1

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY jakie temu, ludzie :D

0

Jakie strony polecacie z zamiennikami perfum premium?

1

@gumaz było cofka w buta co na drugi dzień o tym nie pamiętałem. Na szczęście but był już nie za nowy

4

@Arkon porównanie z czterech liter
@FcPortoFan1999 masz rację

2

@FcPortoFan1999 można startować do niej. Cóż szkodzi spróbować

0

@D10SLEO @Popitek12 @EvenepoelRemco00 kontrakt kończy mu się chyba w 2027. W AEW zrobił już wszystko więc powrót będzie realny. W All Elite to był czasem twardy sku***l ostatnio trochę irytowała jego postać. Tak czy inaczej w aew bardziej mi się podobał niż w WWE ale niech wraca dla powrotu The Shield

0

3

Jon Moxley jest dłużej w AEW niż Dean Ambrose w WWE.
@mordini123 @PatrychoO

3

Przecież żadnego konkretnego napastnika nie kupimy. Zostają piłkarze typu Eyong to kot w worku i dryblas Vlahovic co niby będzie za darmo ale z wysokim kontraktem

0

@ali3gator może nie na serio ale żeby się nie zorientować że coś jest nie tak?

5

Berkowicz odwalił kaszanę ale to nic w porównaniu z dwoma milionami długu Nowoczesnej.

0

@norbi77 takich potrzeba na froncie

0

Ale to był jakiś smętny mecz.

0

Stoją jak widły w gnoju

0

@Konradowskyy ta flaga była dużo wcześniej niż wojna. Tak samo okrzyki ***** upa i banderę

0

@robsesh Media na siłę chcą z niego zrobić drugiego Messiego czy Ronaldo. Myślę że najgorszy wpływ na niego ma jego ojczulek

2

@Kessie jakby lepiej dobierał zespoły byłby jednym z goatów f1

4

Piwko, Plus do tego shot jagera i wchodzi jak woda, polecam. @Lionel_Messi10

0

@Bykunn to czemu Rosję zdyskwalifikowali a Izraela nie?

5

@Bykunn może nie mają nic wspólnego ale w czym problem wpuścić kibiców z tą flagą

1

@Criss18Barca dlaczego ich nie wpuszczają? Prawda boli.

1

Casado dużo dodał od siebie ale jak ktoś z białych zrobi coś podobnego to jakoś dziwnym trafem nie jest na świeczniku tych wszystkich pseudo ekspertów.

0

@Uukasz_93 ale w Polsce według ,,ekspertów " jest za młody na poważną piłkę.

2

Co myślicie o Yamalu na LS? Już widzę jak wali z fałsza w okienko z lewej nogi.

0

@tomek8756 co z kobietami co nie mogą zajść w ciążę?

3

@Ptasior w konstruktorach będzie walka pomiędzy Mercedesem, Ferrari i Verstappenen

0

@mekston dobre i to.

0

@mekston pewnie tak będzie

1

@mekston karą jest że nie jedzie już w wyścigu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?