0

@Popitek12 Co z tego jak Tusk cały czas będzie na łańcuszku niemieckim

3

@Konradowskyy pamiętam że na Polsacie Sport były program Barca TV i leciały fragmenty meczów. Spodobało mi się to i już tak zostało. To było jakoś w 2008

0


Widać że w bluzie Barcelony, przyznać się który to z was? ;)

3

@Kgorecki2500 nawet jak w knajpach będzie za darmo to do innych dań sobie doliczą parę groszy.

1

W 2013 powinien Ribery wygrać i Lewandowski w 2020

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co byłoby gdyby Dembele został u Flicka

0

@mateusz33 patrząc to dla nas dość dużo ale kto by się wtedy spodziewał

3

Przyczasem Jak Raphina wygra złotą piłkę to Barcelona będzie musiała zapłacić coś Leeds?

4

@Zoker co robi na 7 miejscu Tymoteusz Puchacz? Xd

3

@Eklerek powinna wejść przy muzyce Undertakera

1

Ponoć AEW planuje dużą galę w U.S. podczas weekendu Wrestlemanii u Araba.
@mordini123 @PatrychoO @mordini123 @Popitek12

2

@Ojciec5tkidzieci dla nich byłoby najlepiej jakby tylko TVP 1 i Info działało.

0

Do jakich klubów na ogół macie jakiś sentyment? Jak wczoraj mówiłem to właśnie Newcastle przez Fifę, jeszcze dodam Porto, Milan i Juve a to przez dawną zgodę z Legią.

0

@Eklerek męskiej nie było? :)

0

@Hasszz kilka już lat nie gram w Fifę.

0

@meteo100 tak było tylko 5 sezonów. W poprzedniej Fifie nie było kariery?

5

Do Newcastle mam lekki sentyment grałem nimi karierę w Fifie 2004, pierwsza moja fifa.

0

@BorzyKrzys Teraz zaczynamy jazdę, plując na dawida gwiazdę.......

1

@Kgorecki2500 maksymalnie tygodniowy, a wąs jeszcze częściej golę

2

@July_6_BcN wino to fałszywy alkohol
@spiderman1899 może być cały dzień

Ja ogólnie dwieście jabłkowej naraz się zdarzało ale teraz ciężko ją dostać.
Pół litra rok temu w niecałą godzinę.

0

Ile najwięcej wypiliście alkoholu jednym ciurkiem?

0

Czuję że mecz z Newcastle będzie ciężki ale wygramy

2

Kiedyś Valencia to była naprawdę solidna drużyna

0

W sumie ładne te Camp Nou po przebudowie

1

Te kontuzje to pic na wodę

0

@Popitek12 czyli stary komuch z ciebie :)

0

@partymaker sądząc po nutach zapachowych to bardziej na wiosna/lato

0

0

Teoretycznie może być trzech Polaków w F2. Dobrze byłoby jakby chociaż jeden był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?