lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ostatnio śniło mi się że miałem kupić Skodę Octavię RS za jedyne 17 tysięcy zł :D
Jak dobrze pamiętam to była trzecia generacja Octavii w tym śnie.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
2
@PatrychoO łoj córciu, córciu .....
1
Wesołego jajka!
1
@Gajor93 Z tego co słyszałem tygodniówka Dynamite ma lepszą oglądalność w UK niż Raw.
Z Punkiem były dymy ale myślę że teraz wróci, Omega vs Punk, dream match
3
AEW zorganizuje pierwszą galę wrestlingu w Europie i odrazu na stadionie Wembley. Gala All In odbędzie się 27 sierpnia. Choć wątpię aby zapełnili cały stadion.
@Barca1992 @PatrychoO @Zoker @Transu96 @Gajor93
0
@Firestone ale on szczelił gola z Peseże w doliczonym czasie:D
0
Szanuje Alonso ale Fernando a nie tego kalapusa Marcosa
1
Co to za randomy w studiu?
2
@Zoker Jeszcze może The Shield, i NXT za Triple H.
@PatrychoO To że postacie są mało wyraźne to mniejszy problem bo pół roku co rządził Hunter wyglądało nieźle ale teraz wracamy do bullshitu z McMahonem
1
@Joe_Pesci Ale ta Ameryka jest nieskazitelna.
1
@ProMILs Ty chyba jeszcze grubych pań nie widziałeś, po prostu jest trochę okrągła. Stara ? Jest w wieku Lewego, bez przesady :D
14
Tradycyjnie już na początku miesiąca zmieniam zdjęcie awatarowe, na kwiecień wybrałem panią z Francji Natashe Nice. Już drugi raz znajdzie się u mnie na awatarze, wcześniej była u mnie we wrześniu 2021.
Kilka informacji o niej
Data urodzenia: 28 lipca 1988
Miejsce urodzenia: Fontenay-sous-Bois (Francja)
Wzrost: 157 cm.
Waga: 52 kg.
Biust: naturalny, rozmiar DDD
W branży od 2006r.
Kolor oczu: szare
Zdjęcie awatarowe.
https://ibb.co/BPBppjh
Kilka innych zdjęć
https://ibb.co/qF9Jj09
https://ibb.co/M7XLbwr
https://ibb.co/XFtbXZd
https://ibb.co/PmmJ5QZ
@IronSanHybrid @PanZagadka @lukasbarca86 @baczmus @Chaoss @qwer123 @Lionel_Messi10 @Barca1992 @Szreko @Ojciec5tkidzieci
0
@Gajor93 źle zrozumiałeś trochę, po prostu nie chciałem zbytnio o tym gadać i zgadzam się wizualnie powinno to lepiej wyglądać
0
@BorzyKrzys Taka prawda że po sezonie 2008 to Massa powinien być mistrzem ale chyba teraz za późno aby to wyjaśniać
0
@Gajor93 Po pierwsze praktycznie całe show oprócz Main Eventów było w dzień i przez to niektóre wejścia nie wyglądały jak trzeba np. Balora ale dobra zostawmy aspekt wizualny. Wiadomo KO & SZ vs. Usos i walka o pas IC to było walki przez duże W. Jestem fanem Edga ale zwycięstwo nie było mu potrzebne w przeciwieństwie do Balora, Dominik z ojcem też powinien wygrać.
Co gorsza prawdopodobnie Vince wrócił do spraw kreatywnych było widać na RAW po WM co się działo. Podejrzewam też że do niektórych walk na Wrestlemanii już się mieszał.
@Transu96 Jeszcze HiaC match niezły ale powinien być dłuższy ale przez niefortunne uderzenie drabiną Balora walka została najprawdopodobniej skrócona.
0
Jak ocenisz tegoroczną Wrestlemanie ?
@Barca1992
6
@VegetaPolska https://ibb.co/BszsGmR
Oto moje danie xD
2
Właściciel UFC grupa Endeavor przejęło federacje WWE. Endeavor potwierdziło zawarcie umowy z WWE na bazie której zostanie utworzona nowa spółka, którą będą współtworzyły WWE i UFC. Endeavor będzie posiadało pakiet kontrolny 51% tej firmy. Pozostałe 49% znajdzie się w rękach aktualnych udziałowców WWE. Nowa spółka będzie miała charakter łączący świat rozrywki ze światem sztuk walki. Na jej mocy WWE i UFC będą dalej działały jako odrębne podmioty, serwujące swoje własne produkty, ale pod jednym, ogólnym kierownictwem. Tak duża operacja na rynku będzie oczywiście wymagała akceptacji stosownych organów. Wszystkie formalności potrwają jeszcze przynajmniej kilka miesięcy, ale wszystko powinno się zamknąć w 2023 roku. Sama umowa przejęcia WWE przez Endeavor została już podpisana, co zakończyło erę w której federacja była kontrolowana przez rodzinę McMahonów.
1
@SteuerFreiMoney ty, przyczasem to nie jest żart prima aprilisowy? bo post jest sprzed dwóch dni. I tak w BMW nie ma chyba chęci powrotu do F1
0
@DawidGrob legalnie na wwe Network, na Peackock a lewe streamy na watch Wrestling. W miniony weekend odbyła się dwudniowa Wrestlemania
Oczywiście w polskiej TV można oglądać na Extreme Sports z kilkudniowym opóźnieniem
0
@SteuerFreiMoney ooo, kto może dostarczać silniki?
0
@SteuerFreiMoney do ilu jest tam ograniczenie prędkości?
2
Na koniec sezonu w końcu dali polatać.
0
@Gogonatra właśnie już trafiłem że nic nie było
0
Verstappen przy jednych z restartów mógł być źle ustawiony
0
Po kiego ruszać na jedno okrążenie za SC
2
Ale burdel na torze
0
@Colon Leciała dłużej niż Ahonen w Planicy na kacu :D
1
Scenografia na tegoroczną Wrestlemanie
@Barca1992
0
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris