0

0

@barcelonaLM wszędzie oszołomy

4

@Colin94 to niech se kupią te samochody za 500+ xd.

3

@ViscaElBarca98 kapustą obłożyć i wódką popić tak mówił Ferdynand Kiepski

2

@DLFCB powiedzieć o nim frajerzyna to nic nie powiedzieć

2

Greenwoodowi nic nie udowodnili ale i tak chłop jest stracony w Manchesterze. Sam klub napewno by go nie wyrzucić, naciski sponsorów itp. zrobiły swoje

7

Angielscy sędziowie chyba chcą się zrownać z hiszpańskimi

0

@cchesterr43 dupa prawda

4

https://ibb.co/gF6pWYk
U mnie Jagerek w Mikołajkach
@SteuerFreiMoney

0

@DaPidejpi jeszcze byśmy mieli swoją markę samochodów

1

@Firestone jaki klub takie legendy

0

@Arkadio90 kto musi ten musi

0

@Arkadio90 mnie też ale gadasz jakbyś był po snajperze xd

0

@Bartosz85 on już po wojaku jest

3

@Arkadio90 Legia przynajmniej 4 gole strzeliła, co ty bredzisz

1

@SuperPatsonFCB za daleko był od piłki ale kto wie

0

Tego sędziego to chyba z Kambodży wzięli

4

@GeneralXavi Krzykacz Kołodziejczak ledwo co wszedł do polityki a już się sprzedał.

1

@fart a ile jeździ pijanych policjantów? Ich nikt nie sprawdza.

3

@Bartula nie brzydka ale głupia

1

@DLFCB delikatnie jakoś

1

https://ibb.co/xJgh9h0
Zdrowie Jarząbki katalońskie

0

@Medium dupą nie strzelił

14

Tyle czekania na pierwszy mecz ale mam już dość tej ligi

0

@Kengo aktualnie Brighton i Newcastle

0

@michal26 wątpię, jakby trzeba było to ktoś już by takie coś wcześniej wymyślił

0

@SkilledHydra16 bo co? Bo żółty? :)

1

@Eto'o9 R10 nie tylko ich, w show biznesie też są pedofile

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?