lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs niedorozwój Tebasa + burdel Bartomeu = bieda
9
@Borry Ukropol po raz kolejny
2
@bartas97 pamiętam że grałem w formułki od nich :)
New Star GP to chyba się nazywało
0
Ewidentny karny dla Legii powinien być
0
@esem91 a taki Magłajer odchodzi za prawie 40 milionów
0
@VbamboeB nie zmieniłbym, dla mnie dźwięk takiego silnika V8 to muzyka
@SteuerFreiMoney no tak, obecny silnik F1 to sokowirówki
5
Amator może poprowadzić bolid F1? Może. Co prawda jest nieco inny silnik w tym bolidzie ale wrażenia z jazdy muszą być niesamowite. Przez ten film dowiedziałem się że takie bolidy muszą mieć zmodyfikowany wydech aby silnik był cichszy, takie mamy ,,fajne" prawo w Polsce. Czyli nawet jakbyśmy mieli tor F1 to i tak nie można byłoby ścigać xD.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
2
@priest9999 to racja, jest plan aby bolidy od 2026 był węższe i krótsze, opony też mają być mniejsze ale z drugiej strony bateria będzie większa czyli też pewnie cięższa. Może trochę bolidy będą odchudzone ale raczej rewolucji nie będzie.
@SteuerFreiMoney
3
@arsenallondyn0 3 albo 4
0
@Gwyn zawsze jak coś zamawiam to patrzę czy są paczkomaty Inpost od nich wszystko szybko przychodzi
0
@kynio302 zaraz mu żyłka pęknie
1
@misterio tego nie wiem
4
@tristan87 dlatego cisza w mediach na ten temat
21
https://takzetego.pl/dlaczego-media-milcza-o-najwiekszej-aferze-pedofilskiej-w-polsce/?amp=1
W mediach cisza na ten temat, warto przeczytać.
1
@Trojanek23
Zawsze i wszędzie
0
@MarcepanowyKsiaze czym to się różni?
0
Ma ktoś z was tindera ?
0
@LS jak zwykle zwykli ludzie dostaną po dupie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu lepiej kupić pół litra
1
@tbas lepiej zacznij chwalić PiS
1
@Chaoss ta twoja kobita to z twojego profilowego ? :)
3
@Kgorecki2500 nie ma problemów to sztucznie trzeba je tworzyć
0
@AlphaNumeric w dupie mieli zdanie Xaviego
1
@Nazio_87 W Niemczech piwo z rana, we Włoszech wino a w Polsce setka z rana :)
28
Oprawy Legii to Liga Mistrzów
2
@Chaoss wszystkie niemieckie marki mają przeszłość z 3 rzeszą
3
https://powrotroberta.pl/2023/08/alphatauri-szykuje-sie-do-zmiany-nazwy-orlen-jednym-z-dwoch-kandydatow.html
Hugo Boss Orlen F1 Team, brzmi dumnie :)
Ale tak na poważnie, takie twory jak Haas czy AlphaTouri to lepiej jakby jakiś koncern samochody kupił np. BMW, Porsche czy cokolwiek innego. Przecież w tych zespołach nie ma nic przyszłościowego.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
9
https://powrotroberta.pl/2023/08/alfa-juz-bardzo-blisko-haasa.html
Marka Alfa Romeo ma zostać w F1, silniki w Haasie mają być pod ich nazwą.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
4
Jak Xavi chce Cancelo i Bernando to może jeszcze Leao i Felixa bierzemy, portugalska siła w Barcelonie. Kto bogatemu zabroni............ a nie czekaj jesteśmy biedni.