3

Warszawka to stan umysłu a dokładniej ta elyta co zjeżdża się z całego kraju. Na Wilanowie ma powstać sklep Dino a im to przeszkadza że to niby nie estetyczne itp ale jak co na drugiej ulicy jest Lidl czy biedronka to dobrze.

1

@mordini123 nie wierzę że Mone przyjedzie do jakiegoś zadupia :D

0

@mordini123 w ogóle gdzie to dokładnie będzie?

1

@mordini123 jednak to prawda

1

Ja w Rashforda jakoś nie wierzę ale wierzę w Flicka że coś z nim dobrego zrobi

1

@mordini123 nie uwierzę do póki nie zobaczę

2

AEW wraca na Wembley za rok z galą All In. Chyba wtedy dopiero Ospreay wygra główny pas.
@Popitek12 @mordini123 @FCB24

18

@draxidox to się w palę nie mieści

0

@Popitek12 Właśnie Hangman świetny wrestler.

1

Main Event All In chowa ostatnie main eventy WM
@PatrychoO @Popitek12 @mordini123 @FCB24

4

Żadne All In po Rashforda, All In jest jutro ale od AEW :)
@Popitek12 @PatrychoO @FCB24 @mordini123

1

https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Faew-collision-spoilers-the-full-main-card-for-aew-all-in-v0-btizggyl16bf1.jpeg%3Fwidth%3D640%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3Dd7db46116a500f7723c5d8baea6027263b3a35da

Bardzo solidna karta sobotniej gali AEW All In: Texas. Ale też chciałem wytknąć problemy bookingowe Khana. FTR niszczą Copa a nie ma ich na gali i MJF powinien dostać więc niż występ w Casino Gauntlet.
@mordini123 @Popitek12

1

@Popitek12 Jak dla mnie Ospreay mógłby pokonać Moxa. A Punk to chorągiewka

0

@partymaker a dlaczego nie oglądać?

0

@MaziFCB to musisz następnym razem lepe jej sprzedać w ramach równości

0

@Tasde ale większość głosuje na Rafałka

0

@PatrykBarca przez Sunderland mógłby się jeszcze lepiej wypromować w takiej lidze ale widocznie nie ma jakiś wysokich ambicji

0

@Arden kasztan, to już lepiej jakby poszedł do tego Sunderlandu

1

@John_Doe nie urodziła się tego samego roku ale wtedy byłoby jeszcze śmiesznej

1

Poznać dziewczynę co urodziła się tego samego dnia to przeznaczenie?

0

Czysto teoretycznie, z jednej strony wolałbym żeby Lewego zastąpił Alvarez mobilny napastnik ale z drugiej strony może lepiej byłoby ściągać typowego napastnika. Tutaj Isak byłby dobrym wyborem, oczywiście nie patrząc na pryzmat kosztów

1

@PatrychoO szału nie robią ale na żywo myślę że lepiej będą wyglądały. Chciałbym żeby wróciły bordowe spodenki

0

@partymaker Cody to już nudny się zrobił

2

@mordini123 kiedyś to było nie do pomyślenia żeby zdradzali jak to wygląda od środka

0

@Ronin47 szkoda że Taha się nie zaklepało to bez żalu można byłoby go sprzedać

4

@Kgorecki2500 wszystko ale od czasu do czasu

0

@Rewolucja123 nie odpowiedziała xd

0

@Cvzx wystarczy że odejdzie do Espanyolu

0

@Rewolucja123 ja ostatnio napisałem do jednej na Instagramie bo rozpoznałem ją na Badoo

9

Kto by nie był prezydentem USA to i tak będzie marionetką narodu przeklętego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?