lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@directedbyfcb wierzysz temu gburowi?
1
@mordini123 następne viaplay
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Jakchcesz co ty bredzisz
0
@Karol145 nie wiem o co ci chodzi
2
To już jest totalna paranoja Ukraińce z sektorowką na Łazienkowskiej a w piątek nie wpuścili Polaków na narodowym.
4
@Eklerek szkoda że łeb miał nie ten co trzeba. Tak byłby jednym z goatów w futbolu
1
@Kazragore jakby wpuścili oprawę to byłoby wszystko cacy
1
@mordini123 niech mu zmienią finisher, bo ten Spinebuster to słaby jest
1
@blakkudium Ukrainie może strzelać ile wlezie
2
@Lionel_Messi10 czyżby wszystkie stroje byłyby ładne?
2
Napewno lepsze niż obecne
2
@Kessie niby koncept ale pośpieszyli się z tą prezentacją
0
@Kgorecki2500 mówi się że to hymn jest masoński
0
@marcin62 a czemu nie jak on tylko szkodzi Polsce
0
@marcin62 wydalenie Tuska jest polskim interesem narodowym
0
@BorzyKrzys myślą że znajdą frajera który będzie potulny i nie będzie miał swojego zdania.
0
@Criss18Barca są burgerownie co się inspirują drwalem i to chyba lepszy wybór.
5
Start lotny, ehh szkoda gadać
0
@pride1899 od zewnątrz jest ok
0
@Matheu12 w środku wygląda słabo, tak sterylnie można powiedzieć
2
@partymaker oho, odezwał się ,,wzorowy" obywatel
13
Tu potrzebny w pierwszej kolejności jest lewonożny środkowy obrońca
5
@Szklaner absolutne kino
1
Pamiętacie czasy jak trenerzy palili papierosy podczas meczów?
1
@Michael24 mózgu mu też brakuję
0
Nie ma karnego, Ziobro zdziwienia
2
@Starrk 2026 i każdego kolejnego
5
Przecież powinien być karny dla Legii
2
@KluivertFCB jakby był taki dobry w połowie jak Eto to będzie dobrze