5

Leclerc znowu się rozbija w tym samym zakręcie w Baku.

0

@VeB 1899 na stronie sklepu nie widzę

0

@VeB 1899 wyjazdówki też?

0

@Borneo myślisz że w układzie POPisowskim ktoś pójdzie do pierdla?

0

@VeB 1899 a to będą takie w sprzedaży?

1

@MichuZ44 nie ma kontraktu którego nie da się nie rozwiązać

9

Oficjalnie: Adrian Newey w Aston Martinie. Czekać jeszcze jak podkradną Verstappena ale to dopiero jak Alonso skończy karierę. To że Aston będzie mieć silniki Hondy to Tsunoda który w sam raz pasowałby na kierowcę nr.2
Z takim składem jak Verstappen/Tsunoda będzie można walczyć o najwyższe cele.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10

0

@mekston maFIA to lepiej niech się do tego nie miesza

1

@Arden Tu powinien wejść porządny inwestor. To wygląda jak typowa polityka w Polsce.

1

@MichuZ44 ja widziałem urywki że u McLarena że skrzydło w uj się uginało. Jak u innych to nie wiem.

1

@Popitek12 zgadza się. Szkoda że dywizja tagteam kuleje tam a na początku federacji to była podstawa. Kobitki dobre walki w stypulacjach robią. A walk takich jak Swerve vs Adam Page nie ujrzymy w wwe. Od czasu do czasu dawka extreme w wrestlingu nie zaszkodzi.

0

@sidi12843 pewnie ktoś przedłuży kontrakt z listy ale na kogoś trzeba się przyczaić

1

@mekston oby Bartoleto

0

@AtakMozna to takie połączenie smaku chili i majonezu. Jak dla poziom ostrości jest w sam raz ale każdy może inaczej to odczuwać

1

@AtakMozna Nie wiem może sriracha mayo. Trochę pikantny jest

0

Zauważyłem że są dwie nowe gry tenisowe na rynku TopSpin 2k25 i TieBreak. Z tego co słyszałem obie gry mają swoje plusy i minusy jak każda gra. To że zbliża się jesień to będzie czas na gry. Ktoś grał w te gry?

1

@cules100pro parówa nie piłkarz

1

@D10SLEO uśmiechnięci łykają to lepiej niż młode pelykany

0

@Kengo kurła, ile byłoby palenia w piecu

1

@tristan87 bywały gorsze ale dupy nie urywają

0

@MichuZ44 jeszcze tak będzie że redbull wróci na zwycięskie tory

1

@MichuZ44 W tym sezonie będzie jak jest czyli nie ma typowego podziałów. Ale w przyszłym sezonie najprawdopodobniej McLaren będzie jeszcze będzie bliżej Redbulla więc nie zdziwię jak Norrisa będą bardziej faworyzować

2

@MichuZ44 to już powinien być ostatni wyścig Magnusseena w F1

7

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-40370-Alpine-reaguje-na-informacje-o-sprzedazy-udzialow.html
Tutaj Andretti powinien się przyczaić i kupić zespół jak mu nie dają wejść jako nowy zespół. A Cadillac mógłby teoretycznie kupić dział silnikowy Renault i z czasem rozwijał by się pod własną marką. Obecnie zespół Alpine F1 to jest mem.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10

1

@MichuZ44 Coś czuję że będzie walka o tytuł do ostatniego wyścigu

4

@Popitek12 Kubica

6


Ogłosili co było pewne.

3

@Marian_Pazdzioch tak dla kurażu, żadne ordynarne chlanie.

0

@Bartosz85 wyjazdowo to bieda

1

@Kidd Mercedes to też chciał zrobić pokazówkę jak on jest wybitny. Lekki bolid z miękkimi oponami dla świeżaka nawet z wielkim talentem to za dużo jak na początek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?