lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44 @Kidd niby nie głupi pomysł.
@Kidd to już będzie koniec sezonu więc te bolidy będą miały ostatnie jazdy. Nowy sezon, nowy bolid.
0
@Popitek12 Przynajmniej masz wybór
0
@Kozinho. Dokładnie, i ukrom dam bo Zelenski mówi cały czas dej, dej ukrajinie
0
@MichuZ44 i bardzo dobrze
1
@MichuZ44 oni chyba tylko stroje wypuszczają. Ale jak widać przygotowują się na Hamiltona :)
1
@Popitek12 spokojnie, jedna porażka nic nie zmieni przegrał z nie byle kim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO @FCB24 @mordini123
Tak obstawiałem ale też nie byłem do końca pewny. Bryan Danielson nowym mistrzem świata AEW.
0
@Marian_Pazdzioch gdyby nie kontuzję to byłby ciekawy grajek ale my już takiego mieliśmy nazywał się Fati
0
@FCB24 No nie wiem co Khan wymyśli. Może po prostu zwakuje pas i ogłosi zakończenie kariery
0
@FCB24 Ponoć z Darbego Allina chcą niedługo zrobić mistrza. Omega ma jeszcze kontuzję
1
@PatrychoO @Stinger_
Już dziś wieczorem druga edycja gali AEW All In na Wembley w walce wieczoru Bryan Danielson rzucił karierę na szali. Mój typ jest taki że wygra pasa i za jakiś czas skończy karierę. Będzie podobnie jak w przypadku Stinga że dadzą mu symboliczny moment z mistrzostwem.
0
@sen z takimi budżetami w PL każdy mniejszy klub ma potencjał aby zostać takim niezłym średniakiem
2
@MichuZ44 Z tego co wiem Bartoleto jest juniorem McLarena więc drzwi tam ma narazie zamknięte. Ale jakby takie Audi go przygarnęło, czemu nie.
0
@mekston z tym Perezem nie byłbym jeszcze taki pewny
0
@mekston Niech Sauber/Audi weźmie Bartoleto czy innego młodego z F2. Bottas, Zhou nie powinno ich już być w F1.
Antonelli - Mercedes
Doohan - Alpine
Młody z F2 - Audi/Sauber
Lawson - RB, najprawdopodobniej tak będzie
Coś nie coś beton będzie ruszony w F1
4
@MichuZ44 Może to nie jest jakiś super talent ale bardzo dobrze że wzięli nową twarz a nie Micka czy innego Dżu Gandżu.
0
@Khajio To już nie będzie wtedy F1 tylko jakieś GP 1.
4
https://pl.motorsport.com/f1/news/jednakowe-bolidy-dla-wszystkich/10644682/
Jak mu nie pasuję to niech sobie idzie do FE. Nie będę za nim płakał
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@clyde nie oczekuj rarytasów w fastfoodzie.
1
@Rewolucja123 hihi, widziałem to wczoraj
@Lionel_Messi10
1
@Adran360 aby tylko nie było kategorii dla chłopów:)
0
Tera zobaczyłem że jest breakdance na IO a za cztery lata ma być pole dance :D
0
@dafik85 wina tego co wymyślił siatkówkę:)
0
Najlepszy dzień Polski na Igrzyskach jak narazie
3
Polscy piłkarze jakby mieli 30% mentalu co siatkarze to byłoby dobrze
0
@Michall99 na wakacjach
0
@partymaker booking kobit też mógł być lepszy. DIY byli strasznie długo mistrzami Tag team:)
@PatrychoO Gunther dobry jest, typowy wrestler. Mało co za Vince byłby jobberem
0
@zadafcb do przewidzenia to było
0
@skubi99 bez znaczenia jak dla mnie