1

@Lionel_Messi10 w sam raz na zagrychę

2

@MichuZ44 oby. Ponoć Redbull chce wykupić za grubą kasę Colapinto. To byśmy mieli dwóch kierowców z Ameryki Południowej.

0

@arasz1819 to tak samo jak przypadkowo do publicznej wrócili Orłoś i taki Janowski

0

@kubix05 prawdopodobnie dolana omyłkowo wódka do oranżady przez wuja.

1

@MichuZ44 dobrze, ale z drugiej strony szkoda bo nie będą tak blisko padoku, jak na viaplay

0

@Pojedzone brakuje Kuby Rarytasa

0

@BorzyKrzys ważne że coś się dzieje w tym sezonie. Szkoda że nie mam już viaplay. Ale od nowego sezonu najprawdopodobniej f1 wraca do eleven

2

Tymczasem Legia w meczu z GKSem miała więcej celnych podań niż Barcelona w El Classico. Legia 470, Barcelona 380.

1

@goldmetaxa gdyby, gdyby, gdyby.........

0

Skończyła się tiki taka i bardzo dobrze.

1

@Jakchcesz sterydziarz jak nic

0

@BorzyKrzys zauważam rysy chłopskie:)

0

Ciekaw jakby Felix i Cancelo wyglądaliby u Flicka.

2

Ale będzie szum w mediach jaki ten klun jest zajebisty po tej pseudo remontadzie bo kasztan Sahin cofnął drużynę. w 50 minucie

1

@Kgorecki2500 ja kiedyś wywiozłem swojego kota ponad 20 kilometrów. Schował się między miską olejową a osłoną. Jeszcze jak stałem na parkingu to widzę jakiegoś kota w oddali a to okazało się że to był mój kot, dopiero w domu się zczaiłem

1

@Marian_Pazdzioch Hołownia też krzyczał o tym że wgniecie Pudinga w ziemię. Ale co to za porównania, bo w porównaniu do Trumpa on jest małym chłystkiem.

0

@BlackJack66 za gęsta też nie może być. Była zimna ale nie zagęsta.

1

@mekston to chyba z innego toru będzie startował

1

@negreanu Rock na spokojnie może

2

@negreanu Kane nie może kandydować bo urodził się w Madrycie a prawo w USA zabrania tego jak ktoś nie urodził się w kraju. Jak nie Kane to zawsze Undertaker może kandydować :)

3

@FCB_dimiC to była degustacja na rozgonienie chmur, żadne ordynarne chlanie.

0

Wiem że nie ma co się chwalić ale wczoraj wieczorem przyjąłem ponad 400 ml dobrze schłodzonej przezroczystej substancji a na koniec zdegustowałem izotonik chmielowy.

0

@prokar1 co Lechia?

8

@Stinger_ Liga katalońska jest bez sensu ale jestem ciekaw jakby reprezentacja Katalonii sobie poradziła

4

Pamięta ktoś jak Barcelona grała bez sponsora? Pamiętam aczkolwiek nie byłem wtedy jeszcze kibicem Barcelony.
Koszulka bez reklamy to było coś wtedy ale niestety trzeba było to zmienić bo hajs musi być.

1

@bartekvisca Christy Canyon

0

Strona maxxxsport.pl jest legit?

1

@Hindus kopa w dupe by dostał

0

@ProMILs po galeriach w Warszawie ten cieć lata. Jak byłem w Złotych Tarasach to za dwa/trzy dni ten kasztan tam był. Szkoda że nie spotkałem go.

0

@MesQueUnClub_87 bo niektórzy bronią go za bardzo. Dlatego tak napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?