2

@tomek8756 w blond włosach wygląda trochę jak Elsa Jean :D
@Lionel_Messi10

4

@Kessie no nieźle

0

@michal26 ładna uroda

1

@BorzyKrzys co za bzdety.

1

@Deviler właśnie dziwię się że nie będzie polskiego języka. W Dircie Rally 2 był pełny język polski. Nowe WRC to tak jakby kontynuacja Dirta

0

@VegetaPolska W przed sprzedaży kosztuję 200 zł. na xbox. Jak na nową grę to w dzisiejszych czasach to i tak jest tanio

0

Planuje ktoś kupić nową grę WRC od EA?

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Verstappen
3. McLaren
4. Verstappen
5. Verstappen, Norris, Piastri
6. Norris
---
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

16

@Kgorecki2500 no tak, lepiej jeść robaki :D
Do tego zmierzamy
Czerwoni to są ci co chcą nam zakazać jedzenia mięsa

2

@Kazragore co za kasztan

1

Śmieszne te argumenty.

1

@michal26 można dodać zmasowany atak mediów na nich przed samymi wyborami

1

@July_6_BcN program skocznia + w każdej gminie będzie

2

@hayek Hołownia niech zostanie prezesem TVP ma już doświadczenie z TVN xd

0

@zadafcb chociaż w moim okręgu Konfederacja wyprzedziła Lewicę

0

@against_modern_football Jakubiak, Bąkiewicz, Dziambor, Kołodziejczak niestety sprzedali się

0

@Kapitan hawk fajna babka ale szkoda że tylko z wyglądu

0

@Xpert77 masz centroprawicowe poglądy a głosowałeś na 3D które najprawdopodobniej może rządzić z Tuskiem i co najgorsza z Lewicą xd

13

Jedyny moment w którym politycy dostają mandaty :D

0

@michal26 A co nam zostało? Jak szaleć to szaleć

0

A może koalicja PO z Konfederacją, przecież Tusk zmienia poglądy jak kameleon. :D
Dobranoc

0

@Sysia11 następny kasztan

0

@arasz1819 można żyć bez Konfederacji ale ty chyba nie potrafisz.

0

@Popitek12 to ja sie wieszam :D

0

@arasz1819 ja tylko szukam innych rozwiązań niż koalicja PO/Lewica/3D. A ty odrazu wyskakujesz z Konfederacją, nawiedzony jesteś jakiś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W sumie bym się nie zdziwił jakby PiS dogadał się z Lewicą. Gospodarczo to niemal to samo. Oczywiście światopoglądowo to dwa różne światy ale PiS chce utrzymać się przy władzy to mogliby ulec tęczowej propagandzie Biedronia, jak to mówią tonący chwyta się brzytwy. A Lewica widząc że koryto jest blisko może ulec. Bym się nie zdziwił aczkolwiek widzę jak większość czyli koalicję PO/Lewica/3D

1

@jacobFCB oni tylko mogą zwykłych ludzi pozamykać, patrz covid.

0

Niektórzy to chyba tutaj dostali orgazmu jak zobaczyli wynik Konfederatów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?