0

@Katalończyk 99 a no tak, xd

12

Legia gra z komunistami. Do okoła są flagi z sierpem i młotem. Również pojawiają się flagi z podobizną Che Guevary. I co uefka żadnych kar pewnie nie da.

0

@kubs23 Od 5 lat? Bez przesady, może jakieś dwa lata a nie pięć.

0

@budel17 możliwe że będzie taki duet obaj mają sposnorów ale na biednych nie trafiło podobno wpisowe wyniosło ponad 400 milionów czyli dwa razy więcej niż jest wpisane.

0

@MesQueUnClub96 raczej jeden z nich ale zobaczymy

4

Od wczoraj wiadomo że będzie nowy zespół w F1.
Jestem ciekaw ich kierowców, obstawiam Riccardo i jakiś amerykański wynalazek. Ciekaw jeszcze jakie będą mieć malowanie, w WEC hipercary są żółte i niebieskie.
Tutaj wizualizacja fanowska barw Cadillaca
https://www.behance.net/gallery/184984211/Cadillac-Andretti-Racing-Livery-Concept
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10

10

https://powrotroberta.pl/2024/11/oficjalka-niebawem-znamy-pierwsze-szczegoly-nowej-amerykanskiej-ekipy-w-formule-1.html
W tym tygodniu może być oficjalne ogłoszenie o nowym zespole w F1. Zespół ma nosić nazwę Cadillac w nazwie ma nie być Andrettiego. Team przez dwa sezony ma korzystać z silników Ferrari
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10

1

@LOPEZ16 on ma taki wyraz twarzy płaczka tak samo jak Almiron z Newcastle

1

@Ptasior kolejny sezon powinien być ciekawy. W 2026 jakaś kolejna dominacja bo bolidy się zmieniają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.instagram.com/reel/DChmWv9KPU-/?igsh=MTl0amJpd2FubDVlNA==
Idealnie pasuje to rzekomego spalonego Lewego w meczu z Sociedad

0

@Foro skończyła się pewna era :)

1

@Safrani a z trampkarzami trzeba cały czas się męczyć

0

@mordini123 mogliby TNA wziąść, od czasu do czasu człowiek by zerknął

0

@mordini123 Niby nie ma informacji ale z tego co słyszałem wwe będzie w Polsce. Podejrzane jest że Extreme Sports chwyta wszelkie mniejsze federacje. Myślę że wiedzą że stracą wwe na polskim rynku.

4

@macio_944 @PatrychoO @Kgorecki2500
W canvie bym zrobił lepsze loga

8

Jonathan David: Tak
Rafael Leao: Nie

1

@Criss18Barca lewica to w ogóle nie chce pracować dlatego takie fikołki robią

13

@Lionel_Messi10 żreć drwala to każdy chce a robić ni ma komu

0

Komentarz usunięty

0

@Marian_Pazdzioch wybitna jednostka ale z drugiej strony łysa menda z beretem

1

@Mario96w raz byłem tylko, ujdzie jak dla mnie

7

Nie każdy może wiedzieć ale sieć fast foodów North Fish jest polska. Mniejsze zło byłoby jakby to oni byli tak popularni jak McDonalds.

8

@norbi77 Zieliński w kadrze to od zawsze miękka faja

0

@Masnymichael właśnie tak powinno być ale to jest jakieś upośledzone i nie chce się włączyć a piszę że wykupione.

Edit: dało radę włączyć online

1

@Popitek12 Ponieważ śledzę obie federacje

0

Raz na ruski rok człowiek kupił dostęp do ksw na canal +. A uj wie jak to włączyć

0

@tristan87 może dwójka odpadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?