1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Norris
6. Tak

2

@KrychaFCB ale jeśli o jakość przekazu to słabizna

0

@Ojciec5tkidzieci nie powinno się sądzić ludzi po wyglądzie ale po twarzy bym jej nie zaufał.

1

@Joe_Pesci Jest taka piosenka ,,Nie ufajcie Jarząbkowi"
To można zmienić na ,,Nie ufajcie Tuskowi", w sumie Tusk to taki Jarząbek :D

1

@hayek przyczasem to nie stara gadka?

0

@barcelonaLM oni już wiele lat są w porozumieniu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiwanKenobi w niektórych krajach już ,,demokrację" wprowadzili

0

@gumaz oczywiście że mizerię

1

Komentarz usunięty

3

Ten zakaz sprzedaży energetyków dla osób nieletnich to głupota. Co sprawia, że dany napój jest energetykiem? Między innymi kofeina. Jeżeli ta przekracza 150 mg/l, wówczas nie będzie można sprzedać takiego napoju małoletnim. Rozwiązanie? Zmniejszyć dawkę kofeiny.
Nieletni mogą zatem kupować więcej napojów. Więc producenci takich napój jeszcze zyskają

5

@pt9 pół litra na pół to nic

3

@Culers eee tam, wczoraj była grana siatkówka plażowa z piwem u boku :)

0

@SteuerFreiMoney a w Alpine jak wygląda obsada ?

1

@SteuerFreiMoney WRT ma prowadzić program BMW w WEC ale dla Kubicy nie ma tam miejsca, zostaję Alpine albo Lamborghini

2

@Bogan w pierdlach brylują wyborcy peło

0

@WiernyKibic111 muszą o czymś gadać jak nie mają innych tematów :)

0

@JordiAlbion nie wszyscy ale ogólnie to są dzbany, niestety

1

@SteuerFreiMoney można dodać tankowanie :)
Z kocami takie pomysł jest aby je wycofać

8

4 pomysły aby poprawić F1.
- zmniejszenie i z tym idzie odchudzenie bolidów
- powrót silników V8 na eko paliwa, ewentualnie plus jakaś bateria na odzyskiwanie energii.
- nowy zespół
- powrót niektórych torów np. Hockenheim, Sepang, mało możliwe bo coraz więcej jest torów ulicznych, teraz Madryt jest zainteresowany Grand Prix.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @against_modern_football @Kidd

2

@tomek8756 Jak dla mnie powinno być tak, jeśli jest minimalny wiek wyborczy to też powinien być maksymalny wiek wyborczy np. do 68 roku życia.

3

@Kessie od biedy to V8 może być. Powrót V8 na eko paliwie i każdy byłby zadowolony.

6

https://powrotroberta.pl/2023/07/sezon-ogorkowy-w-f1-w-pelni-norris-i-leclerc-zmienia-zespoly-co-z-sainzem-stream-live-iracing.html
Sezon ogórkowy w F1. Po mojemu, Sainz w Audi to jest realna opcja ale Norris w Ferrari to za bardzo nie wierzę ale kto wie. Apogeum plotek to Norris czy Leclerc w Redbullu. Żaden kierowca który ma ambicję nie pójdzie do Redbulla w którym jest Verstappen co wszystko się kręci wokół niego.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

5

@norbi77 szkoda że przy Tusku nie był taki mocny

1

@Safrani teraz wszystko można sfabrykować, np. jaka gada Kaczyński czy inny Tusk

1

@Bartek_VEB na zeru skończyłem liczyć

2

@SteuerFreiMoney pytanie kto będzie klienckim zespołem, oby taki IEC

1

@SteuerFreiMoney wygląda nieźle. To ich ostateczne malowanie? Jak tak to myślałem że Lambo będzie żółte

2

@DonCarletto coś wiemy o tym

0

@DonCarletto lepiej jakby go Feyenoord wykupił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?