lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Norris
6. Tak
2
@KrychaFCB ale jeśli o jakość przekazu to słabizna
0
@Ojciec5tkidzieci nie powinno się sądzić ludzi po wyglądzie ale po twarzy bym jej nie zaufał.
1
@Joe_Pesci Jest taka piosenka ,,Nie ufajcie Jarząbkowi"
To można zmienić na ,,Nie ufajcie Tuskowi", w sumie Tusk to taki Jarząbek :D
1
@hayek przyczasem to nie stara gadka?
0
@barcelonaLM oni już wiele lat są w porozumieniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ObiwanKenobi w niektórych krajach już ,,demokrację" wprowadzili
0
@gumaz oczywiście że mizerię
1
Komentarz usunięty
3
Ten zakaz sprzedaży energetyków dla osób nieletnich to głupota. Co sprawia, że dany napój jest energetykiem? Między innymi kofeina. Jeżeli ta przekracza 150 mg/l, wówczas nie będzie można sprzedać takiego napoju małoletnim. Rozwiązanie? Zmniejszyć dawkę kofeiny.
Nieletni mogą zatem kupować więcej napojów. Więc producenci takich napój jeszcze zyskają
5
@pt9 pół litra na pół to nic
3
@Culers eee tam, wczoraj była grana siatkówka plażowa z piwem u boku :)
0
@SteuerFreiMoney a w Alpine jak wygląda obsada ?
1
@SteuerFreiMoney WRT ma prowadzić program BMW w WEC ale dla Kubicy nie ma tam miejsca, zostaję Alpine albo Lamborghini
2
@Bogan w pierdlach brylują wyborcy peło
0
@WiernyKibic111 muszą o czymś gadać jak nie mają innych tematów :)
0
@JordiAlbion nie wszyscy ale ogólnie to są dzbany, niestety
1
@SteuerFreiMoney można dodać tankowanie :)
Z kocami takie pomysł jest aby je wycofać
8
4 pomysły aby poprawić F1.
- zmniejszenie i z tym idzie odchudzenie bolidów
- powrót silników V8 na eko paliwa, ewentualnie plus jakaś bateria na odzyskiwanie energii.
- nowy zespół
- powrót niektórych torów np. Hockenheim, Sepang, mało możliwe bo coraz więcej jest torów ulicznych, teraz Madryt jest zainteresowany Grand Prix.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @against_modern_football @Kidd
2
@tomek8756 Jak dla mnie powinno być tak, jeśli jest minimalny wiek wyborczy to też powinien być maksymalny wiek wyborczy np. do 68 roku życia.
3
@Kessie od biedy to V8 może być. Powrót V8 na eko paliwie i każdy byłby zadowolony.
6
https://powrotroberta.pl/2023/07/sezon-ogorkowy-w-f1-w-pelni-norris-i-leclerc-zmienia-zespoly-co-z-sainzem-stream-live-iracing.html
Sezon ogórkowy w F1. Po mojemu, Sainz w Audi to jest realna opcja ale Norris w Ferrari to za bardzo nie wierzę ale kto wie. Apogeum plotek to Norris czy Leclerc w Redbullu. Żaden kierowca który ma ambicję nie pójdzie do Redbulla w którym jest Verstappen co wszystko się kręci wokół niego.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
5
@norbi77 szkoda że przy Tusku nie był taki mocny
1
@Safrani teraz wszystko można sfabrykować, np. jaka gada Kaczyński czy inny Tusk
1
@Bartek_VEB na zeru skończyłem liczyć
2
@SteuerFreiMoney pytanie kto będzie klienckim zespołem, oby taki IEC
1
@SteuerFreiMoney wygląda nieźle. To ich ostateczne malowanie? Jak tak to myślałem że Lambo będzie żółte
2
@DonCarletto coś wiemy o tym
0
@DonCarletto lepiej jakby go Feyenoord wykupił