lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ Ameryka ma za dużo wrestlingu
0
@zadafcb i tak za krótko
0
@TaughtMule przy odpowiednim bookingu uszło by to
1
Gunther odklepał xd
0
@PatrychoO Jak wygrają Uso, Charlotte, Cody, Bianca, Dominik, Logan, Priest to będzie z jednych gorszych WM pod względem bookingu. Zdecydowanie drugi dzień będzie ciekawszy.
1
@mordini123 wygląda jak narkoman po odwyku :)
1
@mordini123 ktoś tam musi lubić wrestling :)
0
@zadafcb kiedy to nastąpi ?
0
@kosiarz92 jest zły tylko z jednym logiem.
2
@Popitek12 chciałbym żeby WrestleMania była w końcu w Chicago specjalnie dla Punka. Niestety za rok znów w Nowym Orleanie
0
Naszła mnie chęć zakupić tą białą wyjazdówkę ale za bardzo nie ma gdzie jej kupić.
4
@D10SLEO TVP Info powinno zostać zlikwidowane, ile pieniędzy wtedy byłoby zaoszczędzonych
0
@mordini123 właśnie od tego momentu jak Christiana zakopali zaczął mnie Mox irytować. Jeszcze jeden minus jest, dywizja Tag Team. Plotki są że Mariah May ma dołączyć do wwe. Wg mnie jak odejdzie w tym momencie to będzie błąd.
0
@mordini123 właśnie skończyłem oglądać. Naprawdę udana gala. Dynamite pobiło już właśnie ilość odcinków WCW Nitro na TNT. Ospreay wygrywa turniej Owena Harta i nie ma innej opcji jak pokonuję Moxa, obecnie on jest nie do zniesienia.
0
Hala Madrid, xd
2
@Mistrzu888 ale żeś wybrał
0
@Azazel_Pazuzu bo nie ma większego problemu
0
@Starrk i tak sto razy lepszy niż Nawrocki
0
@tomek8756 wszystko przez Trzaskowskiego się obraził i nie przyszedł, wszystkie pytania przejął
1
Piekło zamarzło, Braun w obronie Trzaskowskiego
18
Zdecydowanie przyszedł za późno
1
Cyrk a nie debata
0
@PatrychoO chyba sobie żartujesz:)
2
@escarabajo (L)
0
@VegetaPolska Mercedes od 2010 jest fabrycznym zespołem i wcześniej tylko dostarczał silniki
0
@VegetaPolska to wyglądało że mieli wtedy silniki Mercedesa i to był wtedy najważniejszy zespół dla nich. Ale po kilku latach znów mają Mercedesa. Ogólnie pomarańczowy jest ok aczkolwiek srebne były ładniejsze. Po internecie latają fajne concepty malowań np połączenie srebnego z pomarańczowym.
4
Rozumiem że to idzie z tym pieniądz ale niektóre zespóły F1mają za dużo reklam na bolidach o to nie wygląda ładnie wizualne. Np taki McLaren
@michal26 @Chaoss @Eklerek @MichuZ44 @Popitek12
0
@RomanGroza bo bolidy to taczki
18
Niech się ogarnie bo włącza mu się inny brazol
0
@zadafcb może jakiś open challenge zrobią