3

Laporta to taki cwaniak. Jak to myśli że on wyprowadzi Barcelonę z kryzysu to jest totalnym naiwniakiem.

0

@SteuerFreiMoney ja jestem wychowany w Legii, zawsze i wszędzie za nimi

0

@SteuerFreiMoney Chłystki z Częstochowy nie potrafili ich ograć w 10 przez cały mecz

6

Puchar jest nasz (L) !

1

0

@bartas97 chyba w hiszpańskiej lidze

0

Czerwona xd

2

Legio po puchar marsz

1

@Survier Virgil miał może dwa niezłe sezony a teraz jest zjazd do poziomu Maguira tyle że z Van Dijkem nikt nie robi memów :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@hayek towarzysz Seweryn chciałby pewnie żeby partia nieboszczka wróciła do władzy

5

@norbi77 stare dobre czasy bez poprawności politycznej

1

Komentarz usunięty

3

@hayek ,,Dostęp do wyborcza.pl 4.90 zł za pierwsze 4 tygodnie"
Drogi ten papier toaletowy

10

Dziś mija 29 lat od śmierci Ayrtona Senny. Trzy krotny mistrz świata F1 w barwach McLarena. Jeździł jeszcze dla takich zespołów jak Toleman, Lotus, Williams.
41 zwycięstw
80 podium
65 pole position
Jeszcze w tym weekendzie na Imoli zginął Roland Ratzenberger a Rubens Barichello miał poważną kraksę. Senna miał w swoim samochodzie flagę Austrii aby po wyścigu upamiętnić kierowcę.
Przez dwadzieścia lat od wypadków Ratzenbergera i Senny nie zginął w wyścigu F1 żaden kierowca, aż do wypadku Julesa Bianchiego podczas Grand Prix Japonii 2014 i śmierci francuskiego kierowcy kilka miesięcy później, w lipcu 2015.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

Russell z najszybszym kółkiem, zgadłem do typerki

1

@Medium z Redbulla chyba, za szybko się podniecili :D

0

@Deviler ???

0

@LM10GOAT przychodzi teraz mi do głowy taki cytat Borka.

7

0

@Tomo1989 Czyli wojenka została celowo wywołana aby wprowadzić samochody elektryczne?

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. De Vries
9. Albon
10. Norris

4

@Barca1992 Te parcie na szkło zwiększyło się jak Lewy przeszedł do Barcelony. Przynajmniej tak mi się wydaje

0

@Objectivo Nomination for @Rust_Cohle

2

@Objectivo Ja nie będę wstanie?
https://ibb.co/VxqdxCT
https://ibb.co/gdBgFmg

@Rust_Cohle
Jak się czuje? Bardzo nieźle

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Russell
5. VER, PER, ALO
6. Verstappen

0

@Kondziubarca gada jak typowy Janusz z pod kanapy

1

@Comfortable_ @Pedri16Future a to człowiek nie wiedział

1

@abram3k De Bruyne to świetny zawodnik ale nie pisz takich kocopołów że jest lepszy od Xaviego i Iniesty. Chłopie, nie żyj chwilą

0

@LM10GOAT i taki random ma weryfikację na twitterze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?