lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq SC by nie wystarczył?
6
@Ascend to niech zrobią opony jakie trzeba
1
Nawet pełnych deszczowych nie założyli i już czerwona flaga xd
0
W sumie taki Russell może cisnąć do końca na hardach bo deszczowy wyścig był
0
@ProMILs słownik poprawił
1
@Encore W Józka piorun strzelił
1
@PatrychoO Nie ma już mody na takie postacie jak Undertaker, Wyatt, Sting, Kane, w sumie trochę szkoda. WWE jeszcze brakuje technicznych wrestlerów takim jaki jest przykładowo Bryan Danielson, teraz wszyscy mają podobny styl, jeszcze jest strong stylowy Nakamura ale to wciąż mało. Powinno być różnorodnie, trochę mrocznych postaci, heavyweight, technicznych, i cruserów. Pod tym względem AEW lepiej stoi. Może zapoznaj się z Luchasaurusem z AEW jak lubisz takie postacie
0
@PatrychoO Nie podoba mi się w WWE że każda gala wygląda tak samo, wiem tną koszta pomimo że mają rekordowe przychody ale kiedyś każda gala ppv miała swój stage. AEW też mogłoby poprawić wystrój gal
1
@PatrychoO ale co tam otoczka. Dla mnie nie jest to najważniejsze. Na Wembley ma być ponad 80 tysięcy ludzi więc będzie się działo bo brytyjska widownia zawsze jest żywiołowa przeciwieństwie do amerykańskiej.
2
@tristan87 psychiczne babsko
1
@PatrychoO AEW robi na Wembley
3
Jutro na Wembley największe wrestlingowe wydarzenie w Europie.
@Krystian1588 @TaughtMule @PatrychoO @BartqRKO
1
@PatrychoO fajny ten hardcore był, jednak jeden stół był, to dużo :D
Naprawdę już mogli odpuścić taką nazwę walki.
1
@DonMatteo901 Oscar pewny xd
1
@PatrychoO w PG erze nie raz łamali stoły. To co oni zrobili że walka była ,,Hardocore" ? xD
1
@Azacca Jest piątek wieczór, weź walnij setę albo browara otwórz
1
@mekston ciekaw jak się spiszę, może jak da radę to dostanie angaż na 2024
2
@AduŚ07 A.H. był z Austrii
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Riccardo
9. Albon
10. Piastri
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Piastri
6. Dwóch
8
Jak kiedyś odeszło z tego świata dwóch czynnych świetnych wrestlerów takich jak Eddie Guerrero czy Chris Benoit. To teraz Bray Wyatt a na początku tego roku odeszła też legenda RoH Jay Briscoe który zginął w wypadku samochodowym i kilka lat wcześniej Brodie Lee/Luke Harper, człowiek dalej nie wierzy. Tylko śmierć pierwszej dwójki miała swoje kontrowersyjne podłoże, Guerrero jak wiadomo brał sterydy a Benoit również, którego mózg już w mlodym wieku funkcjonował jak u dojrzałego emeryta który zamordował całą rodzinę i potem sam popełnił samobójstwo.
@Krystian1588 @TaughtMule @PatrychoO @BartqRKO
0
@icon3520 zawał serca ponoć, na początku myślałem że samobójstwo bo ciężko przeżywał śmierć Luke Harpera/Brodiego Lee
0
@TaughtMule Szok, niesamowita postać, wrestlingowo nie był wirtuozem ale nadrabiał gimnickiem.
0
@MESSIah16 ogólnie biegi powyżej 1500 metrów to nuda
0
@dom3kk na każdego po trochu
1
@MesQueUnClub96 Z Magnussenem powinni się jeszcze zastanawić
7
@zadafcb wyrosło pokolenie kasztanów którzy chcą sprowadzić Need for Speeda na prawdziwe ulice
@SteuerFreiMoney
2
@MessiForeverTheBest ale dopiero on wszedł w politykę, dopiero się pet rozkręca
0
@tristan87 polscy ekolodzy? Chyba banda oszołomów
0
@TheNekro94 to nie męska?