1

@MichuZ44 @Kidd niby nie głupi pomysł.
@Kidd to już będzie koniec sezonu więc te bolidy będą miały ostatnie jazdy. Nowy sezon, nowy bolid.

0

@Popitek12 Przynajmniej masz wybór

0

@Kozinho. Dokładnie, i ukrom dam bo Zelenski mówi cały czas dej, dej ukrajinie

0

@MichuZ44 i bardzo dobrze

1

@MichuZ44 oni chyba tylko stroje wypuszczają. Ale jak widać przygotowują się na Hamiltona :)

1

@Popitek12 spokojnie, jedna porażka nic nie zmieni przegrał z nie byle kim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

/photo/1
@PatrychoO @FCB24 @mordini123
Tak obstawiałem ale też nie byłem do końca pewny. Bryan Danielson nowym mistrzem świata AEW.

0

@Marian_Pazdzioch gdyby nie kontuzję to byłby ciekawy grajek ale my już takiego mieliśmy nazywał się Fati

0

@FCB24 No nie wiem co Khan wymyśli. Może po prostu zwakuje pas i ogłosi zakończenie kariery

0

@FCB24 Ponoć z Darbego Allina chcą niedługo zrobić mistrza. Omega ma jeszcze kontuzję

1

/photo/1
@PatrychoO @Stinger_
Już dziś wieczorem druga edycja gali AEW All In na Wembley w walce wieczoru Bryan Danielson rzucił karierę na szali. Mój typ jest taki że wygra pasa i za jakiś czas skończy karierę. Będzie podobnie jak w przypadku Stinga że dadzą mu symboliczny moment z mistrzostwem.

0

@sen z takimi budżetami w PL każdy mniejszy klub ma potencjał aby zostać takim niezłym średniakiem

2

@MichuZ44 Z tego co wiem Bartoleto jest juniorem McLarena więc drzwi tam ma narazie zamknięte. Ale jakby takie Audi go przygarnęło, czemu nie.

0

@mekston z tym Perezem nie byłbym jeszcze taki pewny

0

@mekston Niech Sauber/Audi weźmie Bartoleto czy innego młodego z F2. Bottas, Zhou nie powinno ich już być w F1.
Antonelli - Mercedes
Doohan - Alpine
Młody z F2 - Audi/Sauber
Lawson - RB, najprawdopodobniej tak będzie
Coś nie coś beton będzie ruszony w F1

4

@MichuZ44 Może to nie jest jakiś super talent ale bardzo dobrze że wzięli nową twarz a nie Micka czy innego Dżu Gandżu.

0

@Khajio To już nie będzie wtedy F1 tylko jakieś GP 1.

0

@clyde nie oczekuj rarytasów w fastfoodzie.

1

@Rewolucja123 hihi, widziałem to wczoraj
@Lionel_Messi10

1

@Adran360 aby tylko nie było kategorii dla chłopów:)

0

Tera zobaczyłem że jest breakdance na IO a za cztery lata ma być pole dance :D

0

@dafik85 wina tego co wymyślił siatkówkę:)

0

Najlepszy dzień Polski na Igrzyskach jak narazie

3

Polscy piłkarze jakby mieli 30% mentalu co siatkarze to byłoby dobrze

0

@Michall99 na wakacjach

0

@partymaker booking kobit też mógł być lepszy. DIY byli strasznie długo mistrzami Tag team:)
@PatrychoO Gunther dobry jest, typowy wrestler. Mało co za Vince byłby jobberem

0

@zadafcb do przewidzenia to było

0

@skubi99 bez znaczenia jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?