lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jacob345 Wrzosek jest z Warszawy i z Legii Fight Club
2
Brawo Wrzosek ! (L)
4
Być na plecach i znokautować typa co jest na górze, takie rzeczy na KSW
1
@A4ron szkoda że w finale LE sędzia nie wiedział o tym
1
Jest piwo z Mentzenem ja proponuje setkę z Mentzenem, piszę się na to. Kto dłużej wytrwa?
2
@VbamboeB Czaskowski ich sponsoruje z podatków Warszawioków
1
@michal26 Obstawiam że ten chłystek Gdula dowiedział się o istnieniu Marciniaka dopiero po tej ,,aferze"
0
@parpe kiedyś może był taki a teraz jest socjalistą, według ,,logiki" ,,Nigdy więcej" jak Mentzen jest nazistą to Tusk komunistą
3
Śmieszne jest to że Marciniak teraz za wszystko przeprasza. Jak taki Tusk będzie go zapraszał to też będzie przepraszał że spotkał się ze skrajnym lewicowcem o charakterze komunistycznym ale w taki przypadku będzie wszystko cacy w tych porąbanych czasach.
https://www.uefa.com/insideuefa/news/0282-1828af52b2ad-df8e29dfca7b-1000--uefa-statement-concerning-szymon-marciniak/
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Alonso
5. Verstappen, Perez Alonso
6. Tak
4
@DonMatteo901 jakby spotkał się np. z Tuskiem to byłoby demokratyczne xd. Co ona plecie.
1
Jestem ciekaw źródła finansowania tej pseudo organizacji ,,Nigdy więcej"
0
@DonMatteo901 według lewackich elyt lud będzie miał gówno ale po równo. Taki sukces im przeszkadza
4
@Davvd o kurde niecały rok temu byłem w Auschwitz, jestem nazistą
61
Klękaj przed czarnymi, bo jak nie to jesteś rasistą. Noś tęczową opaskę, bo jak nie to ława i klub ukarze cię finansowo...a teraz można dodać - nie występuj u Mentzena, bo odsuniemy cię od sędziowania.
Sytuacja z sędzią Marciniakiem pokazuje jak świat jest powalony. Trzeba się tłumaczyć że było się na spotkaniu biznesowym. Jak UEFA odsunie Marciniaka to się zbłaźni. Narzucając jedną linię ideologiczną to czysty bolszewizm XXI w. Gdyby nie donos tej pseudo organizacji to nawet by nikt nie zauważył że miał spotkanie. Jak odsuną Marciniaka to najprawdopodobniej odpuszczam sobie ten finał LM. Śmieszą mnie ludzie którzy popierają odsunięcie sędziego Marciniaka od finału.
1
@SteuerFreiMoney Czyli uderzenie w Toyote
11
Ale Czaskoś na siłę chcę być miły. Postawił w stolicy parę desek i dostaje jakaś tam nagrodę xD.
4
@Kgorecki2500 banda popierdzieleńców
3
@Arkon Zmarnowany głos mówisz. No tak, lepiej głosować cały czas na układ okrągłego stołu.
0
@KrychaFCB w sumie teraz wszystko się trzyma kupy. Służby ukraińskie albo tak naprawdę mogą to być amerykańskie co wiedzą o machlojkach pisiorów i trzymają ich za mordy.
1
@KrychaFCB ale i tak elektorat pisu by to im wybaczył xd
2
@KrychaFCB Rząd to takie marionetki że szok, nawet Ukraina nami steruje jak chce. Są jakieś domysły co było w tej aferze podkarpackiej?
0
@Emhyr Narodowość tutaj zawyża cenę
0
@GeneralXavi był za napędem konnym :D
0
@Sulimo Juras dobrze prawi
12
Josef Newgarden wygrywa Indy 500. Po neutralizacji, wyścig wznowiono na tylko jedno kółko na którym Newgarden wyprzedza Marcusa Ericssona a wyścig rozpoczynał z 17 pola.
Tutaj więcej szczegółów wczorajszego wyścigu.
https://swiatwyscigow.pl/jednomiejscowe/indycar/indy500/26270-newgarden-pokonuje-ericssona-w-indianapolis-500
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@Kidd Nie opłaciło się ryzyko stawianiem na Pereza, po zawalonych kwalifikacjach wiadomo że nic z tego nie wyjdzie
3
Legendy odchodzą tak samo jak legendarny stadion.
3
@Ojciec5tkidzieci Człowiek raz na ruski rok nie może być wstawiony w swoim towarzystwie, już kręcą aferę. Gorzej jakby przyszedł taki do telewizji itp. Był spokojny, nie widzę problemu