lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA To się w palę nie mieści
1
Niby nawiązanie do historii ale średnio mi się podobają ale zobaczymy jak będę piłkarze wyglądali
0
@MesQueUnClub96 a czemu nie? Tam ludzie się bawią, piją itp.
1
@gumaz lewa strona gubi się w zeznaniach
0
@ranger3120 Francja elegancja :D
1
Komentarz usunięty
1
@Kidd tym razem trochę gorzej poszło
3
@VbamboeB fajny ten postęp, świat idzie w totalną inwigilację
2
@SteuerFreiMoney MaFIA znów się błaźni
0
@ranger3120 W sam raz na raz
@Lionel_Messi10
1
@IronSanHybrid mądrych aż warto posłuchać :D
1
@barcelonaLM EA to nieźle sobie lecą w kulki, gra F1 23 na konsolę nowej generacji będzie na starym silniku graficznym który jest używany bodajże od 2017
12
Każdy kierowca ukończył wyścig, rzadkość.
1
@sonek @BorzyKrzys @budel17 @Tasde
Zgadzam się z wami
11
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-37772-Hamilton-F1-musi-dalej-dzialac-aby-zmniejszyc-roznice-miedzy-zespolami.html
Jak Mercedes dominował to jakoś dziwnym trafem tego nie widział
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
8
@SteuerFreiMoney deklasacja, obecne silniki są wydajniejsze ale co z tego jak brzmią jak burczenie brzucha
0
@Xpert77 teoretycznie lepszy przepływ powietrza przez bolid. Jeśli była to pomoc to naprawdę mikroskopijna
1
@Chaoss ładnie.
Za rok w F3 Sztuka i Kucharczyk przy wsparciu Łorlenu :)
2
@Medium @Barwindg @HighestInTheRoom po dobrym dniu wychlałem 6 setek i na spokojnie obudziłem się o 5 rano do roboty.
Dziś jakoś nie ma ssania na alko, szkoda bo Ballentines chłodzi się
2
Wypić dwie setki i jednego Budwaisera i nie mieć siły, coś tu nie tak.
@Lionel_Messi10
0
@ranger3120 niepotrzebnie
0
@ranger3120 co to za wybór płci? Inna ?
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Redbull
4. Perez
5. Verstappen, Leclerc, Perez
6. Under
0
@SteuerFreiMoney jak mam bide bo pospolity Golf V 1.4 :D
1
@SteuerFreiMoney putin chyba kiedyś ćwiczył karate więc miałby przewagę :D
0
@SteuerFreiMoney też mam Gulfa :)
1
W ogóle to my rozglądamy się za prawym obrońcą?
Aaa... zapomniałem, mamy Roberto :D
0
@Aragorn33 może nie jesteś z lewicy ale nie gadaj że lewica jest spójna bo nie jest
0
@Aragorn33 lewica jest tak spójna że nie wiedzą ile jest płci xD