lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Laporta to taki cwaniak. Jak to myśli że on wyprowadzi Barcelonę z kryzysu to jest totalnym naiwniakiem.
0
@SteuerFreiMoney ja jestem wychowany w Legii, zawsze i wszędzie za nimi
0
@SteuerFreiMoney Chłystki z Częstochowy nie potrafili ich ograć w 10 przez cały mecz
6
Puchar jest nasz (L) !
1
@misteriosoVEB xd
0
@bartas97 chyba w hiszpańskiej lidze
0
Czerwona xd
2
Legio po puchar marsz
1
@Survier Virgil miał może dwa niezłe sezony a teraz jest zjazd do poziomu Maguira tyle że z Van Dijkem nikt nie robi memów :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@hayek towarzysz Seweryn chciałby pewnie żeby partia nieboszczka wróciła do władzy
5
@norbi77 stare dobre czasy bez poprawności politycznej
1
Komentarz usunięty
3
@hayek ,,Dostęp do wyborcza.pl 4.90 zł za pierwsze 4 tygodnie"
Drogi ten papier toaletowy
10
Dziś mija 29 lat od śmierci Ayrtona Senny. Trzy krotny mistrz świata F1 w barwach McLarena. Jeździł jeszcze dla takich zespołów jak Toleman, Lotus, Williams.
41 zwycięstw
80 podium
65 pole position
Jeszcze w tym weekendzie na Imoli zginął Roland Ratzenberger a Rubens Barichello miał poważną kraksę. Senna miał w swoim samochodzie flagę Austrii aby po wyścigu upamiętnić kierowcę.
Przez dwadzieścia lat od wypadków Ratzenbergera i Senny nie zginął w wyścigu F1 żaden kierowca, aż do wypadku Julesa Bianchiego podczas Grand Prix Japonii 2014 i śmierci francuskiego kierowcy kilka miesięcy później, w lipcu 2015.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
Russell z najszybszym kółkiem, zgadłem do typerki
1
@Medium z Redbulla chyba, za szybko się podniecili :D
0
@Deviler ???
0
@LM10GOAT przychodzi teraz mi do głowy taki cytat Borka.
7
https://pl.motorsport.com/wec/news/triumf-kubicy-i-orlen-team-wrt/10462750/
Polskie podium w wyścigu 6h na torze Spa. WRT z Kubicą wygrywa a polski zespół zajął trzecie miejsce.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@Tomo1989 Czyli wojenka została celowo wywołana aby wprowadzić samochody elektryczne?
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. De Vries
9. Albon
10. Norris
4
@Barca1992 Te parcie na szkło zwiększyło się jak Lewy przeszedł do Barcelony. Przynajmniej tak mi się wydaje
0
@Objectivo Nomination for @Rust_Cohle
2
@Objectivo Ja nie będę wstanie?
https://ibb.co/VxqdxCT
https://ibb.co/gdBgFmg
@Rust_Cohle
Jak się czuje? Bardzo nieźle
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Russell
5. VER, PER, ALO
6. Verstappen
0
@Kondziubarca gada jak typowy Janusz z pod kanapy
1
@Comfortable_ @Pedri16Future a to człowiek nie wiedział
1
@abram3k De Bruyne to świetny zawodnik ale nie pisz takich kocopołów że jest lepszy od Xaviego i Iniesty. Chłopie, nie żyj chwilą
0
@LM10GOAT i taki random ma weryfikację na twitterze