lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ptasior Jakby Cancelo przejdzie to on jeszcze będzie mógł grać na LO
1
@SteuerFreiMoney bardzo klasyczne malowanie
7
Gulf i Williams szykują wyjątkowe malowanie FW45. Fani będą mieli szansę wybrać wyjątkowe i niepowtarzalne malowanie w kultowych barwach Gulf, które pojawi się na bolidach F1 Williamsa podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru, Japonii i Kataru. Według mnie malowanie nr. 1 jest najładniejsze ale reszta też niezła.
Tutaj można głosować
https://www.williamsf1.com/gulf-livery
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@Kidd 1. Perez
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd 1. Perez
2. Perez
3. Redbull
4. Alonso
5. Perez, Leclerc, Verstappen
6. Nie
61
Z Realem to podobnie jak z PiSem, wszyscy winni tylko nie oni :D
Real gówno wygrał w tym sezonie to wymyślają tematy zastępcze o rasizmie itp.
0
@Kinginiesta ale dajom, uj że wcześniej zabiorą więcej
2
@zenoowity A ja mówię o każdym?
O Mudryku mówię, akurat to jest banderowiec, kolega @rafi509 dobrze piszę
1
@rafi509 post mój usunięty, ładnie tutaj bronią banderowców
0
Komentarz usunięty
0
@Majkel34 Taka straszna aż wszelki badziewny produkt jest transportowany do Polski np. takie zboże czy ostatnio koncentrat jabłkowy. W Kijowie mają sielankę.
1
@SteuerFreiMoney ha, ale nie wiem czy Porsche odpuściło temat F1 jak narazie. Ale co tam przylepią znaczek Forda na swoje silniki i na nich będą zwalać wszelkie niepowodzenia xD
1
@SteuerFreiMoney czyżby Redbull już się boi aby zrobić silniki samemu?
1
@Ojciec5tkidzieci Just Stop Oil kolejna pseudo organizacja do wyciągania kasy
0
George Vinicius drugi tego imienia :D
1
@Barca1992 oj ekoczuby mocne plecy mają
1
@Bykunn Jeszcze niech synalka wyrzuci to będzie dobrze
2
@Kluivert_P i po co łazić do roboty xd
10
Wcześniejsze plotki się potwierdziły,Aston Martin od 2026 będzie jeździł z silnikami Hondy. Alonso jak to widzi to przypomina mu się jego druga przygoda w McLarenie:)
Malowanie McLarena na dwa kolejne Grand Prix, które nawiązuje do zdobytej potrójnej korony w motorsporcie czyli zwycięstwa w Monako, w Indy 500 i LeMans
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
19
Aktualne cyrki z Viniciusem to pikuś przy czym co będzie się odwalało w przyszłym sezonie.
0
@KlonaZepan nie wiem dlaczego ale w Fatiego jeszcze wierzę że odpali.
2
Kounde nie jakimś tam wybitnym piłkarzem ale plackiem też nie jest aczkolwiek może grać na PO i ŚO w razie potrzeby. Powiem tak, bardziej czekam jak sprzedamy placka Erica Garcie, ale czy znajdzie się na niego jakiś frajer to też nie wiadomo
0
@Piorun teoretycznie przydałby się zmiennik który zagra na ŚO i PO ale Kounde na to nie pójdzie, jakby przyszedł Cancelo
0
@GadulkiGembulki_FCB Jak mądrze będą wydawali kasę to niedługo mistrza zdobędą
1
@SteuerFreiMoney Norris nie jest jeszcze taki zły:)
1
@qbuteq tak ale Indy Cars jest serią tylko w USA, A1 ma się ścigać po całym świecie
@Nieznajomy nie wiadomo, to zależy jakich kierowców mogliby ściągnąć tam
8
https://powrotroberta.pl/2023/05/budkowski-pokieruje-wskrzeszeniem-slynnej-serii-wyscigowej.html
Reaktywacja narodowej serii wyścigowej? Czemu nie, właśnie czekam na jakąś serię która osiągami może być podobna F1 ale z równymi bolidami.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
14
Do Viniciusza nie mam nic.
Nawet szacunku
1
@Adran360 zgodzę się:)
5
@MarioVeB! Akurat Ukraińce nie znają swojej