lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ Adam Ostrowski to przecież raper OSTR :)
14
@DLFCB Odrazu to jest podejrzane, wszystkie rzecz związane z kontem robi się w banku. Niestety są ludzie co się nabierają a złodziejom łapy przy samej dupie popcinać. Wydaje się że ten oszust zaciąga po rosyjsku/ukraińsku
2
@SteuerFreiMoney Człowiek chciał Kubicę w BMW, Lamborghini czy nawet Alpine ale lepsze to niż nic. Obstawiam że Orlen będzie dalej przy Kubicy
4
@Robert1603 Messi nie jest czarny :)
0
@macio_944 Zielona granica to nie sukces, może tylko dla tej Żydówki Holland to był sukces w cudzysłowie. To propaganda dla ciemniaków, gardzę tym aktorami co w tym grali
0
@patrix211 też pierwsze na myśl on mi przyszedł
1
Lubię wracać do tego kawałka
0
@Cule1234 herb mógłby być lepiej widoczny ale tak to wydają się nawet, nawet.
1
@PatrychoO ja będę chciał zamówić z piłkarska-niespodzianka.pl
Dobrze że można tam wybrać 5 drużyn na które nie trafisz
0
@Striker nie wiem czy tam są z nazwiskami
0
Zamawiał ktoś Mystery Box z koszulką piłkarską?
0
@BorzyKrzys niet xd
2
Oficjalnie sfinalizowano dzisiaj przejęcie WWE przez Endeavor, a co za tym idzie utworzenie nowej spółki TKO Group Holdings, w której znalazły się WWE i UFC. 51% udziałów należy do Endeavor, które ma pakiet kontrolny, natomiast pozostałe 49% trafiło do dotychczasowych udziałowców WWE.
7
@macio_944 malarz z Austrii też lubiał zwierzęta
20
@betonito wszędzie widzicie politykę, Boże widzisz nie grzmisz.
@HighestInTheRoom zgoda, ta organizacja jest do utylizacji
0
@TheNekro94 Ja bym postawił na Wojtka Fortunę w końcu to mistrz olimpijski
1
@Arkon Pierwszy raz widzę tego randoma
3
Nie wiem czy się śmiać czy śmiać xd
2
@PatrykBarcelona Ja Pro Streeta lubiłem
2
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle
Każdy ma swoje zdanie. Żółty to nie kolor ,,z dupy" dla Ferrari w przeciwieństwie do czarnego Mercedesa
9
https://i.ytimg.com/vi/gzn05Xe5rlY/maxresdefault.jpg
Chciałbym zobaczyć żółte Ferrari chociaż na jeden wyścig
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@barcadreed Szkoda że Ferrari w F1 nie odważyło się na taki ruch z barwami
8
https://powrotroberta.pl/2023/09/andretti-blisko-licencji-teraz-wszystko-w-rekach-f1.html
Ale cyrki robią. Jak kiedyś to przyjęli na siłę trzy badziewne zespoły, żeby tylko coś jeździło. Teraz do drzwi puka profesjonalna ekipa z pieniędzmi i doświadczeniem to rzucają im kłody pod nogi.
A im dłużej będą zwlekać, tym mniej dają Andrettiemu czasu na przygotowania i rozwój. Grają na zwłokę tylko te porozumienie się skończy a zacznie kolojne to Andretti będzie musiał więcej wyłożyć wpisowego.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
10
@Lucerfi i darmową aborcję w każdej chwili
0
@JordiAlbion taka koalicja już jest ale po cichu
1
W sumie jajca byłyby jakby Konfederacja dogadała się z PO. Oczywiście nie chciałbym tego ale jestem ciekaw co wtedy gadałby typowy betonowy wyborca PO
1
@Gaz KFD i SFD jest promowane przez tak zwanych influrencerów więc pijar mają ładny
2
@DaPidejpi pewnie pędził na front
0
@tristan87 to teraz wszystkich dorosłych zdrowych chłopów z Ukrainy co są w Polsce trzeba ich odesłać Inpostem z powrotem na Ukraine
0
Komentarz usunięty