lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Warszawka to stan umysłu a dokładniej ta elyta co zjeżdża się z całego kraju. Na Wilanowie ma powstać sklep Dino a im to przeszkadza że to niby nie estetyczne itp ale jak co na drugiej ulicy jest Lidl czy biedronka to dobrze.
1
@mordini123 nie wierzę że Mone przyjedzie do jakiegoś zadupia :D
0
@mordini123 w ogóle gdzie to dokładnie będzie?
1
@mordini123 jednak to prawda
1
Ja w Rashforda jakoś nie wierzę ale wierzę w Flicka że coś z nim dobrego zrobi
1
@mordini123 nie uwierzę do póki nie zobaczę
2
AEW wraca na Wembley za rok z galą All In. Chyba wtedy dopiero Ospreay wygra główny pas.
@Popitek12 @mordini123 @FCB24
18
@draxidox to się w palę nie mieści
0
@Popitek12 Właśnie Hangman świetny wrestler.
1
Main Event All In chowa ostatnie main eventy WM
@PatrychoO @Popitek12 @mordini123 @FCB24
4
Żadne All In po Rashforda, All In jest jutro ale od AEW :)
@Popitek12 @PatrychoO @FCB24 @mordini123
1
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Faew-collision-spoilers-the-full-main-card-for-aew-all-in-v0-btizggyl16bf1.jpeg%3Fwidth%3D640%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3Dd7db46116a500f7723c5d8baea6027263b3a35da
Bardzo solidna karta sobotniej gali AEW All In: Texas. Ale też chciałem wytknąć problemy bookingowe Khana. FTR niszczą Copa a nie ma ich na gali i MJF powinien dostać więc niż występ w Casino Gauntlet.
@mordini123 @Popitek12
1
@Popitek12 Jak dla mnie Ospreay mógłby pokonać Moxa. A Punk to chorągiewka
0
@partymaker a dlaczego nie oglądać?
0
@MaziFCB to musisz następnym razem lepe jej sprzedać w ramach równości
0
@Tasde ale większość głosuje na Rafałka
0
@PatrykBarca przez Sunderland mógłby się jeszcze lepiej wypromować w takiej lidze ale widocznie nie ma jakiś wysokich ambicji
0
@Arden kasztan, to już lepiej jakby poszedł do tego Sunderlandu
1
@John_Doe nie urodziła się tego samego roku ale wtedy byłoby jeszcze śmiesznej
1
Poznać dziewczynę co urodziła się tego samego dnia to przeznaczenie?
0
Czysto teoretycznie, z jednej strony wolałbym żeby Lewego zastąpił Alvarez mobilny napastnik ale z drugiej strony może lepiej byłoby ściągać typowego napastnika. Tutaj Isak byłby dobrym wyborem, oczywiście nie patrząc na pryzmat kosztów
1
@PatrychoO szału nie robią ale na żywo myślę że lepiej będą wyglądały. Chciałbym żeby wróciły bordowe spodenki
0
@partymaker Cody to już nudny się zrobił
2
@mordini123 kiedyś to było nie do pomyślenia żeby zdradzali jak to wygląda od środka
0
@Ronin47 szkoda że Taha się nie zaklepało to bez żalu można byłoby go sprzedać
4
@Kgorecki2500 wszystko ale od czasu do czasu
0
@Rewolucja123 nie odpowiedziała xd
0
@Cvzx wystarczy że odejdzie do Espanyolu
0
@Rewolucja123 ja ostatnio napisałem do jednej na Instagramie bo rozpoznałem ją na Badoo
9
Kto by nie był prezydentem USA to i tak będzie marionetką narodu przeklętego