lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Co z tego jak Tusk cały czas będzie na łańcuszku niemieckim
3
@Konradowskyy pamiętam że na Polsacie Sport były program Barca TV i leciały fragmenty meczów. Spodobało mi się to i już tak zostało. To było jakoś w 2008
0
Widać że w bluzie Barcelony, przyznać się który to z was? ;)
3
@Kgorecki2500 nawet jak w knajpach będzie za darmo to do innych dań sobie doliczą parę groszy.
1
W 2013 powinien Ribery wygrać i Lewandowski w 2020
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co byłoby gdyby Dembele został u Flicka
0
@mateusz33 patrząc to dla nas dość dużo ale kto by się wtedy spodziewał
3
Przyczasem Jak Raphina wygra złotą piłkę to Barcelona będzie musiała zapłacić coś Leeds?
4
@Zoker co robi na 7 miejscu Tymoteusz Puchacz? Xd
3
@Eklerek powinna wejść przy muzyce Undertakera
1
Ponoć AEW planuje dużą galę w U.S. podczas weekendu Wrestlemanii u Araba.
@mordini123 @PatrychoO @mordini123 @Popitek12
2
@Ojciec5tkidzieci dla nich byłoby najlepiej jakby tylko TVP 1 i Info działało.
0
Do jakich klubów na ogół macie jakiś sentyment? Jak wczoraj mówiłem to właśnie Newcastle przez Fifę, jeszcze dodam Porto, Milan i Juve a to przez dawną zgodę z Legią.
0
@Eklerek męskiej nie było? :)
0
@Hasszz kilka już lat nie gram w Fifę.
0
@meteo100 tak było tylko 5 sezonów. W poprzedniej Fifie nie było kariery?
5
Do Newcastle mam lekki sentyment grałem nimi karierę w Fifie 2004, pierwsza moja fifa.
0
@BorzyKrzys Teraz zaczynamy jazdę, plując na dawida gwiazdę.......
1
@Kgorecki2500 maksymalnie tygodniowy, a wąs jeszcze częściej golę
2
@July_6_BcN wino to fałszywy alkohol
@spiderman1899 może być cały dzień
Ja ogólnie dwieście jabłkowej naraz się zdarzało ale teraz ciężko ją dostać.
Pół litra rok temu w niecałą godzinę.
0
Ile najwięcej wypiliście alkoholu jednym ciurkiem?
0
Czuję że mecz z Newcastle będzie ciężki ale wygramy
2
Kiedyś Valencia to była naprawdę solidna drużyna
0
W sumie ładne te Camp Nou po przebudowie
1
Te kontuzje to pic na wodę
0
@Popitek12 czyli stary komuch z ciebie :)
0
@partymaker sądząc po nutach zapachowych to bardziej na wiosna/lato
0
https://www.notino.pl/coach/green-woda-toaletowa-dla-mezczyzn/p-16189644/
Ktoś może używał tych perfum?
0
Teoretycznie może być trzech Polaków w F2. Dobrze byłoby jakby chociaż jeden był.