12

Wiecie kto jest największym zbrodniarzem wśród krajów? Otóż Polska.
Merkelowa gada coś tam że Polska jest winna że na Ukrainie jest wojna. Putin gada że druga wojna światowa to winna Polski. Żydzi mówią że Polska jest najbardziej antysemickim krajem. A Ukraina wykazuje zerową wdzęczność. Tam wszyscy grają do jednej bramki oprócz Polski. Jesteśmy jako kraj marnym popychadłem. Smutna prawda.

0

@lithotripter ale jakoby za darmo

0

@Chada co masz jeszcze na myśli?

4

Jakbym miał trochę wolnych pieniędzy to chętnie bym Kupił KIA Stinger GT. Bardzo niedoceniane auto

3

@BorzyKrzys można się zgodzić ale z drugiej strony młodzi wchodząc na rynek pracowników to często nie odróżniają przykładowo śrubokręta gwiazdkowego od płaskiego :D

3

@Stinger_
Syn legendarnego Stinga zadebiutował na ringu
@mordini123 @PatrychoO @Popitek12

1

2

@Hosh wiem że trolujesz

2

Wy na serio co niektórzy chcecie zwolnienia Flicka?

0

@TR3YWAY czyli nic nowego w tej lidze

0

@TR3YWAY serio?

0

Jak sędzia w tym meczu? Nie miałem możliwości oglądania

0

@Bzyczekk mclaren to kondominium nowozelandzkie-brytyjskie pod Bahrańskim zarządem powierniczym

4

Chyba sabotują tego Piastriego :)

0

Jakby to było Eto 2.0 to czemu nie

3

@gumaz u mnie nie dawno wymienili murawę i jest dużo lepsza. Ogólnie ruch tam jest

0

@marcin62 bodajże Kotlin w czarnej tubie jest trochę ostry

0

@Bernard777 mógł pajac nie symulować

0

@Mateo99 jesteś na prochach czy cuś może

1

Komentarz usunięty

0

@kemyt1995 my też bez pełnego składu

1

@Kgorecki2500 10 zł drożej i jest smak. Po drugie wspierasz mały biznes a nie molocha

0

@Kgorecki2500 tyle niezłych burgerowni jest w Polsce a i tak ludzie wybierają burgera o smaku podeszwy :)

9

Dożywotni zakaz na stadionach Barcelony powinien mieć

0

Angielskie kluby się dziś popisały

3

https://www.cyrkf1.pl/leonardo-fornaroli-anonimowy-mistrz-serii-juniorskich/
Zwycięstwo F2 nie daje pewności do startów w F1. Głupi przepis że mistrz musi opuścić serie jak ją wygra.

3

Patrząc że nie stać nas na klasową 9 to może zostanie. Jedynie Vlahovic jest do wzięcia za darmo ale on jest klasowy? Chyba nie

2

@Kessie Niewiadomo czy ALO dotrwa do 27' ale jedno co powinno się wydarzyć to zwolnienie Strola

2

@mekston niech jeszcze polskiego się nauczy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?