lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Świąteczny awatar
https://ibb.co/VHsbng3
Zdjęcie awatarowe
Inne zdjęcia pani mikołajki, myślę że tej pani nie trzeba szczegółowo przedstawiać :)
https://ibb.co/hCZmmr3
https://ibb.co/gVKM7L2
https://ibb.co/xfDGztQ
https://ibb.co/5hB5rSb
https://ibb.co/4RY1F7m
@IronSanHybrid @PanZagadka @lukasbarca86 @baczmus @Chaoss @qwer123 @Lionel_Messi10 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Kessie
2
@Lionel_Messi10 marka która ma przejść na full elektryczne napędy, niestety. Ja ogólnie nie mam ulubionej marki ale doceniam co robi Toyota aktualnie.
4
W dobie tzw. ,,ekologii" i elektryzacji jaką markę samochodową doceniacie najbardziej? Ja chyba Toyotę za sukcesy w WEC i WRC ale też za takie modele drogowe jak Yaris i Corolla w wersji GR. Nowa Supra też mimo wszystko jest OK, wiadomo to nie co kiedyś ale lepsze to niż nic. Nie ma co się dziwić szef Toyoty jest miłośnikiem motorsportu.
Wiem że ty jesteś fanem Audi :)
@SteuerFreiMoney
Zgłaszajcie swoje marki, za jakiś czas zrobię ankietę na La Bombie.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@SteuerFreiMoney u mnie częstym zestawem jest seta bądź dwie i piwo
1
@MarcelNJ11 jakiś Moet czy Domperignon ? :)
4
Napiłbym się Jagermeistera w ten poniedziałkowy wieczór
@SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10
7
https://swiatwyscigow.pl/f1/f1-wypowiedzi/27398-brundle-podpuscil-wolffa-w-sprawie-andrettiego
Nieźle Toto Wolff wyjaśniony został
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
2
@macio_944 trzeba się przywalić tak dla zasady
1
@hayek niby ta, ale jak to się mówiło aby wszystkie interesy z Rosją ukrócić poprzez sankcje itp.
0
@hayek Czekaj jak wojenka się skończy to Ukraina będzie robiła interesy z Rosją.
Edit:
Już to robią
1
@LS Wrestlemania, AEW All In na Wembley np.
0
@LS on żyje, chodziło mi o Andre The Gianta
0
@MarioVeB! On niestety już nie żyje
1
@LS AEW i RoH mają tego samego właściciela. Ogólnie ja oglądam główną tygodniowkę AEW czyli Dynamite. Według oglądalności WWE dalej jest na topie ale wrestlingowo nie koniecznie. AEW ma swoje minusy ale najlepiej mi się to ogląda.
1
@P33ck Po 9 latach do WWE CM Punk wrócił
1
@Barcasub Mysterio jest w WWE.
@LS Sting zaliczył krótką przygodę w WWE ale obecnie jest w AEW a w marcu ma pożegnalną walkę
0
Ulubiony wasz wrestler ale spoza WWE.
Mój ulubiony chyba Kenny Omega
1
@P33ck dokładnie wrócił po 18 miesiącach
0
@Arys wielka mi atmosfera, nie raz miałem wrażenie że to trening a nie mecz
0
@Lionel_Messi10 Chyba Aston Martin :)
0
@Safrani Ten burger rywala to porażka mięso przetłuszczone, już wolę takiego suchego kapcia jak w drwalu. Ledwo wziąłem w rękę a już się rozlatywał
Po drugie ser też jakiś badziewny. Po trzecie wszystko w Max burgerze jest jakieś za tłuste, krążki cebulowe np.
7
To już trzy lata od wypadku Grosjeana w Bahrajnie
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10
@against_modern_football
1
@Aureczek CM Punk wrócił to trza wrócić do oglądania, tak ? :)
1
@Saviola88 te wojenki Ukraina vs Rosja i Palestyna vs Izrael to teatrzyk
0
Garnacho co walnął
0
@Popitek12 Rollins miała kosę wcześniej z Punkiem ale teraz to mogą wykorzystać jako work. Chyba jest znany zwycięzca Royal Rumble Matchu
5
CM Punk wrócił do WWE xd.
10
Nic nowego, typowe sędziowskie kasztany
1
@SteuerFreiMoney a to widziałem :)
3
@SteuerFreiMoney Zwykłe R8 robi wrażenie a co dopiero ten egzemplarz