lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adran360 jakie to panie?
1
@SteuerFreiMoney te Audi w barwach inspirowanym Audi quatro 80 ładnie wygląda
1
@Ojciec5tkidzieci przynajmniej z Koroną z ligi nie spadnie:D
1
@marcinK0000 z Anglików to Pan łydka jako tako by pasował do nas albo Walker ale są do nieruszenia a ten drugi ma już swoje lata.
0
@macio_944 piwo też w Italii?
1
@SteuerFreiMoney @BulaKG
To nieźle
2
Najdroższy alkohol który kupiliście?
Mój to ten szampan
https://smaczajama.pl/userdata/public/gfx/20431/thumbnail-1.jpg
0
@mrboom @IronSanHybrid tak jest jak lewacka propaganda mąci w głowie
1
@Sulimo zrób co ci sumienia podpowiada i tyle. Jak mimo wszystko w takiej sytuacji chyba bym poszedł
0
@Borneo jak myślisz że pis jest antyunijny to jesteś w błędzie, przecież pis robi co Unia każę tylko pis robi taką narrację antyunijną dla swojego elektoratu. Z resztą KPO to daleko idącą pożyczka którą będziemy spłacać w nowych podatkach
0
@Borneo ty wszystko zrobisz aby tylko peło bronić
1
@SteuerFreiMoney w f1 to chyba wszyscy się boją nowego zespołu poza Alpine i McLarenem, dokładnie chodzi mi o Andrettiego. Alpine ma swój interes w tym bo chciałbym mieć zespół kliencki a w McLarenie, Zak Brown to dobry znajomy Andrettiego
1
@SteuerFreiMoney ile samochodów, tymczasem Horner gada że w F1 nie ma miejsca na torach na nowy zespół.
0
@PawkoFCB Borek się tam cieszy
0
Jednak w piłce nożnej jest sprawiedliwość
0
@against_modern_football Kiedyś już robiłem ten test, tera jakoś troszkę mniej mi wyszło wolnego rynku :)
https://ibb.co/QDZhQgN
2
@SteuerFreiMoney wolałbym aby np.
taki tor w Miami zalało ostatnio a nie Imole
12
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-37804-GP-Emilii-Romanii-zostalo-odwolane.html
Nie będzie jazdy w ten weekend
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6
@budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
15
@Ptasior tylko totalny ciemniak w to uwierzy.
1
@SteuerFreiMoney niestety jest w tym trochę prawdy, lekko mówiąc. Też Ukraina może się zamienić miejscami z USraelem
4
@Comentateiro spirytus?
1
@Barca1992 to nie są kibole tylko zwykłe pety. Jakby przysło do ustawki to każda chuliganka w Polsce by ich ładnie zlała
1
@DonMatteo901 Oho, zaczynaja się usprawiedliwienia. Jeszcze to Barcelona dostanie kary za prowokację xd
12
Ten co kamerę przewrócił to zwykły chłystek, pet, kasztan, dostałby strzała to by padł szybciutko.
1
Na zachodzie sobie poradzili, tak mówili.
Jacy kibice, taki klub
1
Barca mistrz! Auu!
2
@MesQueUnClub_87 może następnym razem zrób burgera bawarskiego, ostatnio jadłem takiego. Albo coś z krążkami cebulowymi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mam nadzieję że ten Neves nie przejdzie do nas.
1
@SteuerFreiMoney A czekaj, przyczasem brak kocy grzewczych to jest krok w stronę tzw. ,,ekologii" przecież tak maFIA prężnie walczy ze zmianami klimatu :D