lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY jakie temu, ludzie :D
0
Jakie strony polecacie z zamiennikami perfum premium?
1
@gumaz było cofka w buta co na drugi dzień o tym nie pamiętałem. Na szczęście but był już nie za nowy
4
@Arkon porównanie z czterech liter
@FcPortoFan1999 masz rację
2
@FcPortoFan1999 można startować do niej. Cóż szkodzi spróbować
0
@D10SLEO @Popitek12 @EvenepoelRemco00 kontrakt kończy mu się chyba w 2027. W AEW zrobił już wszystko więc powrót będzie realny. W All Elite to był czasem twardy sku***l ostatnio trochę irytowała jego postać. Tak czy inaczej w aew bardziej mi się podobał niż w WWE ale niech wraca dla powrotu The Shield
0
Nie są złe ale mogliby odtworzyć te
https://theboutiquesoccer.com/products/fc-barcelona-2008-09-third
3
Jon Moxley jest dłużej w AEW niż Dean Ambrose w WWE.
@mordini123 @PatrychoO
3
Przecież żadnego konkretnego napastnika nie kupimy. Zostają piłkarze typu Eyong to kot w worku i dryblas Vlahovic co niby będzie za darmo ale z wysokim kontraktem
0
@ali3gator może nie na serio ale żeby się nie zorientować że coś jest nie tak?
5
Berkowicz odwalił kaszanę ale to nic w porównaniu z dwoma milionami długu Nowoczesnej.
0
@norbi77 takich potrzeba na froncie
0
Ale to był jakiś smętny mecz.
0
Stoją jak widły w gnoju
0
@Konradowskyy ta flaga była dużo wcześniej niż wojna. Tak samo okrzyki ***** upa i banderę
0
@robsesh Media na siłę chcą z niego zrobić drugiego Messiego czy Ronaldo. Myślę że najgorszy wpływ na niego ma jego ojczulek
2
@Kessie jakby lepiej dobierał zespoły byłby jednym z goatów f1
4
Piwko, Plus do tego shot jagera i wchodzi jak woda, polecam. @Lionel_Messi10
0
@Bykunn to czemu Rosję zdyskwalifikowali a Izraela nie?
5
@Bykunn może nie mają nic wspólnego ale w czym problem wpuścić kibiców z tą flagą
1
@Criss18Barca dlaczego ich nie wpuszczają? Prawda boli.
1
Casado dużo dodał od siebie ale jak ktoś z białych zrobi coś podobnego to jakoś dziwnym trafem nie jest na świeczniku tych wszystkich pseudo ekspertów.
0
@Uukasz_93 ale w Polsce według ,,ekspertów " jest za młody na poważną piłkę.
2
Co myślicie o Yamalu na LS? Już widzę jak wali z fałsza w okienko z lewej nogi.
0
@tomek8756 co z kobietami co nie mogą zajść w ciążę?
3
@Ptasior w konstruktorach będzie walka pomiędzy Mercedesem, Ferrari i Verstappenen
0
@mekston dobre i to.
0
@mekston pewnie tak będzie
1
@mekston karą jest że nie jedzie już w wyścigu