lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 i to na kolanach
1
@tomek8756 i wakacje za rogiem, pewnie jakieś Hawaje dla naszych kopaczy :)
2
Te kasztany na boisku tylko potrafią sobie fryzurkę ułożyć przed meczem.
0
A idź pan w ......
14
@BulaKG zerówki? To już wolę pić wodę
0
@Nazio87 Coś nowego i jednocześnie jest w miarę ładna.
2
https://www.footyheadlines.com/2023/06/bold-fc-barcelona-23-24-pre-match-shirt.html?m=1
Tak ma wyglądać nowa koszulka przedmeczowa.
1
Jednak strategia Ferrari nie najgorsza
1
@domin682 to już od dawna tak jest.
1
@sevs oczywiście :)
4
https://ibb.co/7QHNq6g
Szybciej rozprawiam się z setką niż te bolidy się rozpędzają do 100 km/h :)
@SteuerFreiMoney
1
@michal26 niech wali się na łeb banderowiec
2
@Kessie 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
2
@Kessie 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Russell
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Nie
1
https://ibb.co/Y8vQbqF
Zdrowie Jarząbki
2
@barcanawieki Grzegorz Floryda piłki nożnej
2
@michal26 niektórzy Smoleńsk wykorzystują a inni aborcję i tak to się kręci
1
@draxidox pół biedy jak bez alkoholu, z nim jeszcze trza czekać na potwierdzenie :)
0
@Borneo to powinno być do ludzi co wchodzą z piorunami do kościoła i zakłócają mszę.
6
@Mns21 kieszenie napchane to teraz można się przyznać że to wszystko pic na wodę fotomontaż
1
@DLFCB napewno było więcej takich absurdalnych przypadków
1
@Rust_Cohle Wiadomo że pierwsze części były najlepsze, od piątki lecą tylko na sentymencie i wymyślają jakieś kocopoły.
0
@Tabaluga37 to że kupiłem dwie rzeczy od Guessa to jeszcze mnie nie robi fanem tej marki :). Też mają sporo rzeczy co mi się nie podobają, a to u każdej marki można znaleźć.
1
@Tabaluga37 szukając ubrań to nie przepadam aby logo było jakieś duże po prostu to źle wygląda, zawsze lepsze takie subtelne które nie rzuca się odrazu w oczy.
1
@Benz Kojarzę tą markę. Ja ogólnie nie obserwuje kto w czym chodzi i sam stwierdzam co mi się podoba. Nie patrząc na innych. Ogólnie Umbro jest spoko jak dla mnie.
0
@HighestInTheRoom Adidasa czy nike też jest pełno podróbek :)
0
@Crashynski Akurat rzeczy Calvina mi się w ogóle nie podobają bo od Guessa można coś znaleźć
0
@BorzyKrzys ja ostatnio zamówiłem koszulkę ale zamówiłem wersję slim fit a nie regular fit ale tego nie zauważyłem, mogła być ciut luźniejsza. Właśnie też bluzę zamówiłem. Ja tam zawsze czaje się na promocję. Jak coś to sam się przekonam czy przereklamowana :)
0
Co myślicie o marce Guess?
0
@insp1re dla mnie nowa koszulka nie jest zła tylko numerki mogły być żółte czy złote