3

@Ptasior Jakby Cancelo przejdzie to on jeszcze będzie mógł grać na LO

1

@SteuerFreiMoney bardzo klasyczne malowanie

7

Gulf i Williams szykują wyjątkowe malowanie FW45. Fani będą mieli szansę wybrać wyjątkowe i niepowtarzalne malowanie w kultowych barwach Gulf, które pojawi się na bolidach F1 Williamsa podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru, Japonii i Kataru. Według mnie malowanie nr. 1 jest najładniejsze ale reszta też niezła.


Tutaj można głosować
https://www.williamsf1.com/gulf-livery

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@Kidd 1. Perez
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

1

@Kidd 1. Perez
2. Perez
3. Redbull
4. Alonso
5. Perez, Leclerc, Verstappen
6. Nie

61

Z Realem to podobnie jak z PiSem, wszyscy winni tylko nie oni :D
Real gówno wygrał w tym sezonie to wymyślają tematy zastępcze o rasizmie itp.

0

@Kinginiesta ale dajom, uj że wcześniej zabiorą więcej

2

@zenoowity A ja mówię o każdym?
O Mudryku mówię, akurat to jest banderowiec, kolega @rafi509 dobrze piszę

1

@rafi509 post mój usunięty, ładnie tutaj bronią banderowców

0

Komentarz usunięty

0

@Majkel34 Taka straszna aż wszelki badziewny produkt jest transportowany do Polski np. takie zboże czy ostatnio koncentrat jabłkowy. W Kijowie mają sielankę.

1

@SteuerFreiMoney ha, ale nie wiem czy Porsche odpuściło temat F1 jak narazie. Ale co tam przylepią znaczek Forda na swoje silniki i na nich będą zwalać wszelkie niepowodzenia xD

1

@SteuerFreiMoney czyżby Redbull już się boi aby zrobić silniki samemu?

1

@Ojciec5tkidzieci Just Stop Oil kolejna pseudo organizacja do wyciągania kasy

0

George Vinicius drugi tego imienia :D

1

@Barca1992 oj ekoczuby mocne plecy mają

1

@Bykunn Jeszcze niech synalka wyrzuci to będzie dobrze

2

@Kluivert_P i po co łazić do roboty xd

10

Wcześniejsze plotki się potwierdziły,Aston Martin od 2026 będzie jeździł z silnikami Hondy. Alonso jak to widzi to przypomina mu się jego druga przygoda w McLarenie:)



Malowanie McLarena na dwa kolejne Grand Prix, które nawiązuje do zdobytej potrójnej korony w motorsporcie czyli zwycięstwa w Monako, w Indy 500 i LeMans


@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

19

Aktualne cyrki z Viniciusem to pikuś przy czym co będzie się odwalało w przyszłym sezonie.

0

@KlonaZepan nie wiem dlaczego ale w Fatiego jeszcze wierzę że odpali.

2

Kounde nie jakimś tam wybitnym piłkarzem ale plackiem też nie jest aczkolwiek może grać na PO i ŚO w razie potrzeby. Powiem tak, bardziej czekam jak sprzedamy placka Erica Garcie, ale czy znajdzie się na niego jakiś frajer to też nie wiadomo

0

@Piorun teoretycznie przydałby się zmiennik który zagra na ŚO i PO ale Kounde na to nie pójdzie, jakby przyszedł Cancelo

0

@GadulkiGembulki_FCB Jak mądrze będą wydawali kasę to niedługo mistrza zdobędą

1

@SteuerFreiMoney Norris nie jest jeszcze taki zły:)

1

@qbuteq tak ale Indy Cars jest serią tylko w USA, A1 ma się ścigać po całym świecie

@Nieznajomy nie wiadomo, to zależy jakich kierowców mogliby ściągnąć tam

8

https://powrotroberta.pl/2023/05/budkowski-pokieruje-wskrzeszeniem-slynnej-serii-wyscigowej.html
Reaktywacja narodowej serii wyścigowej? Czemu nie, właśnie czekam na jakąś serię która osiągami może być podobna F1 ale z równymi bolidami.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

14

Do Viniciusza nie mam nic.


Nawet szacunku

1

@Adran360 zgodzę się:)

5

@MarioVeB! Akurat Ukraińce nie znają swojej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?