lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Brashearr i jak?
0
@Dieselzor ogólnie samochód niezły ale ten tył psuje dużo
0
Ma ktoś Volvo C30 bądź V40?
1
@budel17 wiem coś o tym
6
Kara dla Alonso jak dla mnie przesadzona. Tak, zwolnił wcześniej przed zakrętem niż zazwyczaj ale Jerzy Russell spanikował i wyleciał z toru, miał czas na reakcję ale wiadomo że z F1 robi się piaskownicę dla płaczków.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@MesQueUnClub96 a nie wiesz że za kulisami trwa walka o stołek szefa w Redbullu? Będzie już inna atmosfera niż wcześniej więc teraz takie coś może zdarzać się częściej
1
Ta awaria Verstappena na torze Albert Park to początek końca dominacji? Mało prawdopodobne ale patrząc co się dzieje poza torem w Redbullu to wszystko jest możliwe. Ponoć mówi się że Redbull jest trochę w lesie z nowymi silnikami które będą od 2026. Jak już Hamilton poszedł do Ferrari to już nic mnie nie zdziwi że Verstappen odejdzie do Mercedesa albo Aston Martina który z Hondą będzie od 2026. Jeszcze mówi się że Aramco może wykupić Astona od Strolla.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@JoeBlack ludzie to idioci i tyle
1
@Borneo peowcy to na wszystko znajdą argument. Trzeba mówić wprost to jest największa banda oszustów jakich nasz biedny kraj widział
1
@Arden mi się wydaje że te wszystkie freak fighty to niezła pralnia pieniędzy
5
@vangoor z cyklu nie wiem ale się wypowiem.
0
@mekston niestety mamy takie położonie że jak nie odwrócisz się to dupa z tylu
3
@mekston wojna, srojna. Zachód nie chce końca wojny bo teraz największe interesy tam kręcą.
0
@Kgorecki2500 tam nie ma demokracji a u nas jest iluzja demokracji niby jest wybór ale tylko z pozoru
6
@Saviola88 on taki nie jest
1
@draxidox gość pasuje do nazwy programu
0
@Saviola88 pieprzy jak potłuczony
0
@FCB_dimiC Sophia Lee, Little Caprice itp :)
0
@Khajio do freak fightów może byle jakaś Gocha Magical wyjść a w pro wrestlingu zawodnik musi być wyćwiczony aby sobie i drugiemu zawodnikowi krzywdy nie zrobić. A po drugie wrestling nie tworzy za bardzo negatywnych emocji.
0
@Khajio oczywiście że tak
1
@Arden ale on się nagrał w tej Jagiellonii normalnie legenda xd.
1
@MESSIah16 A Emily Willis jest w ciężkim stanie
0
@TR3YWAY trzecia? Słyszałem o Kagney Lynn Carter.
Emily Willis walczy o życie?
Edit: dobra, przypomniałem sobie o tej Jesse Jane
0
@HighestInTheRoom ile trzeba było wydać aby obejrzeć to gówno?
0
@patrix211 ale jest cienki
1
Oliver Bearman 7 miejsce w debiucie, Kubica też był siódmy w debiucie ale go później zdyskwalifikowali.
2
Do Viniciusa przydałby się taki Roy Keane albo Eric Cantona, raz dwa by go ustawił
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819
Lepszy taki złodziej niż taka niedorajda jak Bartomeu albo populista Laporta.
7
Ze względów zdrowotnych Sainz nie pojedzie w GP Arabii Saudyjskiej, zastąpi go junior Ferrari Oliver Bearman
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football