1

@Kengo Patrick Evra, Jacek Krzynówek, Ousmane Dembele, Andy Murray, Jan Frycz, O.S.T.R.

1

@shahman ale kaszalot z niej

5

@MESSIah16 niech ten kabareciarz wraca do tvnu.

1

@MESSIah16 ja tam nie wiem ale jak on popierał ataki na Ukrainę i Gruzję czyli po prostu chciał dostać się do koryta a robiłby to samo co Puding. To czemu teraz wielkie poruszenie się zrobiło?

0

@against_modern_football zawsze mogliby chociaż wrócić do metalicznego malowania. A inni nie zawsze robią fajne malowania np. co Alpine odwaliło.

1

@Comentateiro na szybki numerek to czemu nie :)
Tak poważniej to musi dobrze mówić po polsku.

0

@mekston dla widowiska mogliby chociaż trochę się pomylić

7

Redbull Racing pokazał barwy, nie wrzucam nic bo co roku to samo mają. Naprawdę tam nikt nie wpadnie aby coś nie coś zmienić
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@takisobiektos myślita że żabojad będzie chronił wschodnią flankę NATO?

0

@Popitek12 po pijaku czyli powyżej promila? :)

5


Malowanie Mercedes na nowy sezon. Symbolicznie jest trochę srebnego.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@MESSIah16 Ciężka ale jedyna słuszna decyzja.

5

@RosjaninBut czekam na ekologiczną bombę atomową

7


Zbytnio malowanie Aston Martina się nie zmieniło na sezon 2024. Myślałem że zrobią więcej tych jasnych wstawek bądź kolor zielony będzie bardziej podpasowany do sponsora głównego.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

3

@Popitek12 niet

0

@Commando uj wie

5

@Rastafarnianin od kiedy będoes jest raperem ?

0

@Popitek12 no ta, dostał walkę o pas ale nie jest jeszcze dobrze wypromowany

1

@Popitek12 Ja do niego nie mogę się jeszcze przekonać. Wszystko jest łatwej po znajomościach.
Reigns, Rock
Cody, Dusty
Charlotte, Flair
Breakker, Steiner.
Kto jeszcze taki jest?
Znajomości znajomościami ale taki Rhodes to się wypromował poza WWE. Pamiętam jak na gali AEW rozwalił tron podobny co miał Triple H :)

2

@Popitek12 Tak i nie, To wszystko to chyba był storyline z The Rockiem aby Cody Rhodes wyrósł na twarz federacji

7


Malowanie lepsze niż nazwa, chociaż tyle że karbononozy nie ma.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football @SteuerFreiMoney

1

@Bykunn nauczyciele są bardziej roszczeniowi

0

@NeroTFP1 kto by pomyślał że Portugalczycy będą tłuc się z Niemcami.

1

@MichuZ44 wygląda na to że cała stawka będzie czarna, słabe malowanie.

1

@mekston albo regulacja aby np. 95 procent bolidu było pokryte lakierem albo folią bo tak jest w przypadku McLarena

0

@mekston jak każdy ale to dobrze nie wygląda w większości przypadków

5

Dziś Williams i Stake Sauber pokazali malowania. Malowanie Stake byłoby jeszcze lepsze jakby był czarny lakier a nie gołe włókno węglowe.





@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@Encore do kawy w sam raz. U mnie nie ma kawy bez kawałka słodkości

0

@Chaoss Norris niedawno podpisał kontrakt z McLarenem ale nie ma takiego kontraktu którego nie można zerwać. Opcji jest wiele jak widzą w Russelu lidera to mogą wziąść Albona albo Ocona który jest ich wychowankiem. Pierwsza połowa sezonu pokaże co i jak.

4

@budel17 Mick jest słaby jak siki pająka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?