lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 powoli robi się łysy :D
0
@Popitek12 ha,ha. Wielo osób tego chciało
3
Na WWE Elimination Chamber wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna
@zadafcb @PatrychoO @mordini123
2
@Lionel_Messi10 te czarne to uszczelki?
5
https://cdn.motorsport.com/images/mgl/2QzVkVAY/s1000/cadillac-jota-livery.jpg
Jestem ciekaw jakie barwy będzie miał Cadillac w F1, w sumie ładnie by wyglądał jakby przenieśli te barwy Cadillaca z WEC
@michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Popitek12 @Chaoss
1
@Encore pytanie czym walczyć? Patykami iść na czołg?
4
@Cule2013 to nie wspieranie tylko dawanie dupy.
0
@Cochise To dla jaj, napisałem tak bo jesteście ze wschodu :D
0
@Cochise Jagiellonia
1
Przecież to był karny dla Legii.
1
Ale z was to fachowcy z koziej dupy. Karnego nie było dla ruskich słusznie.
0
@Ricardinio14 no nie
0
@Ricardinio14 bredzisz, za podobną sytuację wczoraj nie było karnego na Yamalu
0
Jakie znacie niezłe perfumy tak do 120 zł. Zależy mi żeby mały jakiś owocowy akcent.
1
@Kgorecki2500 swołocz probanderowska boi się prawdy.
1
@MichuZ44
1. Norris
2. McLaren
3. Haas, Bearman
4. Sauber, Lawson
5. Antonelli
6. Tak
7. Tak
8. Tak
9. Nie
10. Nie
11. Tak
12. Tak
13. Tak
14. Tak
15. Nie
16. Tak
17. Tak
0
@Lionel_Messi10 trudno wybrać :D
1
https://www.instagram.com/reel/DGeGUPwykrZ/?igsh=MXg5cnlldzJ0YnY2bw==
W sumie Ewa Swoboda jest trochę podobna do Abeli Danger :)
@Lionel_Messi10
0
@okiemtypera_lucaxx95 to zależy od okoliczności. Aktualnie jakbym miał wybierać to wolałbym żeby Barcelona wygrała LM
0
@kubix05 to ten co po pijaku jeździł?
0
@Foton ja wyjątkowo popijam tym monsterem wyłącznie dla smaku. Przecież jakbym chciał to 200 mogę naraz walnąć bez żadnej popity :)
2
https://ibb.co/KpBmx4nq
Jak już poruszany jest tutaj temat alkoholu. U mnie dziś wieczorkiem taki zestaw. Ogólnie nie popijam smakowych bo to tylko baby popijają ale w tym przypadku chodzi o aspekt smakowy, fajne jest uczucie jak się popija miętowkę tym monsterem.
0
@Arden kiedyś głowa państwa chodziła jak narąbany PKS. Na takim szczeblu nie powinno być takich wybryków
19
Toż to wszystko pralnia pieniędzy, tak samo było z Douglasem czy kiedyś z Keirresonem.
0
@MesQueUnClub96 tak? To może jakieś studio jest
1
O 20 prezentacja zespołów F1, wszystko na Eleven
3
Co jak co ale w WWE chyba nigdy nie dostał takiej reakcji na muzykę wejściową.
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO
4
@PatrychoO co jak co ale on jest dobrym komentatorem.
0
@Lionel_Messi10 raperka? :D
0
Z Leao będzie jak z Dembele. Isak byłby idealny ale pewnych rzeczy się nie przeszkoczy aktualnie.