lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Alonso
5. Verstappen, Perez, Alonso
6. Perez
2
@Sensible Francja elegancja :D
3
Guler Gulerem ale nam potrzebny jest ŚPD, jak słyszę o Romeu to mi się oranżada z komunii odbija
0
@supraomnes1 w końcu coś ten klubik dobrze zrobił
0
Komentarz usunięty
0
@DonMatteo901 ta dziennikarka jest głupia czy tylko udaje
1
@BorzyKrzys milfem może będzie za 10 lat ale nie ma pewności bo na milfa trzeba zasłużyć :)
1
@bartekvisca jak mi się coś podoba to mogę kupić coś z Sinsaya a z drugiej strony mogę coś kupić od np. Guessa. Są tanie rzeczy co mi się podobają i są rzeczy trochę droższe.
0
@molibden w tym przypadku trafił dzban na dzbana
57
Różnorodność płciowa? Co to znaczy? Tutaj nie ma dużego wyboru, są tylko dwie opcję.
1
@fanbofan proponuję Emporio Armani jak Napoli :)
0
@FCB_dimiC kiedyś miałem tak jak skręcałem w miejscu to było go słuchać, ale to było dawno temu więc może coś pomyliłem :)
0
@bartekvisca może przegub do wymiany
0
@BorzyKrzys influensferzy to podobny rak jak politycy
3
@bartekvisca współczuję
7
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38002-Oficjalnie-Hitech-GP-zglosilo-swoja-aplikacje-w-naborze-na-nowe-zespoly-F1.html
Ciekaw co z tego wyjdzie.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@Chucky USrael rządzi światem
0
Ja znam go tylko że czasami w WWE się pojawia
4
@GeneralXavi to jeszcze gorszy twór od pisiorów.
0
@michal26 wszędzie oni są:)
1
@michal26 zapewne ci oligarchowie co go sponsorują mają pochodzenie z ,,narodu wybranego"
0
@Rust_Cohle przechodziłem kiedyś Medal of Honor i Battlefielda więc jestem weteranem wojennym i znam się w sprawach militarnych :)
4
25 milionów w dzisiejszych czasach to dobra cena.
0
@IronSanHybrid ale pokemon xd
0
@MichuZ44 nie o to chodzi, widać że twarz wytapetowana.
0
@MichuZ44 widzę że w główce ma nie po kolei.
1
@SteuerFreiMoney Lotterer ma swoje lata jak na debiut w F1 bo tego jednego wyścigu nie liczę, drugi Schumacher to narazie nie wiadoma
2
@SteuerFreiMoney ciekaw jakich Audi zatrudni kierowców. Ponoć mówi się o Sainzu a drugi może być niemiecki kierowca ale oby nie Schumacher.
3
@draxidox