 godziny przerwy

1

@VegetaPolska eee, Schumacher kiedyś podobnie spychał Barichello :)

0

@hayek @FcPortoFan1999 to prawda.

2


Wyjątkowa oprawa przed meczem Legia vs Lech

12

@tomek8756 Słusznie że po nim jadą

5

Jeszcze Polska nie zginęła.....

1

@TheNekro94 jeśli chodzi o McDonalda to najlepsza kanapka ale nie ma podjazdu do prawdziwch burgerów

2

@Blantozaur W grze F1 czy w innych grach wyścigowych online, tam dopiero jest toksycznie

1

https://ibb.co/tCC4TG9
Oprawa na Łazienkowskiej przy dzisiejszym meczu.

1

@urbipl podczas covidu to każdy łamał konstytucję

0

Komentarz usunięty

1

Gramy jak gramy ale ci niby komentatorzy tak dupe liżą Szachtarowi że szok. Jawny karny, błąd techniczny w tym przypadku to karny

10

https://ibb.co/C9ggVC9
Na trzeźwo nie da się tego oglądać
@Lionel_Messi10

0

@Transu96 czarnoskórej milf nie widziałeś nigdy? :)

5

@SteuerFreiMoney coś w tym jest. Szacun dla Kubicy który wygrał odrazu klasyfikację WRC 2 i to po poważanym wypadku.

7

Alonso to Alonso. Oby jeździł jak najdłużej

0

@domin682 nie wiem w sumie jakie to

1

@Lionel_Messi10 nie znałem jej wcześniej:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?