4

@Death_voice TVN = TVP, tyle że TVN jest w prywatnych łapskach

0

Szymański następcą Gulera w Fenerbahce więc za rok go bierzemy? :D

3

@Bartula niech się za robotę weźmie, kasztan jeden

2

@barcelonaLM nie widać Zełenskiego i Dudy czyli największych pachołków USraela.
Ten z Kanady to też niezły frajer jest.

7

@SteuerFreiMoney dalej ubiera się jak dziad

1

@Kondziubarca Ukraina to bezwdzięczny naród. Niemcy i Rosja to chociaż oficjalnie przeprosili za swoje zbrodnie.

2

@fart jutro będzie co było wcześniej :)

8

@MessiForeverTheBest
Prowokatorze zmień awatar

2

@Sanostol77 szkoda auta ale nie kierowcy

0

@Chaoss ale się najeździł xD

0

@BartqRKO szybko, jakby miał nazwisko Schumacher to by go trzymali jeszcze w przyszłym sezonie

0

@Comentateiro Pomyśl jeszcze trochę

5

Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary.
Pamiętajmy jaki naród wyrządził nam taki los.

1

@Bobo25 co ty porównujesz, prawdę z polityczną propagandą

5

@Borneo napewno Peło jak wygra to rozliczy pisiorów, xd. Ręką rękę myje

3

@Bobo25 może my jak naród umiemy pamiętać o swojej historii a ty masz z tym problem

1

@Bobo25 jesteś ojkofobem

2

@DaPidejpi Olimpik Zgon, AC Pajace, Olympiakos Spirytus :)

0

@Kondziubarca Leśny dziadek niech wnuki cieszy

0

@Chaoss u mnie niestety dziś zabrakło czasu na motorsport

0

@mekston Raikkonen chyba coś wie o tym :)

3

Verstappen to chyba jest po sześciopaku harnasia :D

3

@Joe_Pesci dwa dni i gada o polityce, jak nic to Crunchips

1

@SteuerFreiMoney Norisring fajny to, pamiętam jak jeździłem na nim w grze TOCA Race Driver 3 :)

2

@Xpert77 Norris to prędzej pójdzie do Mercedesa

3

https://powrotroberta.pl/2023/07/albon-ferrari.html
Z Albonem to daleko nie zajadą. W razie co to jakby Sainz nie przedłużył kontraktu z Ferrari to skupiliby się na Leclercu. Nie chcę im wypominać ale najpierw niech skupią się na bolidzie. Jakby mieli bolid jak Redbull to taka opcja jeszcze nie byłaby zła, typowe podzielenie kierowców. Na takie coś jest zdecydowanie za wcześnie.

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38085-Na-Silverstone-na-potrzeby-nowej-produkcji-filmowej-pojawil-sie-fikcyjny-zespol-F1.html
11 zespół w F1, fikcyjny na rzecz filmu ale jakiś czas temu była debata że dodatkowy zespół w padoku to będzie za ciasno. Xd
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@Firestone jak nie umiemy, przecież Neymara sprzedaliśmy za 200 milionów :)

1

@messi564 patologia, cuckoldswo i uj wie co jeszcze

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Leclerc
5. Verstappen, Leclerc, Perez
6. Nie

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?