1

@tomek8756 i to na kolanach

1

@tomek8756 i wakacje za rogiem, pewnie jakieś Hawaje dla naszych kopaczy :)

2

Te kasztany na boisku tylko potrafią sobie fryzurkę ułożyć przed meczem.

0

A idź pan w ......

14

@BulaKG zerówki? To już wolę pić wodę

0

@Nazio87 Coś nowego i jednocześnie jest w miarę ładna.

2

1

Jednak strategia Ferrari nie najgorsza

1

@domin682 to już od dawna tak jest.

1

@sevs oczywiście :)

4

https://ibb.co/7QHNq6g
Szybciej rozprawiam się z setką niż te bolidy się rozpędzają do 100 km/h :)
@SteuerFreiMoney

1

@michal26 niech wali się na łeb banderowiec

2

@Kessie 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

2

@Kessie 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Russell
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Nie

1

https://ibb.co/Y8vQbqF
Zdrowie Jarząbki

2

@barcanawieki Grzegorz Floryda piłki nożnej

2

@michal26 niektórzy Smoleńsk wykorzystują a inni aborcję i tak to się kręci

1

@draxidox pół biedy jak bez alkoholu, z nim jeszcze trza czekać na potwierdzenie :)

0

@Borneo to powinno być do ludzi co wchodzą z piorunami do kościoła i zakłócają mszę.

6

@Mns21 kieszenie napchane to teraz można się przyznać że to wszystko pic na wodę fotomontaż

1

@DLFCB napewno było więcej takich absurdalnych przypadków

1

@Rust_Cohle Wiadomo że pierwsze części były najlepsze, od piątki lecą tylko na sentymencie i wymyślają jakieś kocopoły.

0

@Tabaluga37 to że kupiłem dwie rzeczy od Guessa to jeszcze mnie nie robi fanem tej marki :). Też mają sporo rzeczy co mi się nie podobają, a to u każdej marki można znaleźć.

1

@Tabaluga37 szukając ubrań to nie przepadam aby logo było jakieś duże po prostu to źle wygląda, zawsze lepsze takie subtelne które nie rzuca się odrazu w oczy.

1

@Benz Kojarzę tą markę. Ja ogólnie nie obserwuje kto w czym chodzi i sam stwierdzam co mi się podoba. Nie patrząc na innych. Ogólnie Umbro jest spoko jak dla mnie.

0

@HighestInTheRoom Adidasa czy nike też jest pełno podróbek :)

0

@Crashynski Akurat rzeczy Calvina mi się w ogóle nie podobają bo od Guessa można coś znaleźć

0

@BorzyKrzys ja ostatnio zamówiłem koszulkę ale zamówiłem wersję slim fit a nie regular fit ale tego nie zauważyłem, mogła być ciut luźniejsza. Właśnie też bluzę zamówiłem. Ja tam zawsze czaje się na promocję. Jak coś to sam się przekonam czy przereklamowana :)

0

Co myślicie o marce Guess?

0

@insp1re dla mnie nowa koszulka nie jest zła tylko numerki mogły być żółte czy złote

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?