0

@Adran360 jakie to panie?

1

@SteuerFreiMoney te Audi w barwach inspirowanym Audi quatro 80 ładnie wygląda

1

@Ojciec5tkidzieci przynajmniej z Koroną z ligi nie spadnie:D

1

@marcinK0000 z Anglików to Pan łydka jako tako by pasował do nas albo Walker ale są do nieruszenia a ten drugi ma już swoje lata.

0

@macio_944 piwo też w Italii?

1

2

Najdroższy alkohol który kupiliście?
Mój to ten szampan
https://smaczajama.pl/userdata/public/gfx/20431/thumbnail-1.jpg

0

@mrboom @IronSanHybrid tak jest jak lewacka propaganda mąci w głowie

1

@Sulimo zrób co ci sumienia podpowiada i tyle. Jak mimo wszystko w takiej sytuacji chyba bym poszedł

0

@Borneo jak myślisz że pis jest antyunijny to jesteś w błędzie, przecież pis robi co Unia każę tylko pis robi taką narrację antyunijną dla swojego elektoratu. Z resztą KPO to daleko idącą pożyczka którą będziemy spłacać w nowych podatkach

0

@Borneo ty wszystko zrobisz aby tylko peło bronić

1

@SteuerFreiMoney w f1 to chyba wszyscy się boją nowego zespołu poza Alpine i McLarenem, dokładnie chodzi mi o Andrettiego. Alpine ma swój interes w tym bo chciałbym mieć zespół kliencki a w McLarenie, Zak Brown to dobry znajomy Andrettiego

1

@SteuerFreiMoney ile samochodów, tymczasem Horner gada że w F1 nie ma miejsca na torach na nowy zespół.

0

@PawkoFCB Borek się tam cieszy

0

Jednak w piłce nożnej jest sprawiedliwość

0

@against_modern_football Kiedyś już robiłem ten test, tera jakoś troszkę mniej mi wyszło wolnego rynku :)
https://ibb.co/QDZhQgN

2

@SteuerFreiMoney wolałbym aby np.
taki tor w Miami zalało ostatnio a nie Imole

15

@Ptasior tylko totalny ciemniak w to uwierzy.

1

@SteuerFreiMoney niestety jest w tym trochę prawdy, lekko mówiąc. Też Ukraina może się zamienić miejscami z USraelem

4

@Comentateiro spirytus?

1

@Barca1992 to nie są kibole tylko zwykłe pety. Jakby przysło do ustawki to każda chuliganka w Polsce by ich ładnie zlała

1

@DonMatteo901 Oho, zaczynaja się usprawiedliwienia. Jeszcze to Barcelona dostanie kary za prowokację xd

12

Ten co kamerę przewrócił to zwykły chłystek, pet, kasztan, dostałby strzała to by padł szybciutko.

1

Na zachodzie sobie poradzili, tak mówili.
Jacy kibice, taki klub

1

Barca mistrz! Auu!

2

@MesQueUnClub_87 może następnym razem zrób burgera bawarskiego, ostatnio jadłem takiego. Albo coś z krążkami cebulowymi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mam nadzieję że ten Neves nie przejdzie do nas.

1

@SteuerFreiMoney A czekaj, przyczasem brak kocy grzewczych to jest krok w stronę tzw. ,,ekologii" przecież tak maFIA prężnie walczy ze zmianami klimatu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?