1

@ProMILs niedorozwój Tebasa + burdel Bartomeu = bieda

9

@Borry Ukropol po raz kolejny

2

@bartas97 pamiętam że grałem w formułki od nich :)
New Star GP to chyba się nazywało

0

Ewidentny karny dla Legii powinien być

0

@esem91 a taki Magłajer odchodzi za prawie 40 milionów

0

@VbamboeB nie zmieniłbym, dla mnie dźwięk takiego silnika V8 to muzyka

@SteuerFreiMoney no tak, obecny silnik F1 to sokowirówki

5


Amator może poprowadzić bolid F1? Może. Co prawda jest nieco inny silnik w tym bolidzie ale wrażenia z jazdy muszą być niesamowite. Przez ten film dowiedziałem się że takie bolidy muszą mieć zmodyfikowany wydech aby silnik był cichszy, takie mamy ,,fajne" prawo w Polsce. Czyli nawet jakbyśmy mieli tor F1 to i tak nie można byłoby ścigać xD.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

2

@priest9999 to racja, jest plan aby bolidy od 2026 był węższe i krótsze, opony też mają być mniejsze ale z drugiej strony bateria będzie większa czyli też pewnie cięższa. Może trochę bolidy będą odchudzone ale raczej rewolucji nie będzie.
@SteuerFreiMoney

3

@arsenallondyn0 3 albo 4

0

@Gwyn zawsze jak coś zamawiam to patrzę czy są paczkomaty Inpost od nich wszystko szybko przychodzi

0

@kynio302 zaraz mu żyłka pęknie

1

@misterio tego nie wiem

4

@tristan87 dlatego cisza w mediach na ten temat

21

1

@Trojanek23


Zawsze i wszędzie

0

@MarcepanowyKsiaze czym to się różni?

0

Ma ktoś z was tindera ?

0

@LS jak zwykle zwykli ludzie dostaną po dupie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michaleu lepiej kupić pół litra

1

@tbas lepiej zacznij chwalić PiS

1

@Chaoss ta twoja kobita to z twojego profilowego ? :)

3

@Kgorecki2500 nie ma problemów to sztucznie trzeba je tworzyć

0

@AlphaNumeric w dupie mieli zdanie Xaviego

1

@Nazio_87 W Niemczech piwo z rana, we Włoszech wino a w Polsce setka z rana :)

28

Oprawy Legii to Liga Mistrzów

2

@Chaoss wszystkie niemieckie marki mają przeszłość z 3 rzeszą

3

https://powrotroberta.pl/2023/08/alphatauri-szykuje-sie-do-zmiany-nazwy-orlen-jednym-z-dwoch-kandydatow.html
Hugo Boss Orlen F1 Team, brzmi dumnie :)
Ale tak na poważnie, takie twory jak Haas czy AlphaTouri to lepiej jakby jakiś koncern samochody kupił np. BMW, Porsche czy cokolwiek innego. Przecież w tych zespołach nie ma nic przyszłościowego.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

4

Jak Xavi chce Cancelo i Bernando to może jeszcze Leao i Felixa bierzemy, portugalska siła w Barcelonie. Kto bogatemu zabroni............ a nie czekaj jesteśmy biedni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?