0

@Comfortable_ Adam Ostrowski to przecież raper OSTR :)

14

@DLFCB Odrazu to jest podejrzane, wszystkie rzecz związane z kontem robi się w banku. Niestety są ludzie co się nabierają a złodziejom łapy przy samej dupie popcinać. Wydaje się że ten oszust zaciąga po rosyjsku/ukraińsku

2

@SteuerFreiMoney Człowiek chciał Kubicę w BMW, Lamborghini czy nawet Alpine ale lepsze to niż nic. Obstawiam że Orlen będzie dalej przy Kubicy

4

@Robert1603 Messi nie jest czarny :)

0

@macio_944 Zielona granica to nie sukces, może tylko dla tej Żydówki Holland to był sukces w cudzysłowie. To propaganda dla ciemniaków, gardzę tym aktorami co w tym grali

0

@patrix211 też pierwsze na myśl on mi przyszedł

1


Lubię wracać do tego kawałka

0

@Cule1234 herb mógłby być lepiej widoczny ale tak to wydają się nawet, nawet.

1

@PatrychoO ja będę chciał zamówić z piłkarska-niespodzianka.pl
Dobrze że można tam wybrać 5 drużyn na które nie trafisz

0

@Striker nie wiem czy tam są z nazwiskami

0

Zamawiał ktoś Mystery Box z koszulką piłkarską?

0

@BorzyKrzys niet xd

2

Oficjalnie sfinalizowano dzisiaj przejęcie WWE przez Endeavor, a co za tym idzie utworzenie nowej spółki TKO Group Holdings, w której znalazły się WWE i UFC. 51% udziałów należy do Endeavor, które ma pakiet kontrolny, natomiast pozostałe 49% trafiło do dotychczasowych udziałowców WWE.

7

@macio_944 malarz z Austrii też lubiał zwierzęta

20

@betonito wszędzie widzicie politykę, Boże widzisz nie grzmisz.

@HighestInTheRoom zgoda, ta organizacja jest do utylizacji

0

@TheNekro94 Ja bym postawił na Wojtka Fortunę w końcu to mistrz olimpijski

1

@Arkon Pierwszy raz widzę tego randoma

3

Nie wiem czy się śmiać czy śmiać xd

2

@PatrykBarcelona Ja Pro Streeta lubiłem

2

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle
Każdy ma swoje zdanie. Żółty to nie kolor ,,z dupy" dla Ferrari w przeciwieństwie do czarnego Mercedesa

1

@barcadreed Szkoda że Ferrari w F1 nie odważyło się na taki ruch z barwami

8

https://powrotroberta.pl/2023/09/andretti-blisko-licencji-teraz-wszystko-w-rekach-f1.html
Ale cyrki robią. Jak kiedyś to przyjęli na siłę trzy badziewne zespoły, żeby tylko coś jeździło. Teraz do drzwi puka profesjonalna ekipa z pieniędzmi i doświadczeniem to rzucają im kłody pod nogi.
A im dłużej będą zwlekać, tym mniej dają Andrettiemu czasu na przygotowania i rozwój. Grają na zwłokę tylko te porozumienie się skończy a zacznie kolojne to Andretti będzie musiał więcej wyłożyć wpisowego.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

10

@Lucerfi i darmową aborcję w każdej chwili

0

@JordiAlbion taka koalicja już jest ale po cichu

1

W sumie jajca byłyby jakby Konfederacja dogadała się z PO. Oczywiście nie chciałbym tego ale jestem ciekaw co wtedy gadałby typowy betonowy wyborca PO

1

@Gaz KFD i SFD jest promowane przez tak zwanych influrencerów więc pijar mają ładny

2

@DaPidejpi pewnie pędził na front

0

@tristan87 to teraz wszystkich dorosłych zdrowych chłopów z Ukrainy co są w Polsce trzeba ich odesłać Inpostem z powrotem na Ukraine

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?