0

@Brashearr i jak?

0

@Dieselzor ogólnie samochód niezły ale ten tył psuje dużo

0

Ma ktoś Volvo C30 bądź V40?

1

@budel17 wiem coś o tym

6

Kara dla Alonso jak dla mnie przesadzona. Tak, zwolnił wcześniej przed zakrętem niż zazwyczaj ale Jerzy Russell spanikował i wyleciał z toru, miał czas na reakcję ale wiadomo że z F1 robi się piaskownicę dla płaczków.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@MesQueUnClub96 a nie wiesz że za kulisami trwa walka o stołek szefa w Redbullu? Będzie już inna atmosfera niż wcześniej więc teraz takie coś może zdarzać się częściej

1

Ta awaria Verstappena na torze Albert Park to początek końca dominacji? Mało prawdopodobne ale patrząc co się dzieje poza torem w Redbullu to wszystko jest możliwe. Ponoć mówi się że Redbull jest trochę w lesie z nowymi silnikami które będą od 2026. Jak już Hamilton poszedł do Ferrari to już nic mnie nie zdziwi że Verstappen odejdzie do Mercedesa albo Aston Martina który z Hondą będzie od 2026. Jeszcze mówi się że Aramco może wykupić Astona od Strolla.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@JoeBlack ludzie to idioci i tyle

1

@Borneo peowcy to na wszystko znajdą argument. Trzeba mówić wprost to jest największa banda oszustów jakich nasz biedny kraj widział

1

@Arden mi się wydaje że te wszystkie freak fighty to niezła pralnia pieniędzy

5

@vangoor z cyklu nie wiem ale się wypowiem.

0

@mekston niestety mamy takie położonie że jak nie odwrócisz się to dupa z tylu

3

@mekston wojna, srojna. Zachód nie chce końca wojny bo teraz największe interesy tam kręcą.

0

@Kgorecki2500 tam nie ma demokracji a u nas jest iluzja demokracji niby jest wybór ale tylko z pozoru

6

@Saviola88 on taki nie jest

1

@draxidox gość pasuje do nazwy programu

0

@Saviola88 pieprzy jak potłuczony

0

@FCB_dimiC Sophia Lee, Little Caprice itp :)

0

@Khajio do freak fightów może byle jakaś Gocha Magical wyjść a w pro wrestlingu zawodnik musi być wyćwiczony aby sobie i drugiemu zawodnikowi krzywdy nie zrobić. A po drugie wrestling nie tworzy za bardzo negatywnych emocji.

0

@Khajio oczywiście że tak

1

@Arden ale on się nagrał w tej Jagiellonii normalnie legenda xd.

1

@MESSIah16 A Emily Willis jest w ciężkim stanie

0

@TR3YWAY trzecia? Słyszałem o Kagney Lynn Carter.
Emily Willis walczy o życie?

Edit: dobra, przypomniałem sobie o tej Jesse Jane

0

@HighestInTheRoom ile trzeba było wydać aby obejrzeć to gówno?

0

@patrix211 ale jest cienki

1

Oliver Bearman 7 miejsce w debiucie, Kubica też był siódmy w debiucie ale go później zdyskwalifikowali.

2

Do Viniciusa przydałby się taki Roy Keane albo Eric Cantona, raz dwa by go ustawił

0

Komentarz usunięty

1

@arasz1819
Lepszy taki złodziej niż taka niedorajda jak Bartomeu albo populista Laporta.

7


Ze względów zdrowotnych Sainz nie pojedzie w GP Arabii Saudyjskiej, zastąpi go junior Ferrari Oliver Bearman

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?