lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Aragorn33 Ukraina to kraj skorumpowany więc nie mają zdolności kredytowej. Z normalnym krajem taki deal można byłoby zrobić
0
@Popitek12 napewno do bookingu mieszają się włodarze TKO. Sam Hunter tam nie decyduję. Rhodes jako face zrobił się już nudny
1
@Safrani rozumiem albo sobie zobacz wrestling w wersji hardcore
0
@Safrani sto razy ciekawsze to jest niż freak figty. Tam zawowdnik musi być w formie fizycznej. We frekach byle chłystek z tik toka może wejść i dostać w cymbał
0
@doc szybko to zleciało
0
@Transu96 tak myślałem że kontuzja Rollinsa to fake.
0
@Uukasz_93 i był spalony do tego
0
@BorzyKrzys ale ekipę zmontowali, ekipę totalnych ....... :D
1
@Comentateiro gdyby dobierał lepiej zespoły to tak
0
@Encore ja lubiłem też Pro Streeta
0
@Piorun psikałem się Valentino próbkami i wg. mnie są naprawdę ładne
0
@reakwon to już wyższa półka:)
1
https://www.notino.pl/mexx/inspired-nature-woda-perfumowana-dla-mezczyzn/p-16295877/?
Takie perfumy zamówiłem, mam nadzieję że będą dobre na ciepłe dni
1
@Kgorecki2500 Skoda Fabia
1
@Gaucho prawdziwe nawiązanie byłoby jak koszulka była w barwach LA Lakers
1
@mordini123 kto wie może zawalczy niedługo w aew
1
@mordini123 chyba tak. Z tym pasem Harta to powinna chodzić z nim do All In
2
@mordini123 czyli teraz będzie polski akcent na AEW
1
@mordini123 polski McMahon xd
0
@mordini123 ciekaw jak ta walka wyglądała
0
Nie wiem co tam debatują jeszcze, wyjechać i zobaczyć
0
Norris to widzę że też płaczek się zrobił
1
@Ptasior a daj spokój
1
@PatrychoO 2 sweet
1
@mordini123 chyba nie dawno też zmarł twórca tej wejściówki
0
@Popitek12 tak a z drugiej strony nie wypłacał gaży polskim wrestlerom i w końcu odeszli
0
@D10SLEO z jednej strony tak ale z drugiej strony spokojnie mogliby zrobić jakąś galę w większym mieście.
@mordini123 Mone robi trip po świecie aby zabierać pasy
7
Mercedes Mone vs Diana Strong. Oficjalnie
@mordini123 @FCB24 @Popitek12
0
@AlexDark00 być może. Jeszcze ma być znów tęcza
1
@AlexDark00 tak, i to im się pewnie podoba. Jeszcze gipsowe jajo jest jako atrakcja