5

@BartqRKO Andretti ma zaletę taką że to amerykański zespół a właściciele F1 to też amerykanie.

8

https://www.cyrkf1.pl/fia-zaakceptowala-kandydature-zespolu-andretti/

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38577-Stroll-i-Marko-zdecydowanie-sprzeciwili-sie-wejsciu-Andrettiego.html
Stroll to niech cicho siedzi, wcześniej kopiował bolid Mercedesa a teraz Redbulla.
FIA zaakceptowała zgłoszenie do F1. Według prawa UE, F1 nie będzie miała łatwo aby od tak odrzucić nowy zespół. Będę musieli znaleźć naprawdę konkretny powód ale znając dzisiejszy świat to znajdą coś związanego z tzw. ekologią xd.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Hamilton
5. Verstappen, Norris, Leclerc
6. Verstappen
- - -
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Lawson
9. Albon
10. Norris

1

@Stinger_ Mieli szansę zrobić Sting vs Undertaker na Wrestlemanii 31 ale to zknocili. Sting mimo wieku nieźle sobie w AEW jako mentor Darbiego Allina.

3

@Comentateiro lecz się

1

@budel17 No cóż, nie dziwi mnie to

0

@kubs23 19 ma, spokojnie ja to nie polscy influrencerzy

0

@Medium widzę że człowiek zna się na rzeczy

1

@Kidd no właśnie, człowiek się łudzi

7

Ha, Ale się szambo wylało na tych pato influrencerów. Z jednej strony człowiek się śmieje z tego bo od zawsze miałem te środowisko głęboko w poważaniu ale z drugiej strony ci toksyczne patusy mają wpływy na dzieciaków. Mam nadzieję że wszystkich spotka sprawiedliwa kara.

2

@_barti Gural dzwoniący na seks telefony :D

0

@draxidox rozjechać i po kłopocie

1

@Krystian1588 po prostu piosenka nie jest wykupiona przez wwe a wykonawca jest dobrym znajomym Copelanda (trzeba się przyzwyczaić do jego prawdziwego nazwiska) :)

5


Edge zadebiutował w AEW!
Spoko że muzyka mu została z WWE i dalej będzie Rater R Superstar. Tyle że będzie występował jako Adam Copeland czyli tak jak naprawdę się nazywa.
@Krystian1588 @TaughtMule @PatrychoO @BartqRKO

0

@DLFCB biedni bo małymi kamieniami rzucają :D

11

https://powrotroberta.pl/2023/10/kara-dla-lindblada-szanse-sztuki-rosna-live-stream-z-ostatniego-wyscigu-na-mugello.html
Kacper Sztuka wygrywa trzy wyścigi na Mugello i zostaje liderem włoskiej F4. On musi znaleźć się w F3, ponoć ma oferty z czołowych zespołów, reszta to kwestia pieniędzy.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

9

PiS i PO to partie hochsztaplerowskie. Niby się nienawidzą ale nie mogą bez siebie żyć. Toksyczna miłość można powiedzieć.

1

@HighestInTheRoom ta milion, Rudy jak śpi to też klamie

0

@bartekvisca Ja i sporo innych osób była mądra już przed faktem

1

@Krystian1588 WWE nie chce mu dać podwyżki, ostatnio tną koszta zwalniając kilkanaście zawodników na których nie mają planów. Mnie ruch Edga jakoś nie dziwi bo mimo wieku jest w dobrej formie a po drugie w AEW jest jego brat Christian Cage

1

@PatrychoO @FCB24 niestety tak jest że nazwa przeważnie należy do federacji. Najprawdopodobniej będzie występował pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem

6

Wieloletnia gwiazda WWE, Edge ma przenieść do AEW. Najprawdopodobniej będzie występował pod innym nickiem ponieważ nazwa Edge należy do WWE.
@Krystian1588 @TaughtMule @PatrychoO @BartqRKO

0

@Rust_Cohle @Androchem ból dupy mata i tyle

1

@Lionel_Messi10 czteropaka pod kapotą do kina weźmiesz :D

0

2

@SteuerFreiMoney Myślałem wcześniej że to tylko plotki ale jednak prawda.

1

@Hasszz jak przy kole pewnie chodzi o końcówkę drążka kierowniczego

0

@Aragorn33 @michal26
https://ibb.co/9HDSmnx
U mnie tak, coś 3 drogi za dużo wyszło mi xd

0

@Uukasz_93 niech nie ruszają klasyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?