0

@mordini123 powiem że była znakomita ale czy lepsza? Nie wiem. Jedno jest pewne to była jedna z najlepszych walk w AEW w historii.

1

@Popitek12 Charyzmę jako taką też ma. AEW w sierpniu robi galę na Wembley to nie zdziwię się jak zostanie u siebie AEW World Championem.

@mordini123 Meltzer od walk Omegi z Okadą zaczął szastać ocenami 5/6 gwiazdkowymi. Najlepszy pojedynek w USA? Szczerzę mówiąc nie mogę sobie przypomnieć lepszego pojedynku. Może coś przeoczyłem.

2

Nie wiem czy oglądałeś @PatrychoO AEW Dynasty ale walka Will Ospreay vs Bryan Danielson to pieprzony banger. Narazie walka roku w wrestlingu.

3

Dupe wypina a oni pierniczą że walka fizyczna

1

La Kabaret

0

@Kgorecki2500 kobita niezła ale brakuje rozumu.

0

@Bykunn to jest ,,ekologia" na pokaz.

5

@mekston niby się jeszcze stara ale i tak go zablokują. Niezły beton się robi w f1

9

https://powrotroberta.pl/2024/04/newey-o-silnikach-na-2026-to-beda-raczej-generatory-niz-silniki.html
Dwie złe informacje ze świata F1. Pierwsza to że nowe jednostki mają być odwrotnymi hybrydami czyli silnik spalinowy będzie tak jakby generatorem dla baterii. Silniki miały być tańsze i prostsze ale tak nie będzie. A druga to, pojawiły się plotki że w nowym porozumieniu ma być zapis że w wstawce może być tylko 10 zespołów.
https://powrotroberta.pl/2024/04/f1-chce-zablokowac-wejscie-nowych-zespolow-w-concorde-agreement.html

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

1

@bartas97 jaki skandal? Słuszna decyzja że nie było karnego

0

@PatrychoO niby ta

0

@PatrychoO jak Bray Wyatt nie żyje to jest sens wprowadzać tą postać ?

0

@tadzik447 Aston Martin może już być tą czołową ekipą.
@Chaoss jednak przeprosił się z Hondą i nie będzie GP2 engine :)

7

Mekambe zgaszony jak pet, można powiedzieć.

3

@Xpert77 większość obecnych kierowców miałaby płacz jakby byli w takim pojedynku.

3


Koniec historii !
@zadafcb @PatrychoO @Stinger_

0

@Sulimo tak wiem, stwierdzam tylko fakty

5

Dymali, dymają i dalej będą dymać.

0

@zadafcb to że zrobił akcje meksykańskich luchadorów nie znaczy że będzie w ME. Ricochet co chwilę tak robi i nic z nim się nie dzieje. Ogólnie w WWE każdego moveset wygląda tak samo. Wyjątkami są właśnie Ricochet, czy Ilja Dragunov.

2

@zadafcb Jakoś nie przepadam za Rhoadsem ale niech zdejmie ten pas z Romka bo jego panowanie od minimum roku jest nudne. Po za tym typuję tak niektóre walki.
Rhea Ripley pokonuje Becky Lynch
Pasy Tag Team zostaną rozdzielone, po prostu dwie drużyny ściągnął pasy.
Mimo że panowanie Gunthera jest już długie to obstawiam że obroni tytuł Intercontinental.
LA Knight pokonuje Stylesa. A Bayley nową mistrzynią. Bratobójczy pojedynek wygra Jey.
Drew McIntyre nowym mistrzem WHC.
Main Event pierwszego dnia, tutaj bardziej stawiam na Bloodline.

0

@Kozinho. Oni robią wszystko w potrójnych białych rękawiczkach

0

@FcPortoFan1999 pisałem ale usunąłem komentarz bo był spam innych komentarzy na inny temat więc zaraz post znikłby niżej

14

Izrael bawi się w wojenkę bardziej niż Ruskie ale narracja jest zgoła inna wobec jednych i drugich. Garbate nosy mają potężne narzędzie w postaci mediów to większa broń niż bomba atomowa. Można powiedzieć że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Kiedy sportowcy spod gwiazdy Dawida dostaną dyskwalifikacje? Tak wiem, nie doczekam się tego. Jeśli tak, to postuluję aby rosyjscy sportowcy mogli sobie normalnie startować pod flagą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ElTomas ,,wybranego"

0

@Kibic_83 jaką głupotę?

0

@Arden co to za Randomy?

5

@tomek8756 takich powinni odrazu deportować

3

Vinicius to jakiś eksperyment społeczny.

1

@Piernik po prostu uśmiechniętą Warszafka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?