0

@DLFCB ładnie go wymucił

10

@FabianekMrozek USA powini jak i Izrael wykluczyć.....

2

@MesQueUnClub_87 po prostu źle szukasz

1

@MesQueUnClub_87 pieprzony populista

0

@pt9 Mercedes to się czai na Verstappena.

14

Tymczasem Carlos Sainz kierowcą Williamsa. Taki typowy randomowy transfer jak w grach F1
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@4drian0 Kubica to robił robotę jak jeździł taczkami. Dobry kierowca wyciągnię coś nawet ze słabego bolidu

1

@michal26 uśmiechnięta tv publiczna,
szkoda że z igrzysk zrobili tubę politycznej poprawności. Babiarz nic złego nie zrobił przecież, niby mamy wolność słowa

0

@Popitek12 od Hulka tak ale od Maga lepszy, ja tam ogólnie za nim nie przepadam taki pizdocwaniak
@MichuZ44

1

Stefan Okoń, kierowcą Haasa

0

@Chaoss marki tak już tną koszta że w pale się nie mieści

0

@michal26 jak to sługa narodu ukraińskiego jest, co się dziwić

0

Jak jest dobra strona z alkoholami których nie ma często w typowych sklepach?

0

@Ptasior nawet nie wiedziałem ale samochody obu marek mają trochę wspólnego w autach drogowych. Komentarz pod tym artykułem

10

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-40174-Umowa-Alpine-i-Mercedesa-coraz-blizej-finalizacji.html
Najprawdopodobniej Alpine z silnikami Mercedesa. Czyli coś czuje Mick Schumacher będzie ich kierowcą. Jak wiadomo Schumacher jest kierowcą Alpine w WEC a jednocześnie jest rezerwowym Mercedesa w F1 więc można połączyć kropki.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

6

@DLFCB Na Polskę i polską historia można pluć ile wlezie ale jak już polak coś powie na Żydów, imigrantów, Ukraińców itp. to kuźwa afera na cały świat.

1

@BorzyKrzys Alonso dalej będzie jeździł jak Antonelli skończy karierę :)

16

@jakub1906 ludzie to poyeby nawet w takiej sytuacji wyciągną telefon

11

@norbi77 taki człowiek co nie kontaktuję nie powinien być głową państwa. Nie dziwię się że ludzie jajca sobie z tego robią

6

No i gitara, wygrał futbol

1

@FcPortoFan1999 z widzenia tak ale mnie nie obserwuje @DonCarletto

@Katalończyk 99 właśnie nie wiem bo ja pisałem w tej sprawie

1

Typiara mi nie odpisuje a na moje relacje wchodzi.

9

Komentarz usunięty

2

Tym razem Hamiltoniarze górą a nie Verstappeniarze

1

@Kapitan hawk też tak myślę że 10 lat. Znam u siebie że dziewucha 32 letnia jest z ponad 50 letnim chłopem

0

Maksymalna różnica wieku w związku ? Według was.

0

Jak tam sąsiad?
Vamos Espana!

1

@MichuZ44 ważne żeby dziewucha się nie puszczała na lewo i prawo. Strój kąpielowy bardzo ładny.

0

@mekston w f1 człowiek zawsze oczekuje nieoczekiwanego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?