lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB ładnie go wymucił
10
@FabianekMrozek USA powini jak i Izrael wykluczyć.....
2
@MesQueUnClub_87 po prostu źle szukasz
1
@MesQueUnClub_87 pieprzony populista
0
@pt9 Mercedes to się czai na Verstappena.
14
Tymczasem Carlos Sainz kierowcą Williamsa. Taki typowy randomowy transfer jak w grach F1
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@4drian0 Kubica to robił robotę jak jeździł taczkami. Dobry kierowca wyciągnię coś nawet ze słabego bolidu
1
@michal26 uśmiechnięta tv publiczna,
szkoda że z igrzysk zrobili tubę politycznej poprawności. Babiarz nic złego nie zrobił przecież, niby mamy wolność słowa
0
@Popitek12 od Hulka tak ale od Maga lepszy, ja tam ogólnie za nim nie przepadam taki pizdocwaniak
@MichuZ44
1
Stefan Okoń, kierowcą Haasa
0
@Chaoss marki tak już tną koszta że w pale się nie mieści
0
@michal26 jak to sługa narodu ukraińskiego jest, co się dziwić
0
Jak jest dobra strona z alkoholami których nie ma często w typowych sklepach?
0
@Ptasior nawet nie wiedziałem ale samochody obu marek mają trochę wspólnego w autach drogowych. Komentarz pod tym artykułem
10
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-40174-Umowa-Alpine-i-Mercedesa-coraz-blizej-finalizacji.html
Najprawdopodobniej Alpine z silnikami Mercedesa. Czyli coś czuje Mick Schumacher będzie ich kierowcą. Jak wiadomo Schumacher jest kierowcą Alpine w WEC a jednocześnie jest rezerwowym Mercedesa w F1 więc można połączyć kropki.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
6
@DLFCB Na Polskę i polską historia można pluć ile wlezie ale jak już polak coś powie na Żydów, imigrantów, Ukraińców itp. to kuźwa afera na cały świat.
1
@BorzyKrzys Alonso dalej będzie jeździł jak Antonelli skończy karierę :)
16
@jakub1906 ludzie to poyeby nawet w takiej sytuacji wyciągną telefon
11
@norbi77 taki człowiek co nie kontaktuję nie powinien być głową państwa. Nie dziwię się że ludzie jajca sobie z tego robią
6
No i gitara, wygrał futbol
1
@FcPortoFan1999 z widzenia tak ale mnie nie obserwuje @DonCarletto
@Katalończyk 99 właśnie nie wiem bo ja pisałem w tej sprawie
1
Typiara mi nie odpisuje a na moje relacje wchodzi.
9
Komentarz usunięty
2
Tym razem Hamiltoniarze górą a nie Verstappeniarze
7
https://www.instagram.com/reel/C9IqTFrt_Aj/?igsh=bHE5eHVueWJldTM2
Piastri i Norris piją Tyskacza z buta :)
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
1
@Kapitan hawk też tak myślę że 10 lat. Znam u siebie że dziewucha 32 letnia jest z ponad 50 letnim chłopem
0
Maksymalna różnica wieku w związku ? Według was.
0
Jak tam sąsiad?
Vamos Espana!
1
@MichuZ44 ważne żeby dziewucha się nie puszczała na lewo i prawo. Strój kąpielowy bardzo ładny.
0
@mekston w f1 człowiek zawsze oczekuje nieoczekiwanego